Ukradený polibek

Sullivan Waring touží jen po dvou věcech: získat zpět své právoplatné dědictví a pomstít se muži, který ho o to dědictví připravil. Přes den je váženým chovatelem koní, ale za nocí se vkrádá do honosných domů londýnské honorace a odnáší si obrazy, které namalovala jeho matka. Vše probíhá bez potíží, dokud… dokud ho jednoho dne nepřistihne lady Isabela Chalseyová, oděna pouze do průsvitné noční košilky. Jak by mohl zloděj odolat takovéto nečekané kořisti? Sullivan si ukradne polibek a netuší, že tato krádež bude pro něj osudná. Když Isabela spatřila toho muže v masce, věděla, že by se měla třást strachy. Místo toho se však rozechvěla touhou. Kdo je ten muž? A pro co sem přišel? Lady Isabela miluje nebezpečné výzvy, a tak se rozhodne odhalit Sullivanovo tajemství. Možná se jí ho dokonce podaří přesvědčit, že právě v ní nalezl ten největší poklad....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/83345/ukradeny-polibek-83345.jpg 4.2102

Notorious Gentlemen 1.

Vydáno, Domino

After the Kiss, 2008

Kniha Ukradený polibek

Lembac
23.09.2019

V knize se toho zase až tak moc neodehrává. Sullivan jde sice sem tam vyloupit nějaký ten dům, ale jinak se poctivě věnuje výcviku Isabeliny kobylky Zefiry. Při té příležitosti si oba hlavní hrdinove vyměňují (nejen) žhavé pohledy a trochu se i hádají. Překvapila mě velmi tolerantní Isabelina rodina.
Ničím zvláštní, trochu rozvleklý román.

wendy944
15.05.2019

lepši prumněr

karamelka57
30.07.2018

Pekný romantický príbeh... už som sa bála, že situáciu bude musieť do rúk zobrať Isabela, no našťastie sa po 3 mesiacoch hlavný hrdina spamätal a šiel si po ňu.... :)

vcielka
27.07.2018

Velmi som nepochopila preco na konci markyz tak znicoho nic zmenil nazor a mozno by sa mi to viac pacilo, keby tak neurobil a Isabeliny rodicia ju vydali Sullymu napriek jeho nizkemu postaveniu. Inak sa mi knizka velmi pacila a aj jeho najlepsi priatel. Uz sa tesim na knihu o nom.

Evaho73
06.06.2017

Ľahká oddychovka :-).

kacaaba
31.01.2016

Kniha se mi líbila, pohodové čtení na večer, jen mě tam přišlo dost mrtvých bodů, to se mi u ostatních knih této autorky nestalo. Jsem zvědavá na pokračování této série.

miruska1
16.11.2014

Veľmi pekne

liletka_a
20.01.2014

Tato kniha je sice jako první v pořádí ze série Notorious Gentlemen, ale já si jí nechala naposledy a musím říci, že tady opravdu platí pravidlo, to nejlepší naposled. :) Velmi zábavný, povedený příběh zasazený do tehdejší doby, kde bylo postavení na prvním místě. Sulli a Tibby se mi jako pár velmi líbili a moc jsem jim fandila aby jejich příběh nakonec došel ke šťastnému konci. :) DOPORUČUJI! :))