Liss93 Liss93 komentáře u knih

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se četla skoro sama, "rozčilovalo" mě skákání mezi přítomností a minulostí, protože to téměř vždy končilo napínavě a nemohla jsem se tak dočkat dalších vysvětlení. Zápletka podobná jako u mnoha jiných, ale dobře podaná a konec překvapil.

25.07.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Příběh skvěle gradoval. Zmizelé děti, děsivý dvorek, odhalení vraha... Ale pak to šlo do kopru. Konec velmi odfláknutý, jako by to už chtěl mít autor z krku a zároveň zapomněl, o čem to vlastně psal. Kniha (krom konce) mě bavila víc než Šelma, ovšem měla konec, který tady chyběl.

23.07.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Mám pocit, jako bych knihu se stejnou, či hodně podobnou zápletkou už četla. I proto jsem brzy přišla na to o co tam jde. Od autorky jsem četla i předchozí tituly a tato kniha je jednoznačně nejslabší. Škoda.

23.07.2019 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Vyšla jsem ze své komfortní zóny a rozhodla se, že zkusím přečíst něco od autor(a)ky, kterou bych normálně nečetla. Osm slibuje detektivních zápletku, která je jen okrajová a kdy by tam nebyla, tak se asi ani nic nestane. A ještě jsem nezažila knihu, ve které by mi všechny postavy byly tak strašně nesympatické. Nikdo se nechoval logicky, postavy měnily charakter i několikrát za knihu. Sice se to četlo rychle, ale to je tak jediné plus.

19.07.2019 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jak z vás vztah s psychopatem udělá vraha. Další skvěle napsaná detektiva. Erika je zas svéhlavá, až to člověka vytáčí a má chuť ji praštit. Ale je to horkokrevná Slovenka, takže jí budiž odpuštěno :)

19.07.2019 4 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Je to jako lavina. Jedno malé tajemství na sebe nabalí další a další až nakonec dojde k tragédii. U dost věcí jsem měla jasno hned na začátku, ovšem jak je to se zmizením Jacoba a celou tragédií před lety mi jasné nebylo. A něco mi na konci chybělo, nedokážu přesně říct co, ale nemůžu kvůli tomu dát plný počet.

20.01.2019 4 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Velmi poutavě napsaná kniha plná zvratů a překvapení. Prokladání aktuálního děje se zápisy v deníku je velmi zajímavé, hlavně když nemáte tušení, kdo je autorem. Už se těším, až si přečtu další knihu.

16.01.2019 5 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Byl pro mě problém se začíst. S knihou jsem začala před 3 měsíci a až posledních cca 60 stran jsem přečetla na jeden zátah. Námět byl zajímavý, ale zpracování trochu pokulhávalo.

27.09.2018 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Četla jsem jedním dechem, kniha se mi líbila více než Dívka v ledu. Možná to bylo i tím, že v knize je popsáno horké léto a já se tak mohlo více ponořit do děje :D

29.07.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Začetla jsem se rychle, chtěla jsem vědět, jak to doopravdy bylo. Jen ten konec už byl trochu moc.

28.07.2018 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Při čtení takových příběhů je člověk rád, že je single :D Ačkoli je tam několik věcí, které mi tam úplně neseděly a děj končí dřív než by musel, tak se mi kniha líbila a z "perfektního" manžela mě bude mrazit ještě dlouho.

25.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Od poloviny jsem tušila, jak to celé je a měla jsem z pravdu (tedy z poloviny). Ze čtení ale i tak mrazí, nedokážu si představit sebe v Cassiině situaci, kdy si myslíte, že jste blázen a nikdo vám nevěří.

23.07.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Velmi čtivá s nečekaným koncem

21.10.2017 5 z 5