Šlechetný darebák

Ani velmi špatná pověst mu nezabrání udělat to, co je správné! Lord Bramwell Johns nezná stud ani výčitky a ví to o něm celý Londýn. A teď, když jeho dva nejlepší přátelé dali přednost teplu rodinného krbu, se cítí podivně nesvůj. Úlevu mu nepřináší ani to, že okrádá jisté londýnské aristokraty o podivně nabyté klenoty, které následně odnáší do kostela. Teprve jedna z těchto nočních výprav přinese kýžené rozptýlení. Bram zaslechne hádku mezi lordem Abernathym a jeho dcerou Rosamundou: dívka má prostřednictvím sňatku s podlým karbaníkem vyrovnat bratrův dluh ze hry. A něco tak podlého považuje za nehoráznost dokonce i Bram… Rose velmi dobře ví, jaká pověst Brama provází, a proto v ní jeho náhlý zájem vzbudí podezření. Jak by také ne, když je to přítel jejího příšerného nastávajícího! Zároveň má ale plán, a pro jeho uskutečnění by se jí mohl Bram hodit. Pro úspěch onoho plánu postačí dodržet pár jednoduchých zásad: mít neustále na paměti, že je to darebák, že jeho polibky vůbec nic neznamenají a že mu za žádných okolností nesmí začít věřit. Anebo může?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138188/slechetny-darebak-euk-138188.jpg 4.397

Notorious Gentlemen 3.

Vydáno, Domino

Always a Scoundrel, 2010

Kniha Šlechetný darebák

Jessybelle
25.12.2019

Přesně tohle jsem potřebovala, nenáročnou oddechovou, u které se nemusí přemýšlet, přesto pobaví a odpočnete si u ní. Když narazím na předchozí díly, ráda si je přečtu.

Rozinka28
16.02.2019

Bram a Rose patří mezi další z mých oblíbených párů, které se objevují v jednotlivých knihách od S. Enoch. Některé z knih jsou díky společným postavám, které se v nich vyskytují, jakoby provázané, ale příběhy na sebe nenavazují napevno a je tedy poměrně jedno, po jaké knize sáhntete, protože autorka nemá ve zvyku prozrazovat nic z děje mezi ostatními dvojicemi, což považuji za plus. Soustředí se jen a pouze na příběh ústřední dvojice.
Stejně jako u předchozích dílů, tak i tady jsem se bavila a kniha pro mě byla skvělým únikem před realitou po několik večerů před spaním. Klidné a pohodové čtení se zápletkou i dobrým koncem. Co víc si od románu přát?

karamelka57
04.01.2019

Veruže šľachetný bol tento darebák.... ach, ani neviem, čo k tomu dodať.. drsný hrdina, ktorý sa zamiloval a prehodnotil svoj doterajší prázdny život. Veľmi pekné, romantické duše si pochutnajú...

vcielka
30.07.2018

Na Bramwella som sa velmi tesila. Je zaujimave ake netypicke mena vybrala autorka hrdinom tejto serie. I ked mam pocit ze v dvojke knihe mala Beth rysave vlasy a tu odrazu tmave a rysave mala hlavna hrdinka akoby autorka si rozmyslela, kto bude pre Brama predstavovat jeho polovicku. Inak sa mi hrdinka velmi pacila. Jej brat uz bol iny pripad a neverim ze by sa tak rychlo dokazal zmenit. Na to treba rozum a ten ocividne nemal. Bram ale velmi potesil. I ten napad s postupnym menenim oblecenia bol dobry napad.

kacaaba
05.02.2016

Mě se kniha líbila, pohodové čtení na večer.

jaja1989
25.01.2016

Autorka umí i lepší kniha, tahle byla dost propadak.

havrmoni
19.09.2015

Celá série je úžasná. Dala jsem je mezi oblíbené ke kterým se ráda vracím. Nemůžu říct,který díl byl lepší nebo horší. Každý měl něco co mně bavilo.

jarkaska
09.09.2015

Poslední kniha této série se stejně jako předchozí díly pěkně četla.