Lee7 Lee7 komentáře u knih

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Přesně ona nota, která nechybí u spisovatelky. Drama životních lásek a vyrovnání po tolika letech.. i jsem se bavila

25.11.2021 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Pro mě byl příběh slabší, ale protože mám spisovatelku ráda. I tak jsem se bavila, humoru a těžké chvíle nebylo opoměno.

22.11.2021 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Kniha mě ze začátku nevtáhla, než jsem se srovnala se vzorcem psaní. Přišla mi velmi zajímavá a propojená, hlavně vyústěním koncem.

11.11.2021 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Jejich příběhy mám ráda. Skvěle spolu pracují a i když konec knihy byl v některých ohledech zajímavě zakončený. Život je prostě takový. Asi přečtu další příběh nebo dáme prostor detektivnímu oddechu od sladkého :)

14.10.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Další pěkná dějová linka do sbírky. Spisovatelka mě baví a nejvíc lehký humor a vzájemné přitahování hrdinů. Jejich drsná minulost a skvělé načasování. :)

12.10.2021 4 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Jedu menší maraton spisovatelky a můžu jen říci, že psát umí. Drama nechybí a i když tahle byla těžší než jiné, líbila se a humor na začátku byl vynikající. Pak už šlo jen o koule

29.09.2021 4 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Pro mě skvělá perlička, poslední dobou, co sáhnu, mě baví. Skvělý příběh, zajímavá zápletka a hold někdy tvrdá realita. Mě se skvěle čtou ve vlaku na odreagování a uvolnění mysli po práci.

21.09.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Tři déčka :) jojo rozhodně jsem se bavila a i přes těžký život se jedná o pěknou oddechovku. Skvělá kniha

15.09.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Tak tahle byla skvělá, smutná - drama akorát, vtipná - ve správné rovině a sladká jako obvykle. Opravdu jsem si jejich příběh užila a nic v něm nechybělo.

12.09.2021 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Ach, co říct k Wardové.. konec jedné velké kapitoly rodiny Bratrstva..? Ward ví, co píše a jak píše.. Kdo ji má rád, jemu se bude líbit.
Nejradši mám nové příběhy dalších postav, ke kterým se postupně dostáváme. A přitom i to, že zůstává u ostatních a trochu odkryje život rodiny Bratrstva, i když nemůže všechny. Bez Butche, Vishouse a Lassistera bych si humor knihy těžko mohla vychutnat. A to nepočítaje Blonďáka ;)
Když se přidá ostatní do mlýnku, mám o akci, napětí, humor a děj postaráno. Těším se na další díl pokračování i nové odnože jako vězeňský tábor a snad u nás vyjdou i vlci. :) ale pravdou je, že někdy mi chybí to správné napětí..

03.09.2021 4 z 5

Táta za všechny peníze Táta za všechny peníze Day Leclaire

Narazila jsem na knihu náhodou, když se vyřazovala z knihovny. A musím říct, bavila jsem se, klučina byl nejlepší a humoru nechybělo.

25.08.2021 4 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Příběh byl skvělý a moc se mi líbil. Trochu mi budou chybět policajti z Bow street. Ale nemůžu se dočkat dalšího jednání..

24.08.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Kniha mě překvapila a příběh byl dojemný. Díky za super čtení..

18.08.2021 4 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Jejich příběhy prostě zbožňuji..

15.08.2021 4 z 5

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Moc jsem se bavila, styl spisovatelky mi sedí.. nenechá vás bez humoru a šibelský příběh k tomu. K dalšímu dílu se nemůžu dočkat.

15.08.2021 4 z 5

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Kniha mi zvedla náladu, bavila jsem se a příběh rozklíčování se mi líbí. Hlavní hrdina a detektivní zápletky bych snesla i víc. Těším se na další díly.

12.08.2021 4 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Poslední díl byl nejlepší z celé série. Konečně jsme se všechno dozvěděli a epilog mě bavil. Mohlo být víc vyprávění z jeho strany.

09.08.2021 3 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Díl byl zajímavější než první. Ale asi mi pro tentokrát plně nesedl styl autorky, i když ji mám ráda.

20.07.2021 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Mám přečteno, vztah dvou bláznů - s emoční a fyzickou hranicí.. nu protože mě zajímá, jak se chování dvou změní a bude rozvíjet jdu do dalšího dílu. Nahlédnutí zase pod jinou pokličku.. kniha se četla plynule..

11.07.2021 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Velmi zajímavá četba, přirovnání k detektivce bych se nebála. Konec mě dostal, nečekala jsem to a ještě pořad nebylo vše řečeno.. čeká nás další díl?

01.07.2021 4 z 5