Skandální přehled

Skandální https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82965/bmid_skandalni-r8w-82965.jpg 4 77 77

Sestry Banningovy série

Když se lady Gabriella Banningová dozví, že její nevlastní bratr Marcus zahynul na cejlonských čajových plantážích, ocitá se v nezáviděníhodné situaci: ona i její mladší sestry brzy zůstanou zcela bez prostředků. Rodinné bohatství totiž připadne nejbližšímu mužskému dědici, v tomto případě vzdálenému bratranci, zatímco sestry Banningovy nedostanou jediné penny. Nechce-li, aby i se sestrami skončila jako chudá příbuzná, musí jednat rychle. Rozhodne se předstírat alespoň na čas, že je Marcus dosud naživu, aby její sestra Claire nezmeškala plesovou sezónu a mohla si najít zámožného ženicha. Po příjezdu do londýnského domu však Gábi s údivem zjistí, že se v něm zabydlel pohledný gentleman, který tvrdí, že je její bratr. Kdo je ten tajemný cizinec a proč se vydává za Marcuse? V každém případě se jedná o nebezpečného protivníka, jak se Gábi přesvědčí na vlastní kůži. Pokud však chce svůj plán dovést do konce, nezbývá jí nic jiného než se s jeho nevítanou přítomností smířit. Už to samo o sobě je velmi zapeklitá situace, ale věci se mají zamotat ještě víc: mezi Gábi a Marcusem začne klíčit něžný cit a londýnská smetánka si brzy povídá jen o tom, jak nevhodně se k sobě „sourozenci“ chovají. Podle všeho se do sebe zamilovali! Vskutku skandální!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Scandalous , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skandální. Přihlašte se a napište ho.

Bosorečka28
14.05.2024 5 z 5

Podľa predošlých komentárov, som sa pomaly bála knihu aj otvoriť. Ale neľutujem, mne osobne sa celkom páčila. :)

Dádulka67
25.11.2021 1 z 5

S občasným přeskakováním se to dalo dočíst, ale že bych si knihu chtěla přečíst někdy ještě jednou? Obávám se, že raději ne.

RADIN
10.10.2021 3 z 5

Pekné to bolo,páčilo sa mi to.Len by som chcel vedieť,či toľko peňazí zarobil u armády :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Skandální v seznamech

v dalších seznamech1x