Leniik33 Leniik33 komentáře u knih

Odpad Odpad Andy Mulligan

Ke knížce jsem nejprve byla skeptická a neočekávala jsem žádný zázrak. Po pár stránkách se to ale zlomilo a děj začal být opravdu poutavý a zajímavý. Doporučuji :)

31.10.2019 5 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Krásné čtení. Přečetla jsem jedním dechem :)

25.10.2019 5 z 5

Radost z obyčejnosti Radost z obyčejnosti Roland Merullo

Milá knížka. Někdy mi přišlo, že se děj trochu zbytečně zamotal, ale doporučuji jako oddechovou knížku :)

15.10.2019 4 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Druhá knížka od pana Viewegha a celkem jsem se bavila. Některé pasáže byly trochu dlouhe a pro mě nezáživné. Ale jinak to byla pohodovka u které se nemuselo přemýšlet :)

21.08.2019 4 z 5

Děvčátko, rozdělej ohníček Děvčátko, rozdělej ohníček Martin Šmaus

Velmi silný příběh, místy mě z toho až mrazilo. Je hrozné, že člověk soudí tak strašně lehce...

31.07.2019 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Pohodová knížka na léto k vodě. Stojí za přečtení :)

19.07.2019 5 z 5

Listopad Listopad Irena Eliášová

Velmi poutavý, smutný a dojemný příběh. Kniha mě bavila hned od začátku a přečetla jsem ji jedním dechem.

14.07.2019 5 z 5

Připravte operační sál Připravte operační sál Zdena Frýbová

Knížku jsem četla delší dobu, úplně mi nesedl styl autorky. Nápad dobrý, ale místy je příběh rozvleklý a nezáživný. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych knížku odložila.

11.07.2019 3 z 5

Muž za zdí Muž za zdí Emma Angström

Perfektní kniha. Napínavá, ujetá, překvapivá. Styl autorky mi sedl a příběh má neskutečný spád. Podobnou knížku jsem ještě nečetla a tak jsem ji hlatala od první do poslední stránky.

10.07.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Parádní knížka :) Líbil se mi pohled Nimba a konec mě opravdu dostal. Také se mi líbilo, že spisovatel v průběhu vyprávění připomínal co se stalo v předchozím díle. Doufám, že další díl bude co nejdříve.

06.06.2019 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Děsivá pohádka, která má hlubší význam. Fantazie si příjde na své :)

22.05.2019 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Začátek knihy měl spád a po stránce dějové byl perfektní. Ale cca od poloviny knihy je celý příběh až moc překombinovaný. Nejvíce povedený mi přišel druhý díl. Poprvé ve svém životě můžu tvrdit, že se mi filmové zpracování celé trilogie líbilo víc :)

10.05.2019 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Druhý díl mě bavil hned od začátku. Jednu hvězdu jsem ubrala, protože některé části spisovatel moc překombinoval. Ale jinak super příběh a jdu se vrhnout na poslední díl :)

25.04.2019 4 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Velmi čtivé a dojemné. Obdivuji všechny rodiče, kteří musejí tohle všechno zvládat.

15.04.2019 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Jednu hvězdu jsem ubrala, protože prvních 100 stránek mě vyloženě nenatchlo. Nic se pořádně nedozvíte, což mě trochu štvalo :D Ale zároveň jsem byla zvědavá, jak se příběh rozvine. Jsem ráda, že jsem vydržela, protože pak děj dostane nečekaný spád. Těším se na druhý díl a doufám, že bude zajímavý už od první stránky :)

01.04.2019 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Úžasný příběh, chvílemi až děsivé. Kniha se čte doslova sama :)

09.03.2019 5 z 5

Oči modrého psa Oči modrého psa Gabriel García Márquez

Nálada každé povídky je ponurá. I když kniha má jen přes 100 stran, četla se mi trochu hůř. Některé povídky mají spád a čtou se dobře, ale u některých mi unikala pointa. Určitě stojí za přečtení.

01.03.2019 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Pokud chcete lehčí čtení, tak tato kniha je ideální. Zajímavě pojaté i napsané. Jednu hvězdu jsem odebrala, protože některé kapitoly byly téměř stejné. Ale jinak je to celkem podařená kniha :)

26.02.2019 4 z 5

Dívka s bombou Dívka s bombou Jari Järvelä

Tak tohle byla bomba :) Velmi čtivé. Konec mě dostal a trochu mě zarazilo uvažování sprejerky Metro. Po tom co provedla nevinnému, jak mohla klidně spát...

15.02.2019 5 z 5

Opět nezklamal :) Jeho styl mi prostě sedí a knížka je hlavně vtipná. Ilustrace jsou úžasné a těším se na další knížku.

04.02.2019 5 z 5