lenka9778 lenka9778 komentáře u knih

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Za mě autorka nezklamala. knížka měla náboj, držela se jedné linie, a i když se někomu může zdát nudná, mě zaujala a za jeden den jsem ji zhltla. už se moc těším na další díly.

18.06.2019 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Moc pěkná oddychovka. Ráda si čas od času přečtu příběh, kde se nehodní vrazi a podvodníci. A souhlasím s předešlým, názorem. je příjemné si říct, jé tuhle postavu si pamatuji z jiného příběhu. Když autorky prolínají, je to jako kdybych v té knize žila s postavami také.....

29.11.2017 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Za mě mohu říct, že se jedná o krásné zakončení celé série. Bylo tam vše co na červené knihovně miluji a přítomnost dětí je úžasný bonus.

28.05.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Maximální spokojenost. Hlavní hrdinka mě nadchla víc než ta v předchozím díle. A strašně jsem se namlsala na další díl. Taky máte podezřelý pocit, čí je vlastně Beca? ;)

09.12.2019 5 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

Co dodat.........Vše rozečtené šlo najednou stranou a "Slib"přečten na jedno nadechnutí.

23.10.2018 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Moc pěkné, zábavné a drzé počtení. Po dlouhé době mě hlavní hrdinka nadchla a hlavní hrdina byl její dokonalý oponent. Ti dva se spolu nikdy nudit nebudou.... Tu jednu hvězdičku odečítám, protože mám ráda, když se těch soukromých chvilek odehraje víc.........

30.03.2017 4 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Absolutně úžasné čtení. Konečně po dlouhé době jsem si užívala hlavní mužskou postavu, rázný, přímý chlap, co se s ničím nepatlá a hodí si babu přes rameno. Prostě mám ráda, když chlapi nekecaj a konaj. Něco takového jsem naposledy četla u L. Kleypas - Přijdu si pro tebe, a to je už hooooodně dlouho. takže za mě 5* a dala bych klidně i milion. :)

26.01.2017 5 z 5

Jak odolat markýzovi Jak odolat markýzovi Sally MacKenzie

Po přečtení prvního dílu jsem raději neměla žádná očekávání k druhému dílu. Mile mě tedy překvapil, a jak jsem uvedla v komentáři u prvního dílu, kde jsem vytkla, že by to spravil nějaký pěkný epilog, tak po přečtení druhého dílu jsem pochopila, proč žádný epilog v první knize nebyl.....Každopádně, nadchla mě v druhé knize hlavní hrdinka. Hodně jsem se do ní vcítila, co se týče její rodiny......U hlavního hrdiny se mi líbilo, jak se vzpamatoval...Moc se těším na poslední příběh a věřím ve šťastné konce všech!

11.12.2017 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Příběh považuji zatím v této serii za slabší, ale 5* udělit musím. Autorka na konci knihy zanechala poslaní, pro nás a další generace, kterého si velice vážím, které mi mluvilo z duše, jelikož sama věřím v ženskou sílu a udržování toho, co za nás dříve jiné ženy vybojovaly. Jsem si jistá, že mnoho z vás nečte dál pasáže jako Poděkování či Poznámka autorky, proto cituji L.K.: "Nikdy se nepodceňujt, milé přítelkyně. Naše názory a hlasy mají svou hodnotu! Jiskry, které v sobě máte, přinesou světlo budoucím generacím, tak jako to ty skvělé ženy udělaly pro nás."

13.11.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Úžasné čtení, na knížku jsem se těšila, jak dítě na Vánoce a moje očekávání je maximálně splněno.

26.06.2017 5 z 5

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

Ou jé, tak tenhle kousek je mojí srdcovkou největší. Tak zaprvé je to 2. knížka, kterou jsem u červené knihovny přečetla. Za druhé miluju Charlese do dnes. Nikdo mi tak nepřirostl k srdci jako on. Jeho povaha, láska k dětem a techniky však vy dámy víte :)...... No prostě 5* a klidně i milion.

07.02.2017 5 z 5

Lady v modrom Lady v modrom Valerie Bowman

Za mě zatím nejlepší díl ze série, i když chvílema mi jednotlivé části přišly ukousnuté. Autorka rychle ukončovala jednotlivé kusy zápletek jen proto aby se z knihy nestal tisícistránkový svazek. Kdyby upustila od nekterých pasáží a plynule navazovala, tam kde skončila, byla bych z knihy nadšnější. Tak uvidím, jak se povede Daphne. Každopádně povahy obou hlavních hrdinů mi byly velice příjemné a užila jsem si je.

09.11.2018 4 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

ze všech knih od této autprky jsem vždy nadšená

03.07.2018 5 z 5

Zimní romance Zimní romance Stephanie Laurens (p)

Jednoznačně skvělé....minimálně tři příběhy v jednom čase. Celou knihu považuji za veliký prolog pro sérii NOVÁ GENERACE, na kterou se velice těším.

04.10.2017 5 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Opět dokonalá kniha. Autorka se stala mojí srdcovkou.......Pravdou ale je, že během a po jejím přečtení jsem začala dost vážně zvažovat, jak přispět k lepší situaci týraných dětí a žen a hodlám se do tohoto nekonečného boje zapojit, jelikož oni si to zaslouží. Zlomená žena nemá sílu za sebe bojovat, bojí se a toho tyran zneužívá. Proto si myslí, že tu sílu potřebuje čerpat z pomoci jiných žen. Naopak takového tyrana bych nejraději pověsila za kole do průvanu.........a i to je málo

15.05.2017 5 z 5

Londýnský prostopášník Londýnský prostopášník Suzanne Enoch

Příběh byl nadnesen vtipem. Bavila jsem se od začátku do konce. Hlavní mužská postava dodnes patří mezi ty, na které si občas vzpomenu, vybavím si nějakou scénu a usměji se pro sebe.

03.06.2014 5 z 5

Jak se stát vévodkyní Jak se stát vévodkyní Sabrina Jeffries

Po dlouhé době jsem sáhla po této autorce a opět mě nezklamala.
Úvod do série s použitím zajímavých hlavních hrdinů mě potěšil a namlsal na další kombinace milenců. Ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že půjde příběh podobnou cestou jako série knih Výtečníci z Halstead Hall.

12.04.2020 5 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

S knížkou jsem byla spokojená. Příjemné pohodové čtení. Trochu jsem se bál, že bude hlavní hrdinka hloupá husa, co vše vykecá ale mile překvapila.

27.05.2019 5 z 5

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

Pěkná návaznost na první knihu. Určitě plus za propojení s hlavními hrdiny z předchozího příběhu. Jen zbytečně dlouhý začátek a moc rychle zkrácený konec. Když se má něco rozuzlit, tak by se tomu mělo věnovat trochu víc stránek. Naopak epilog nezklamal.

05.10.2018 4 z 5

Vášnivý duel Vášnivý duel Sabrina Jeffries

Tak po dlouhé době jsem byla s knížku spokojená a zhltla ji na jeden nádech. I epilog mě uspokojil, a už se těším na Fulkhama. :)

06.06.2018 5 z 5