lily_maleckova lily_maleckova komentáře u knih

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Moc dobrý YA thriller! Pro fanoušky knihy Jeden z náš lže můžu doporučit :)

17.09.2020 4 z 5

Sedm rozchodů Amy a Craiga Sedm rozchodů Amy a Craiga Don Zolidis

Tahle kniha byla rozhodně zajímavá, bohužel mi ale moc nesedla :/ hlavní hrdinové mi nepřirostli k srdci, byli zvláštní, nerozuměla jsem, proč dělají věci, které dělají. Kniha se ale dobře a rychle četla a bylo tam pár pěkných myšlenek ????
Za mě průměr, 3/5⭐, nelituju, že jsem si knihu přečetla, bylo to zas něco trochu jiného :)

16.09.2020 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Co můžu říct? Tahle série je prostě skvělá! ❤️ Hrozně moc čtivě napsaná, dobře zpracovaný děj, skvělé postavy - bratry Royalovi prostě nejde nemilovat ????
Všech pět dílů můžu doporučit, za mě fakt výborně série! 5/5⭐

14.09.2020 5 z 5

Barbie jako princezna z ostrova Barbie jako princezna z ostrova neznámý - neuveden

Výborná vzpomínka na dětství! Pro malé slečny ideální ❤️

08.09.2020 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Tahle kniha se mi moc líbila! ❤️ Hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a roztomilí.
Osobně moc nemusím politiku, ale do této knihy prostě patřila a bez ní by to nebylo ono :)
Knihu můžu doporučit každému, kdo má rád slaďárny ❤️

23.08.2020 5 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Skvělý YA thriller, autorka píše velice čtivě :) její předchozí kniha Jeden z nás lze za mě byla trochu lepší, proto bych této knize dala 4,5 hvězdiček, ale obě můžu doporučit, stojí za přečtení! ❤️

29.07.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Další skvělá romantika od Kasie ❤️ ona prostě nezklame. Moc doporučuju! :)

26.07.2020 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Selekci jsem četla a celá série se mi moc líbila. Na tuto knihu jsem se těšila, ačkoliv jsem neočekávala druhou Selekci.
Autorka umí skvěle a čtivě psát, proto se kniha čte lehce a rychle :) kniha se mi líbila a ikdyž jsem čekala něco trochu jiného, určitě mě nezklamala :)

25.07.2020 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Knihu jsem poprvé četla v září 2016 a už tehdy jsem si ji zamilovala ❤️ teď, o tři a půl roku později, když už jsem někde dál jsem si knihu přečetla v angličtině ???? a ikdyž už asi nebudu úplně cílová skupina, líbilo se mi to snad ještě víc než tehdy ???? angličtina není těžká a pokud se vám kniha líbila v češtině, určitě doporučuju si ji přečíst i v originále, protože to vážně stojí za to!❤️ 5/5⭐

04.06.2020 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Této sbírka povídek je skvělá, neměla by minout žádného milovníka světa podivných ❤️

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Celá série se mi moc líbila a užila jsem si ji ❤️ u prvního dílu jsem měla trochu problém se začíst, každopádně druhý díl byl skvělý a závěr série je bezvadný ???? moc roztomilá série, doporučuji

Časovaná bomba Časovaná bomba Joelle Charbonneau

Kniha nebyla špatná, čtení jsem si užila ❤️ líbilo se mi, že v knize se střídaly pohledy více postav. Každopádně jsem čekala trošku víc a konec mi přišel trochu odfláknutý????
Za mě 4/5⭐

16.05.2020 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Od knihy jsem neměla žádné větší očekávání, každopádně kniha je velmi čtivá a moc se mi líbila❤️ moc se mi líbila hlavní hrdinka Ella, musím se brzo pustit do dalších dílů ???? 4,5/5⭐

16.05.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Moc milá kniha, ve které se najde každý knihomol ❤️

13.05.2020 5 z 5

Tragická historie nás dvou Tragická historie nás dvou Jess Rothenberg

Kniha se mi líbila :) tématem je poměrně originální, velmi čtivá a taky trošku zvláštní (není myšleno negativně).
Malým minuskem pro mě byla náladovost a proměnlivost hlavní hrdinky. Konec se mi líbil, celkově jsem si knihu užila ❤️ 4⭐/5⭐ a doporučuji!

12.05.2020 4 z 5

Stínka Stínka Daniela Schreiter

Kniha je moc hezky zpracovaná, můžeme se v ní hodně dozvědět o Aspergerově syndromu, za mě moc povedené! Doporučuji! :)

03.05.2020 5 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Druhý díl se mi líbil více, než ten první, knihu jsem si moc užila, obě knihy doporučuju!❤️

24.04.2020 5 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Vážně zajímavá a dobře napsaná kniha. Líbila se mi hlavní hrdinka a hlavní postavy, svět je dobře vymyšlený. Doporučuju :)

14.04.2020 4 z 5

Jsem romantik, ale léčím se Jsem romantik, ale léčím se Leah Konen

Moc hezká knížka! :) samozřejmě, nebylo to nic originálního a konec knížky jsem předpokládala. Ale moc se mi líbil styl psaní autorky, bylo to vtipné❤️ na knížce mi přišlo originální, že ji vyprávěla Láska, to bylo fajn. A taky mi přijde, že většina romantických knih má jako hlavní hrdinku ženu, takže to byla příjemná změna :)

05.04.2020 4 z 5

Co když jsme to my Co když jsme to my Becky Albertalli

Moc pěkná knížka, kde je spoustu roztomilých a vtipných momentů!????
Ke knížce jsem měla i nějaké připomínky, protože odečítám jednu hvězdičku

25.03.2020 4 z 5