liletka_a liletka_a komentáře u knih

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Po přečtení obsahu jsem si říkala, že zřejmě nebude nic extra, ale opak je pravdou. Byla jsem mile překvapena, že se právě díl S láskou, Eloise stal mým druhým nejoblíbenějším z Bridgertonů. :) Phillip byl sice velmi uzavřený, ale jeho humor se mi líbil. S Eloise tvořili dokonalou dvojku, která říší humorem a později i nečekanou láskou. :))

Čekanka Čekanka Julia Quinn

I tento díl se mi velmi líbil. Možná i proto, že jsem si v minulých dílech naprosto oblíbila Colina. :) Jeho neustálá chuť k jídlu byla opravdu neuvěřitelná. :D Sice na začátku Penelope lehce přehlížel, ale pak jí to dostatečně vynahradil, když pochopil o jakou pozoruhodnou osůbku se jedná :) Rozhodně stojí za přečtení :)

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Trošku jiný než ostatní díly, ale díky tomu byl vyjímečný :)

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Jedním slovem nádherná. :) Nejlepší z celé série. Vikomta Anthonyho Bridgertona jsem si zamilovala během chvíle a hltala jsem ho do konce :D Podobně na tom byla asi i Kate ;) Líbilo se mi, jak si to Anthony na začátku krásně všechno naplánoval a jak se mu to kvůli Kate začalo postupně bourat. Každopádně oni dva dohromady byli prostě báječní. Jak se neustále škádlili a uráželi, ale nakonec z toho byl přece jen očekávaný happyend :)) DOPORUČUJU! :)

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

První díl ze série Bridgerton se mi celkem líbil. Romantika od začátku až do konce až na pár zádrhelů :) Ale jsem moc ráda, že jsem na ní narazila, protože Bridgertonovi jsou pro mě dokonalý, všichni, každá knížka mě něčím příjemně překvapila. :)

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Příběh byl celkem dobrý, ale zkrátila bych alespoň o 150 stránek :) souhlasím se Zojou, jednou a dost :)

23.03.2013 3 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Je to celkem čtivé, ale další díly se mi líbili více :) Nicméně za přečtění stojí :)

23.03.2013 3 z 5

Nevěsta větru Nevěsta větru Shannon Drake (p)

Já stoprocentně souhlasím. Tato knížka mě příliš nenadchla. Chvílema jsem i přeskakovala, protože většinou to bylo nezáživné. Dávám dvě hvězdičky a to jen proto, že Shannon Drake mám velmi ráda ale touto knihou u mě terno neudělala ;)

23.03.2013 2 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Pirátské knihy určitě mají něco do sebe :)) a kdo by si Stříbrného jestřába nezamiloval ;)

23.03.2013 4 z 5

Christina Christina Shannon Drake (p)

Christina je pěkný číslo a Jamiemu z ní jde hlava kolem :) Oba jsem si je hned od začátku oblíbila a samozřejmě jsem jim fandila až do konce :) Navzájem se přitahují, ale ani jeden z nich nechce udělat první krok. U některých pasáží jsem měla i na krajíčku a určitě si jí ještě alespoň 2-3x přečtu i když není nejkratší :)))

23.03.2013 5 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Tak toto je moje nejoblíbenější kniha z Grahamovic family. Erik smutní po své mrtvé manželce a dceři, ale je jasné, že ho jeho nová zajatkyně přitahuje. ;) Neustále si dělají naschvály, škádlí se, bojují spolu, žárlí na sebe a v neposlední řadě se o sebe bojí. Tato kniha má úplně vše co na knihách miluju!! Četla jsem snad už miliónkrát..:)) Doporučuju! :)

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Tuto knížku mám velmi ráda, měla jsem jí přečtenou během dvou večerů. :) Úplně jsem se jí nechala pohltit, jelikož se tam pořád něco děje tak mi to nedalo a četla jsem dál. :) Chemie mezi hlavními hrdiny byla skoro hmatatelná a jelikož se mi první díl moc nelíbil, druhý mi to naprosto vynahradil. Takže za sebe můžu jen doporučit :))

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Myslím, že tato knížka byla čekankovskou třešničkou na dortu..:) Příběh Rafeho a Hannah nebyl špatný, ale přistihla jsem se, že neustále vyčkávám na zmínku o čekankách z předchozích knížek..Líbilo se mi, jak spolu vycházejí i po manželství například Sebastian a Evie, ti byli úžasní. :)) A žárlivá Lilian a naštvaný Markus? :D prostě dokonalý! :) Abych se vrátila k hlavnímu páru, myslím, že neurazili, ale ani příliš nenadchli. ;)

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Můj druhý nejoblíbenější příběh od čekanek. Líbila se mi především Evie jak dokázala zkrotit toho věčně sarkastického Sebastiana :Da jeho postupná proměna byla dokonalá především, když si pořád dělal starosti o Evie, jak se rozčiloval když ho neposlechla atd. Určitě se k ní ještě někdy vrátím :))

06.03.2013 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Nádherná knížka, patří k mým nejoblíbenějším :))Z celé série o čekankách se mi líbila nejvíce. Mám ráda příběhy kdy se ze začátku hlavní dvojice nemá moc ráda a postupně se sbližují a nakonec je to z toho velká láska:)

06.03.2013 5 z 5