LilluLong LilluLong komentáře u knih

Pěšec Pěšec Skye Warren

Zbytočne by som rozpisovala svoje pocity po prečítaní tejto knihy, jednoducho napovie moje hodnotenie a to je 5*

15.07.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Dlhé časové odstupy medzi jednotlivými časťami, takze som to brala zas od prvého dielu a prečítala jedným šupom :) Autorka píše pútavo u mna ma za 5*

23.05.2022 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Nakoľko len nedávno som sa odhodlala začínať do fantázi žánru, uz mam k porovnaniu prečítaných par kníh od viacerych autorov, a Moja Prva kniha od autorky Ward ma vedela zaujať štýlom i príbehom,tesim sa na pokračovanie . Za mna 4*

23.03.2022 4 z 5

Hledá se vévodkyně Hledá se vévodkyně Annie Burrows

Za príbeh by som dala 5*,ale co sa týka štýlu písania , to nie je pre mna,zdĺhavé a u koncu príbehu ten rozhovor pred dieťaťom, no to bolo od autorky prehnane, a pretože chýbal aj epilóg ma u mna celkovo 3*

09.01.2022 3 z 5

Muž s mečem Muž s mečem Janet Chapman

Nuz ani tato druha časť zo série ma nesklamala, ma u mna palec hore a 5*

11.11.2021 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Mne sa cela séria páčila, taká nenáročná romantika a v tejto kategórii za mna ma 5*

17.08.2021 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Po roku som si dala repete lebo mi zostalo v mysli ze je to kniha na zamyslenie i ked sa nemusím stotožňovať /ktovie,ani ja/ no priťahovalo ma citat to znovu a u mna ma palec hore a hviezdy na 5(

13.08.2021 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Všimli ste si, ze v románoch kazdy jeden dominánt s využívaním BDSM prešiel nejakou traumou ci uz v detstve alebo vpuberte? A pritom autorky sa snažia opisovať BDSM ako súčasť normálneho vzťahu dominanta a submisívnu osobu, co je protichodne ich tvrdeniu.Mali by si to trosku preštudovať :) ale Roman u mna zabodoval na 5*

09.08.2021 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Ak sú ženy z Venuše a muži z Marsu ako je možné ze autorka ma schopnosť sa vžiť do myslenia muža ? To ze sa mi paci ako píše je jedna vec,ale aby sa vžila do myslenia muža je absurdne :) kniha by bola úplne iná keby na úvahy ženy pisala reakcie reálne zmýšľajúceho muža . Co vy na to ?

02.07.2021 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Recenzie ma presvedčili aby som sa začítala do tejto sérii nakoľko ma autorka ničím neoslovila, akoby som bola dopredu zaujatá bez toho aby som vydela jej štýl písania ci schopnosť dat dokopy fantasticky príbeh .Som rada za recenzie u mna teda spisovateľka zabodovala za 5*

30.06.2021 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Mam rada takýto žáner ,ked sa v príbehu strieda romantika, erotika, napätie a kde jednoducho mafiánskeho grázla viete obľúbiť a cely cas mu fandiť . Dufam ,ze na ďalšiu časť netreba dlho cakat.U mna palec hore , a hodnotenie 5*

28.05.2021 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Autorka nesklamala ani s týmto príbehom , vedela zaujať a mozem len doporučiť. Za mna maximálne body 5*

26.04.2021 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super sa to čítalo, rozosmialo, zaujalo, ma autorka moje max body 5*

19.04.2021 5 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Je absolútne jedno medzi kym sa odohráva , ale LÁSKA JE LÁSKA

31.03.2021 5 z 5

Pro vévodu nevhodná Pro vévodu nevhodná Louise Allen

Som disciplinova čitateľka ,tak som sa premohla a dočítala do konca,.Žiadny veľký príbeh ale nakoľko je dosť slušne napísané tak u mňa má táto HQ 3*

12.08.2023 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nepamätám sa, ze by som hoci len raz tvrdila , ze film je lepší nez kniha ,, az teraz , príbeh super, u mna za 4*

03.02.2023 4 z 5

Lord se špatnou pověstí Lord se špatnou pověstí Bethany Bennett

Áno,bolo to aj romantické aj z môjho obľúbeného obdobia a predsa som sa nevedela odhodlať ohodnotiť s vyšším počtom nez s 3*

12.12.2022 3 z 5

Jeho na celý život Jeho na celý život Rebecca Hagan Lee

Zaujali ma aj par krásnych citátov, páči sa :
1;” rozum a láska nejsou pro sebe stvorení: Jak láska roste, rozum slabne.”
2;kdekdo si narika na slabou pamet, ale nikdo na slabou inteligenci.”
A ďalšie a ďalšie :) cela séria bola dobra i ked predchádzajúca ma sklamala, ale tato ma za mna 5*

14.11.2022 5 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

V podstate to nebolo spatne i ked občas niektoré kapitoly az tak nezaujali, za mna 4*

24.09.2022 4 z 5

Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Adventinky I : Šampion / Splněná věštba / Vánoce na ranči Linda S. Howington

Šampión je 4 časť série rodina MacKenzie ktorú hodnotím 4* i ked mam hodnotiť celu sériu dokopy za mna ma 5*

19.09.2022 5 z 5