Lee7 Lee7 komentáře u knih

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Skvělé zakončení a popravdě jsem si musela připomenout všechny postavy i z Briar U. S partou jsem se bavila a na trenéra se nedá zapomenout ;) těším se na nějakou novou sérii

08.02.2023 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Pěkné zakončení příběhu, poslední díl byl pěkná třešnička na dortu :)

07.02.2023 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Zhltla jsem ji jedna báseň, ten konec byl pro mě emočně vysilující a říkala jsem si, to přece ne.. určitě ne - tím, že mám načtené detektivky, zápletka je jasná. Ale zajímá mě, jak tohle skončí. Super čtení a Mount se nezapře ani tady.

02.02.2023 4 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

První série Mount byla výborná a teď už jsem věděla jak pikantní jazyk mám čekat.. líbí se mi napětí a skvělá kniha do vlaku, jen nesmím zapomenout vystoupit ;)

31.01.2023 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Velmi emotivní příběh jejich společného pokračování. Nejdřív jsem nevěděla, zda do toho jít. Ale mám přečteno vše - jsem ráda, nakonec velmi pěkné zakončení

30.01.2023 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Pro mě byl druhý příběh velmi těžký, hodně emotivní a nic jiného jsem od nich nemohla čekat.. byl perfektní a spisovatelka ví, jak postupně naservírovat dezert a pomalu ho nechat vychutnávat.

17.01.2023 5 z 5

Soukromá záležitost Soukromá záležitost Anne Mather

Čtení k jednomu večeru. Sem tam byl příběh moc zrychlený a nevysvětlený.. ale jinak proč ne :)

30.12.2022 3 z 5

Vodopád devíti draků Vodopád devíti draků Vladimír Pucek

Moc hezky sepsané příběhy bájí a pověstí.

30.12.2022 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Začátek výborný, prostředek skvělý a děj se četl samo. Až ke konci jsem si uvědomila, že patří k jiné sérii, kterou jsem žrala no někdy akce nedojde hned.. jen konec pro mě trošku vázl, ani nevím proč..

12.12.2022 4 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

nečte se snadno a velmi zajímavé zpracování.. příběh se mi líbil

11.12.2022 3 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Sice slovenské knihy často nečtu, ale spisovatelku mám ráda :) a takhle byla super, vtipná, svižná a žhavá.. hezký příběh k relaxu. Zase někdy příště u dalšího čtení

07.12.2022 4 z 5

Kocour, který zachraňoval knihy Kocour, který zachraňoval knihy Sósuke Nacukawa

Přečetla jsem ji na doporučení, pěkný příběh.. ale trochu nemastná, neslaná - možná kdyby očekávání nebylo vysoké. Přesto zajímavé podněty k zamyšlení.

05.12.2022 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Kniha byla jiná než ostatní, musela jsem se trochu orientovat. Na mě moc různých dějových linek hlavních postav.. co detektivka? Náš Anděl? Budou v dalším.. těším se, Devina je ukázána v jiném světle. A pokud jste dočetli díly až sem.. nejde je nemít v lásce :)

26.10.2022 4 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Vtipná kombinace paní domácí a spíše spolubydlícího :) Příběh byl hezký, na mě trochu více drama, ale chápu proč to všechno. Bavila jsem se a na jeden večer relaxu super. Mám ráda spisovatelky a nemůžu nic vytknout.

22.08.2022 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Perfektní náboj, děj - mám ráda příběhy rivality, pomsty a bolavého srdce. Měla všechno - vášeň, humor, děj a sladké zakončení. Opravdu mě pohltila, četla se sama.

10.08.2022 5 z 5

Stánek s polibky Stánek s polibky Beth Reekles

Líbil se mi film, tak jsem šla do knihy, mám je radši. A líbila se mi, nezklamala.

06.08.2022 4 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Nedávno jsem dočetla příběh Melody a Jamiho, proto bylo skvělý začít číst příběh jejich dcery. Byla jsem nadšená, opravdu jsem něco takového nečekala, až mi ke konci příběhu slza ukápla. Dostal se mi pod kůži a jsem zvědavá na zbylé děti hříšníků - líbilo se mi, že se neměnil charakter postav a ne vše je růžový.

06.08.2022 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Popravdě knihu jsem si nechala jako bonus po dočtení všech ostatních dílů a líbilo se mi vcítění, jaký byl jejich vztah. I když rozsahem šlo spíše o povídku.

02.08.2022 3 z 5

Božské začátky Božské začátky Christina Lauren

Konečně jsme dorazili do konce, brala bych rozšíření ostatních a jsem ráda, že mám dočteno další povídku bych nebrala, styl mi nesedl nejvíc. Ale konec mě zajímal, jak dopadne jejich šílené až na věky :)

02.08.2022 3 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Pokud máte rádi sérii Božský, doporučuji přečíst hned, jinak knihy ztrácí elán a pointu. Jedná se spíš o protažení celého dění a nevím, taková je rozlučka …

02.08.2022 2 z 5