LennaK LennaK komentáře u knih

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Neco podobneho potrebuje zenska, mama, na materske, alespon jednou za mesic.
Nenarocna, pohodova romantika. Zasmala jsem se, pobrecela si a ukoncila to happy endem … prijemne cteni. Mne se tahle chill story moc libila.

05.07.2022 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Celkem povedena kniha. Clovek se v prubehu cteni nenudi. Charakter postav se mi libil, predevsim u Vica. Autorka se nebala udelat z nej bast*rda a byla jsem vdecna, ze se toho drzela do konce pribehu. Millie na druhou stranu mohla byt o neco mene “necham si sr*t na hlavu”, ale nejak extra mi to nevadilo.

Knihu doporucuji na oddech. Cte se sama i diky tomu, ze ctenar ma dva pohledy na vec.

13.02.2022 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Hezké počtení, ale nebyla jsem z toho "paf", jak jsem původně očekávala.
Příběh zajímavý. Na mě to ale bylo příliš dlouhé, především pak ten závěr.
Nicméně, ke čtení doporučuji.

25.11.2020 3 z 5

Vulvou porodní asistentky Vulvou porodní asistentky Alžběta Samková

Kniha je napsana paradne. Autorka mi je velmi sympaticka.
Me tedy celkove cteni uklidnilo. Kniha na me pusobila stylem: “Hlavne zadne stresy, byt v klidu, verit sama sobe a dobre se pripravit na dobre, horsi a nejhorsi.”

22.11.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Na pohodicku kniha, pribeh. Dobre napsana, takze se cte sama. Je to takova pohadka.
Proste, kdyz nechces na nic myslet, ale jen odpocivat s knihou a obcas se zasmat, prectes si Bentleyho.

02.11.2020 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha je psána hezky, ale mě to vůbec nechytlo. Měla jsem problém najít na příběhu něco, co by mě zaujalo.
Skončila jsem zhruba ve druhé třetině a nedočetla (a to se mi skoro vůbec nestává).

29.10.2020 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Toto je jednoduše super kniha! Ze začátku jsem se bála, aby to nebyl styl "Božského bastarda", ale po čtvrtině přečtení jsem byla mile překvapena. Kniha je daleko lepší než BB.

Je tam všeho akorát - sarkasmus, vtip, drzost a nechybí i trochu té erotiky. Charaktery postav jsou výborně napsané. I díky tomu se kniha přelouská za pár dnů. Určitě doporučuji.

12.10.2020 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

... ja nevim. Uz prvni dil byl pro me utrpenim, ale protoze jsem si rikala, ze chci znat odpoved alespon na jednu z otazek, sla jsem do druheho. No, to byla chyba.

Autorka podle me na necem jede. Je toho spousta, co se mi nelibilo - hlavni hrdinka na pest, eroticke sceny - soft sado maso, vsichni prehnane tajemni “odpoved dostanes az nadejde tvuj cas ...”. Muj salek kavy to nebyl a nikdy nebude. Treti ani dalsi dily cist nehodlam.
Hvezdicka je venovana Bishopovi, ktery se z extra osla dostal pouze na normalniho osla.

08.10.2020 1 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Za me povedene. Pribeh byl super a byla jsem rada, ze erotika neprebila samotnou zapletku.
Kniha se cte sama. Nechybi napeti. Urcite doporucuji.

03.10.2020 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

... ja nejak nevim, co si o te knize myslet.

Kniha je napsana dobre, cte se pomerne sama, protoze je v temer kazde kapitole nejaky otaznik.
Nejvic mi vadila hlavni hrdinka - naivni, necha si od chlapu libit kde co, pritom mluvi jak dlazdic. Celkove mi ta velka spousta vulgarismu nebyla po chuti.
Zaver byl rychly a opet s otaznikem, ale ne takovym otaznikem, ze byste si rekli “hned musim mit druhy dil”. Urcite si ho prectu, ale nebyla jsem z toho uplne odvarena.

BTW: je to podobe jako Royalove.

21.09.2020 1 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Stojí za přečtení.

Super začátek, táhlý střed, super vyústění zápletky, ale pak zase táhlý závěr. Nicméně, bezva námět, poměrně zajímavé charaktery postav.

30.08.2020 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Kniha mě již od začátku nezaujala.

19.05.2020 1 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Jimmyho pribeh se mi libil nejvic. Komplikovanost jeho osoby byla napsana bezvadne. Obdivovala jsem Lenu, co vsechno s nim musela zvladnout (silna osobnost). Ta jeho naladovost ... Nad jeho pribehem jsem se hodnekrat zamyslela ...

Kazdopadne, za me nejlepsi dil! Hodne jsem si prala, aby jeste nebyl konec. Doporucuji.

30.06.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Naprosta bomba! Ta kniha vas proste "znici" ;) ... doporucuji!
Mimo Royalu me neskutecne bavi Val :).

10.06.2017 5 z 5

Pro me utrpeni. V pulce jsem to uz vzdala a odlozila ...

15.02.2017 odpad!