lifeoptimist lifeoptimist komentáře u knih

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvěle napsáno - kniha o hodně hrozné době, ale z mého pohledu výborně napsáno. Zrovna v této době je třeba spoustě lidí připomínat historii. Pokud bude další část, ráda si přečtu pokračování.

15.06.2023 5 z 5

Můžu jen doporučit, Případy i Devadesátky jsem viděla tak mě zajímala i tato kniha - opravdu hodně zajímavá, a klidně mohla být i delší, někdy mi přišlo škoda, že se o daném tématu více v knize nepsalo. I tak doporučuji a dávám plný počet *

16.04.2023 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

No.. kniha si své čtenáře nejspíše najde, nicméně pro mě to fakt není. Četla jsem kvůli výzvě, ale já bych to zhodnotila jako "trošku trapnou telenovelu" ... je možné, že jsko náctileté, by se mi kniha líbila, ale v současnosti už fakt ne.

30.12.2022 1 z 5

Nebudu hodnotit, abych knize neubližovala, protože nejsem vůbec fanoušek tohoto žánru, čteno kvůli čtenářské výzvě....často mě výzva zavedla na knížky, které bych normálně nečetla a moc se mi líbily, ale tyhle žánry fakt nemusím

11.12.2022

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Líbila se mi... zajímavé, sice hodně postav, ve kterých je třeba se zorientovat, ale neměla jsem problém a velice ráda si přečtu i další díl, abych věděla, jak to bude pokračovat

11.12.2022 5 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Další jízda .. už se těším na leden a nový díl :-)
Tady u té série jsem prostě nekritická =)

24.11.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Další příběh, který bych přirovnala k předchozímu....doufám, že i ostatní díly si budou držet stejně dobrou úroveň

18.11.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Pro mě rozhodně mnohem lepší než první díl :-) určitě se pustím i do dalších

11.11.2022 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Už jsem od autorky četla mnohem lepší ... navíc mi neseděl, pro mě divný, konec.

10.07.2022 2 z 5

Ženatí milenci Ženatí milenci Jackie Collins

Jen mě mrzí ten konec ...od autorky jsem zvyklá na lepší závěrečné kapitoly ale i tak jsem si knihu užila

01.07.2022 3 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Tak kniha krátká, nicméně hodně zajímavá...

13.06.2022 4 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Už jsem od autorky četla lepší, tato se nezapíše na seznam, které bych si s chutí za pár let přečetla znova. Nicméně nelituji, že jsem ji dočetla.

08.05.2022 2 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Už jsem od autorky četla lepší, ale i horší :-)
Rozhodně stojí za přečtení, i když mi spousta věcí přišla přitažená za vlasy

18.04.2022 4 z 5

Než udeří stín Než udeří stín J. D. Robb (p)

Jako vždy, super ... k téhle sérii jsem nekritická, protože ji mám prostě ráda

26.03.2022 5 z 5

Střemhlavý pád Střemhlavý pád Sandra Brown

Za mě super, příběh se sice odehrával v krátké době, nicméně konec mě překvapil a to se počítá :-)

05.01.2022 5 z 5

Úsvit lásky Úsvit lásky Dorothy Garlock

Kniha mě mile překvapila, jak byla povedená. Předtím jsem od autorky četla jednu, která mě moc nebrala, ale tahle byla fakt skvělá, přesně se mi trefila do mojí nálady :-)

25.11.2021 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Zase jedna výborná :-)
Sice jsem si něco tipla naprosto správně, ale závěr jsem opravdu nečekala, proto plný počet hvězd

01.11.2021 5 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Jubilejní díl a zase to byla jízda, škoda, že to má člověk vždy tak rychle přečtené :-), a taky se mi líbí obálka.
Akorát marně čekám na díl, kdy se zase zapojí více našich známých... ale třeba se dočkám

Teď ještě jedna moje úvaha, nevím čím to je, ale v e-knihách mám poslední dobou stále stejný problém s hromadou šílených překlepů a často nesmyslných slov, kdy si musím domýšlet, co v té větě vůbec mělo být, tak nevím zda je to teď všude, nebo jen mám vyměnit knihkupectví :-(

24.10.2021 5 z 5

Květy zla Květy zla Charles Baudelaire

Opět nehodnotím... poezii nerozumím :-(
Při čternářské výzvě se snažím vždy alespoň jednou knížkou zkoušet něco, co jsem zanedbala v rámci školních let, ale vždycky se bohužel ujišťuju, že poezie opravdu není nic pro mě

23.09.2021

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nejraději bych hvězdičku strhla za ten konec....prostě nemám otevřené konce ráda, teda pokud autorka neplánuje druhý díl jako pokračování, ale zase byla kniha mnohem lepší než slepá mapa, takže abych byla spravedlivá nechám plný počet
Každopádně super kniha a ráda si zase nějakou přečtu

16.09.2021 5 z 5