Svůdný vévoda

Svůdný vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200853/bmid_svudny-vevoda-iCE-200853.jpg 4 70 16

Duke Trilogy série

Lady Olivia přijíždí do Londýna, aby se tu setkala s manželem, který od ní utekl před svatební nocí… i s jejími penězi. Jenže muž, který vypadá jako její manžel, se chová úplně jinak. Tohle přece není Edmund, ale jeho bratr-dvojče Samson Carlisle, vévoda z Durnhamu, jehož pověst však není zrovna valná… Samson zná bratra velmi dobře a ví, jak dovede člověka podvést a zranit jeho city. Nabídne tedy lady Olivii, že jí pomůže Edmunda vypátrat a získat zpátky to, o co ji okradl. Může však Olivia tomuto záhadnému a nebezpečnému, i když velmi přitažlivému a sympatickému muži důvěřovat? Nezničí její pověst stejně, jako ji zničil sám sobě? Vášeň je však silnější než strach. Olivia netouží po ničem jiném než užívat si Samových vášnivých polibků a bezpečí jeho náruče…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Duke of Scandal , 2006

účetní
02.03.2022 4 z 5

Pěkná kniha, i když musím říct, že první půlka mi přišla zdlouhavá, ale pak už se mi to líbilo až do konce.

Jája92
24.02.2021 4 z 5

Nejprve jsem si myslela, že se bude jednat o nudnou historickou romanci, jak se mi jevilo po přečtení prvních pár kapitol, ale pak se příběh změnil v pohodové čtení, i když samozřejmě obsahuje několik klasických klišé, jak už to u těchto příběhů bývá. Téma voňavkářství je však příjemným zpestřením, i detektivní zápletka, která dopadla poměrně zajímavě. Pouze konec knihy byl zbytečně natahován.

petraj30
16.02.2021 5 z 5

Bohužel jsem nesehnala ani první a ani poslední díl. Vzala jsem to středem a kniha se mi moc líbila.
Oba hrdinové byli úžasní, jen mě trochu štvalo spisovatelčino neustálé omílání , jak jsou oba krásní a dokonalí. Ten konec byl podle mě už překombinovaný, šlo to ukončit mnohem dřív, ale Olivie se na konci asi zbláznila a ten konec prodlužovala, dělala nesmyslné drahoty.
Nicméně zápletka a informace o výrobě parfémů mi přišly moc zajímavé a originální. Ráda si knihu přečtu znovu a snad seženu ostatní knihy i v naší knihovně. Moc pěkné:-)

DUNIKO
10.12.2020 5 z 5

Tak to bylo krásný❤️

Ála1968
05.10.2020 4 z 5

Moc hezké-romantika,zločinec,napětí.Prostě nádhera.

rampapa
30.07.2020 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI. Už se těším až si přečtu další díl.

kacenka6144
18.02.2020 4 z 5

I když jsem knihu četla jako první, komentuji ji po přečtení prvního dílu. Autorce nemůžu upřít fantazii při psaní, ale příběh je chvílemi trošku přitažený za vlasy. Na druhou stranu jsou autorčiny knihy (alespoň v této sérii) trochu jiné, než ostatní. Oběma nechybí detektivní zápletka, hlavní hrdinka buduje svou kariéru, její mužský protějšek je vysoce postavený šlechtic s temnou minulostí, neprávem vyloučený ze společnosti. Prostě příjemná oddechovka a o to tady asi jde. :-)

LivN
29.01.2018 3 z 5

Knížka měla hodně pomalý a dlouhy rozjezd. Až téměř na konci se mezi hlavními hrdinamy něco stalo přitom to celou knížku jiskřilo. No na hříšného vévodu to nemá.

moudivlacek
26.12.2017 4 z 5

Mrzí mě, že nikde nemohu sehnat první díl. Ale tenhle díl se mi moc líbil. Sam je pro mne opravdový chlap, který si jde za svým - líbí se mu Olivia a rozhodne se ji získat. Sice mě mrzelo, že si jisté věci nechal pro sebe, ale na druhou stranu ho chápu. Každopádně měl u mne větší sympatie než Olivie. V závěru Sama předčil jen dědeček další bohaté dědičky, kterak rázně "vysvětlil" další budoucnost Edmundovi. To jsem si pěkně užívala. Skvělé. A závěrečné setkání Olivie a Sama rovněž.

LilianaFalcon
23.10.2017 4 z 5

Lepsi nez jsem cekala, protoze v rmaci zanru mi to prijde spis na cervene hodnoceni nez modre ;-)

evik75
21.09.2017 4 z 5

Po knize jsem v obchodě sáhla náhodou a vůbec toho nelituji. Už se těším na další tituly od této autorky.

lenka9778
26.01.2017 5 z 5

Absolutně úžasné čtení. Konečně po dlouhé době jsem si užívala hlavní mužskou postavu, rázný, přímý chlap, co se s ničím nepatlá a hodí si babu přes rameno. Prostě mám ráda, když chlapi nekecaj a konaj. Něco takového jsem naposledy četla u L. Kleypas - Přijdu si pro tebe, a to je už hooooodně dlouho. takže za mě 5* a dala bych klidně i milion. :)

havrmoni
03.10.2016 4 z 5

Pěkná kniha,jen Olivia mě nakonec knihy,tak naštvala,že jsem jí měla chuť praštit. Nebylo to poprvé co se mi její jednánì nelíbilo a i proto o jednu * méně než u prvního dílu.

maryzka
06.12.2015 1 z 5

Docela nudná kniha. Nejlepší je poslední díl ,, Zamilovaný vévoda.

LibraryGirl
09.01.2015 4 z 5

Hezký a romantický příběh:-). Ale na mě to mělo velmi pomalý rozjezd. Druhá půlka byla mnohem lepší a zajímavější. Přesto tomu něco chybělo. Rozhodně však patří k lepším historickým romancím:-)

tanja
08.10.2014 5 z 5

Duke Trilogy, znamená to, že nás čeká ještě příběh třetího z přátel, Colina? Doufám že ano a brzy