Linda007 Linda007 komentáře u knih

Neděje se nic zvláštního Neděje se nic zvláštního Kathryn Nicolai

Skvělá kniha. Četla jsem každý večer jeden příběh před spaním. Moc milé příběhy. Neznáte někdo podobnou knihu?

02.04.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce a to mě anotace vůbec nelákala. Skvěle se to četlo, měla jsem to rychle přečtené. Byla jsem napnutá a hlavně jsem nepřišla na to kdo je vrah.

22.03.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nevím pořád, co si o knize myslet. Ač Ben tvrdí, že ten nápad není ukradený, tak mně přijde, že to není moc originální ( Jeden den, S Láskou Rosie atd..). Další větší problém je, že já prostě nevěřím v tak velkou lásku, která by vznikla během pár hodin za x let. Myslím, že by to za ten rok bez kontaktu opadlo. Navíc i ta jejich dohoda mi přijde nesmyslná.
To rozuzlení s Benem se mi líbilo. Navíc to bylo skvěle napsané a chtěla jsem číst pořád dál. Dokonce jsem si po dlouhé době vzala čtečku do vany. Takže tak 3,5*

18.03.2022 4 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Tenhle díl mi přišel nejhorší. Ten začátek v jiném světě mi přišel úplně zbytečně matoucí. Vlastně ani nevíme, co bylo s Ciri a její sudbou dal.

16.03.2022 4 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

Skvělé. Určitě kvalitnější literatura. Zajímavý pohled do světa korejských přistěhovalců. Děj klidně plyne a pak najednou prásk a někoho to sejme.

14.03.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kniha se mi celkem líbila, ale přišla mi zatím nejslabší ze série.

12.03.2022 4 z 5

Maxipes Fík doma i na cestách Maxipes Fík doma i na cestách Rudolf Čechura

Oceňuji, že zde je dost obrázků, ale ne vždy mi text přišel dobrý.

03.03.2022 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Líbí se mi ta kombinace románu s detektivkou. Přijde mi, že autorka má něco proti zrzavým lidem. Také mě zaujalo, že všichni měli kožené tenisky. Nikdy jsem nikoho neviděla je nosit a tady je měli snad všichni :) . Jinak se mi zápletka líbila.

03.03.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíce. Nebyl komplikovaný, byl klidný a plul na dokonale milé vlně. Přesně to, co teď člověk potřebuje. Oceňuji, že zde není žádný problém mezi hrdiny.

26.02.2022 5 z 5

Princezna Sultana - Život pod závojem Princezna Sultana - Život pod závojem Jean Sasson

Zajímavý a smutný příběh.

22.02.2022 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Mám ráda Karolíny fb. Ta mi i přijde o dost vtipnější. Tady mi to přijde někdy trochu na sílu. Kniha se mi moc líbí vzhledově i ilustrace jsou hezké. Líbí se mi, že příběhy jsou krátké.

18.02.2022 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Musím říct, že konec se mi fakt líbil. Ještě bych i vyzvedla, že tady je ten soud. To se mi líbilo, většinou dopadneme vraha a konec.

18.02.2022 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělé, stejně jako první díl. Doufám, že bude i třetí díl.

15.02.2022 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Není to špatné, ale Praha není vesnice, aby se všichni takhle znali. Jinak se mi to líbilo.

06.02.2022 4 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Líbilo se mi, že byl v knize i proces, že to nebyl jenom příběh z války.

04.02.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Zatím mám přečtené tři díly ze série, tato byla zatím nejlepší.

01.02.2022 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Zatím nejlepší díl. První díl byl taková pohádka, tohle už je drsnější.

29.01.2022 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pro mě nejhorší díl série. Horší 4* a to jen z nostalgie postav. Jsem ráda, že jsem po letech sérii dočetla. Byla to hezká série.

23.01.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky. Líbila se mi, nějaké drobnosti mi tam neseděli, ale jsem spokojena. Bylo to napínavé a vraha jsem neuhodla.

20.01.2022 5 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Je hrozné, jak jsme celý život ovlivněný tím, co nám vtloukají do hlavy rodiče. V tomto případě, kdy matka i otec byli opravdu fanatici a magoři a přesto v nich láska byla. Děti chtějí tolik rodiče milovat. No.. Chudák Tara a její sourozenci. Jasný Shawn byl hrozný, ale říkám si, co taky z něho s takovou výchovou mohlo vyrůst. Vlastně docela klika, že ze sedmi sourozenců byl jen jeden násilník.
Trochu mi to i přiblížilo Mormony, vlastně jsem se o ně nikdy nezajímala, tak jsem vděčná, že jsem si mohla rozšířit obzory.

17.01.2022 5 z 5