liletka_a liletka_a komentáře u knih

Ukradený polibek Ukradený polibek Suzanne Enoch

Tato kniha je sice jako první v pořádí ze série Notorious Gentlemen, ale já si jí nechala naposledy a musím říci, že tady opravdu platí pravidlo, to nejlepší naposled. :) Velmi zábavný, povedený příběh zasazený do tehdejší doby, kde bylo postavení na prvním místě. Sulli a Tibby se mi jako pár velmi líbili a moc jsem jim fandila aby jejich příběh nakonec došel ke šťastnému konci. :) DOPORUČUJI! :))

20.01.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Celkem zajímavá knížka. :) Moc se mi líbil začátek, kdy se Abby s Travisem jen tak škádlili a dohadovali. Chvílema mi přišla Abby jako husa, která prostě neví co chce. Travis byl sice zabedněný, ale od začátku věděl, že chce Abby a nikoho jiného. :) Nejvíce se mi líbila Travisova rodina, klidně bych si přečetla jednotlivý díly o každém s bratrů Madoxových. :)) Určitě si přečtu knihu z Travisova pohledu a něco mi říká, že se mi bude líbit více. :)

17.01.2014 4 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

Opravdu báječná kniha. Vtipná, zábavná, romantická a v neposlední řadě vášnivá. :)) Přečetla jsem jí během chvíle a určitě si přečtu i další díly ze série škola dědiček. ;)

25.12.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Nemám slov..... :)))

13.12.2013 5 z 5

Manželská repríza Manželská repríza Nora Roberts

Tato kniha se mi četla opravdu dobře, romantická, svižná, vášnivá, místy i humorná, přidala bych klidně i takových 100 stran navíc, aby se příběh ještě více zamotával. :))

26.11.2013 4 z 5

Skandální Skandální Karen Robards

Opravdu moc pěkně napsaná kniha, vztah Gaby a Nicka nepostrádal jiskru, humor ani vášeň. :)) Určitě se k ní ještě někdy vrátím, musím se přiznat, že na konci mě opravdu pobavila, ve chvíli kdy se Nick vrátil a Gaby po něm házela co jí přislo pod ruku. :D Dobře mu tak! :D

15.11.2013 5 z 5

Na lásku nevěří Na lásku nevěří Katie Price

Tato kniha se mi opravdu líbila, rychle mě vtáhla do děje, občas jsem nechápala hlavní představitelku, já bych Jaye nepusila ani na wc samotného. :D :D Je to o trošku jiný styl než čtu obvykle, ale rozhodně se mi to líbí! Co mi trošku vadilo, byla tzv. přátelství mezi Sapphire a Sam, tahkle se kamarádky nechovají. ;) Ovšem nic to nemění na tom, že stojí za přečtení. :))

10.11.2013 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Nemůžu uvěřit, že jsem přečetla kolem 1 800 stran téhle trilogie. :D 1. díl byla naprostá bomba, něco nečekanýho, do čeho jsem se zakousla a nemohla přestat číst. :) Druhý už nebyl takový překvápko, ale přesto jsem četla dál a dál, bylo tam pár překvapivých momentů i lehce napínavých a konec byl oproti prvnímu dílu happyendem, tak jsem byla zvědavá na trojku. :)) Nebylo to úplně špatné, rozhodně tam bylo více romantiky, porozumění, konečného vysvětlení a konečně bylo vidět, že se Christian posunul o velký kus dopředu, pokud jste četli i konec ''Christianovy odstíny'' byly podle mě plusem knihy, protože jsem se u toho bavila, narozdíl od Any a jejího nudného podvědomí, naopak Christin byl vtipný a neskutečně nadržený úchylák. :D :D Rozhodně kdyby byly knihy napsané i z jeho pohledu bylo by to boží. :D :))) Zamilovala jsem si pár Mia a Ethan, klidně bych si s chutí přečetla knihu jen o nich. :)) Dávám pět hvěd, protože na 1 800 mě rozhodně nikdo nenalákal. :DD (Zatím ;))

02.11.2013 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Vcelku povedená romantická komedie od Alexandry Potter, musím přiznat, že asi nejlepší co jsem od ní zatím četla. :) Nata jsem neměla ráda už od začátku, moc mi neseděl, zato Adama jsem si zamilovala hned od začátku. :D Některé scény mi opravdu až vykouzlily úsměv na rtech, jelikož jsem jí převážně četla ve vlaku cestou do školy, tak mi díky ní cesta krásně ubíhala. :))

24.10.2013 4 z 5

Jak dokázat lásku Jak dokázat lásku Meg Cabot

Tak tato kniha pro mě byla neskutečnou zábavou, hlavní postavy jsem si zamilovala díky jejich neustálému pošťuchování, vtipkování, jejich roztržkám hned od začátku co nastoupili do letadla, neměla jsem ani šanci se u této knihy nudit, sranda od začátku do konce a navíc konec završený krásným romantickým happyendem. :)) Doporučuji. :)

11.10.2013 5 z 5

Zítra začnu nový život! Zítra začnu nový život! Gilles Legardinier

Tato kniha rozhodně není žádná romantika, ale jedním slovem zábava! Je to o bláznivé slečně, která je od začátku posedlá jedním mužem a myslím tím doslova posedlá. :D Vlastně od té doby co se s ním seznámí se jí život obrátí vzhůru nohama. A já musím uznat, že jsem párkrát až vyprskla smíchy, protože ten pán co to napsal měl v knize opravdu kouzelné pasáže, které mě dostaly. :)) Vše bylo zasazené do bezkonkurenční Paříže, kde je snem bydlet! :)

21.09.2013 4 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Dávám o jednu hvězdičku navíc, oproti prvnímu dílu to bylo o chlup lepší. :) Asi i celkově se mi líbila více než první, nevím přesně čím to bylo, možná mi přišel Ethan zajímavější než Brynne. :D Co se týče příběhu, nic moc, řekla bych že byla o ničem, nic extra se tam nestalo, doufám, že v posledním díle Oči dokořán bude konečně nějaká pořádná akce. :) Nejvíce se těším asi na ´´začínající´´ vztah Gabriely a Ivana tedy pokud bude, mohli by ho v dalším díle rozvinout. :))

12.09.2013 4 z 5

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Tak na tuto knihu jsem se těšila, ale byla pro mě celkem zklamáním. Můžu být jedině ráda, že jsem si jí nezakoupila, jak jsem plánovala, ale jen zapůjčila a můžu jí vrátit. Začátek nebyl špatný, tři kamarádky se sejdou na srazu během, kterého zjistí, že to, co se zdá na první pohled nemusí být pravda. Postupně se začínají bohaté paničky se svými povedenými kousky pořádně rozjíždět, tak, že jsem párkrát nestačila valit oči. Celou dobu snášely ty svoje super nesnesitelný ''partnery'' a teď jim to vrací i s navijákek. Čekala jsem romantické počteníčko a dostala jsem komedii pořádně říznutou černým humorem. Sice se čte rychle a svižně, ale tento styl není nic pro mě, doporučuju pro ztřeštěné čtenáře.:))

27.08.2013 1 z 5

Šlechetný darebák Šlechetný darebák Suzanne Enoch

Tak na tuto knihu jsem se těšila a všechna má očekávání i splnila. :)) Nebyla nudná, pořád se tam něco zajímavého dělo, celkem se mi líbila i zápletka i když jsem si už od začátku na Cosgrova vypěstovala slušnou alergii. ;) Vztah Rose a Brama byl romanticky zábavný od počátku až do konce, jejího bratra Jamese bych občas raději prohodila oknem nebýt toho, že se na konci jakžtakž srovnal a o rodičích ani nemluvím. ;) Přečteno během dvou odpoledne u vody. :))

07.08.2013 5 z 5

Šance na lásku Šance na lásku Suzanne Enoch

Celkem průměrné romantické počteníčko, zvláště nenadchne, ani nepřekvapí. Začínám druhým dílem a doufám, že první a třetí bude lepší. Nejvíce jsem si oblíbila Brama tak jsem zvědavá, co pro něho v dalším dílem vymyslí. :)) Co se týče hlavního páru zde, byli sice velmi sympatičtí, ale chybělo mi tam mezi nimi erotické jiskření, spíš mi připadali opravdu jen jako přátelé. ;)

29.07.2013 3 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Přišlo mi to spíše jako zkrocení šarmantního divocha než rebela. :D Kniha byla celkově nudná, nemastná ani neslaná. Doufala jsem, že taky nějak zakončí vztah Johna a Livi, tedy pokuď nemají pokračovají v dalších dílech, ale o tom nevím. K mým oblíbeným rozhodně patřit nebude. ;)

19.07.2013 2 z 5

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Podle mě je knížka úžasná. :) Ani chvíli jsem se u ní nenudila, pořád se tam něco děje. Regina a Markus k sobě naprosto sedí a bavili mě celou dobu až do konce, milostné scény jakbysmet. :)) doporučujiii :))

15.07.2013 5 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Svatební quartet jsem si zamilovala. Tento díl se mi líbil víc než první ale méně než třetí a čtvrtý. :)) Jacka jsem si oblíbila už v prvním díle, ale spíše jsem ho viděla s Parker, ale nakonec se k Emmě přece jenom hodil. :)) V těch svatbách se už trošku ztrácím, ale pravda je že všechny byly svým způsobem jiné.. :) konec byl nejhezčí z celé knihy ;)

14.07.2013 4 z 5

… a pak ji políbil … a pak ji políbil Laura Lee Guhrke

Tak tato kniha mě opravdu překvapila, první půlka se mi zdála trošku nudná, ale druhá mi to naprosto vynahradila. :) Líbil se mi vztah Harryho a Emmy, byl opravdu kouzelný, vášnivý a romantický. To jejich neustálé dohadování a škádlení bylo příjemným okořeněním celkového děje a musím přiznat, že na konci jsem měla doslova na krajíčku! :)

05.07.2013 5 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Zatím nejmíň zajímavá kniha, kterou jsem od Drake četla. Nevím, proč ale nějak jsem tu ''velkou'' lásku hlavní dvojici nevěřila, což se mi u Drake nestává, takže doufám, že toto bude jen vyjímka. Navzdory tomu dávám tři hvězdy, ale jen proto, že se jedná právě o Shannon. ;)

01.07.2013 3 z 5