Připravte operační sál

Napínavý psychologický román s kriminální zápletkou se odehrává na kardiochirurgické klinice.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12918/pripravte-operacni-sal-fng-12918.jpg 4.3161
Detektivky, Romány, Literatura česká
Vydáno · Šulc a spol.

Kniha Připravte operační sál

ajasin

Knížka od Frýbové, která mi před lety nějak proklouzla mezi prsty. A jsem ráda. Takhle jsem si mohla zase připomenout její osobitý styl, který málokoho nechá chladným.

Veruci

Román z lékařského prostředí, detektivka, vztahovka, trochu psychologický román - vše pěkně propojeno, jak to Frýbová prostě umí. Zase mi jednou bylo líto, že už je knížka u konce.

Judunaja

Paní Frýbová mne zatím nezklamala :-))

Leniik33

Knížku jsem četla delší dobu, úplně mi nesedl styl autorky. Nápad dobrý, ale místy je příběh rozvleklý a nezáživný. Nebýt čtenářské výzvy, tak bych knížku odložila.

h2220

thriller z prostředí kardiochirurgie, který pojednává o operacích umělé náhrady chlopní , zároveň se dostává pod kůži lékařů - kardiologů, obsahuje i milostnou zápletku ... prostředí kardiochirurgie vede k vrahovi, který zneužívá a konečně i devastujícím způsobem zabíjí děti.

miša63

Kniha se dobře četla, napínavý děj. Určitě to nebude poslední kniha od této autorky, kterou si přečtu.

JancaMia
17.10.2018

I když nemám ráda nemocniční prostředí nemohla jsem se odtrhnout, skvěle promyšlené postavy a vůbec celá zápletka .

ZVymetalova
11.09.2018

Opet skvela kniha od pani Frybove. Nemohla jsem se od ni odtrhnout.