lee5747 lee5747 komentáře u knih

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Pokud jste četli předchozí díly, což vřele doporučuji, propojí se vám snad všechny postavy, tak nebudete zklamaní. Příběh je krásný, dojemný, kniha je čtivá, rychle se dokážete vžít do mysli psa. Já ji přečetla jedním dechem asi za 2 dny, protože většinou knihu chcete číst dál a dál...

18.02.2021 5 z 5

Ja Ja Elton John

Knížka je úžasná. Nevěděla jsem přesně co čekat, ale o to víc mě překvapila. Autor dost podrobně popisuje svůj život a to i etapy, které nejsou moc pěkné. Nebojí se mluvit o svých problémech a zároveň o formách pomoci.
Velmi se mi také líbila část, kdy mluvil i o dalších známých umělcích a osobnostech, obzvlášť o královské rodině.

05.01.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Tato kniha je velmi zajímavá, velmi čtivá. Má rychlý spád. Hlavní postavy jsem si docela rychle oblíbila a vžila se do nich. Skvělé počtení :)

05.01.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Četla jsem i předešlé díly, takže vím co očekávat. Autorka nezklamala, kniha čtivá, přečetla jsem ji jedním dechem a už teď se těším zase na další.

29.08.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kniha příjemná, krásně a čtivě napsaná, jen na mě to bohužel byl moc krátký příběh, měla jsem asi velké očekávání.

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Za mě dost povedená kniha, dobře čtivá, zajímavá zápletka. Chvílemi mi to přišlo dost přehnané a některé zápletky zbytečné, ale za účelem oddechu kniha dobře poslouží.

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Knížka se čte dobře, chvílemi jsem se ale do ní musela nutut, přijde mi že děj byl zbytečně natahovaný. Knížka jako taková spíš ve mě nechává hnusný pocit ze samotného tématu, který nutí člověka se zamýšlet v jakém světě vlastně žijeme...

29.08.2020 3 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Knížka se docela dobře čte, nicméně dej mi přišel docela natahovaný, není to nic z čeho by člověk zůstal dlouho paf a po chvíli na ni asi i zapomenu. Ale jako jednorázová oddychovka super.

29.08.2020 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dobrá knížka, velmi čtivá, zhltla jsem ji za 2 dny. Pro mě dost zajímavá oddechovka, člověk krásně procitne do postav.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Za mě další skvělá kniha této autorky. Četla jsem předchozí knihy autorky, takže jsem již měla určité očekávání, které autorka naplnila i s touto knihou. Jednotlivé kapitoly jsou kratší, dobře a svižně se čtou, ideální třeba na cestování. Pro mě jako vždy přišel nečekaný zvrat, dlouho jsem neměla tušení kdo by mohl být tím hlavním. Teď se těším zase na další její knihu, která brzy vyjde :).

17.05.2020 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Jako fanynka jsem samozřejmě tuhle knížku musela mít. Přiznám se, že jsem asi čekala něco jiného od knížky, ale byl to velmi zajímavý pohled do zákulisí celého sitcomu. V některých částech mi to připadalo až moc nudné, ale zase se mi velmi líbilo připomínání různých scén. Celkově knížku hodnotím lepším průměrem, ale už si o ní nemyslím, že by byla jakousi "nutností" pro fanoušky.

07.10.2019 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Od autora jsem četla i ostatní díly této série a jedním slovem, skvělé. Děj má spád, hlavní postava je mi sympatická, knížka jako taková se čte hodně rychle. Co mě trochu mrzí je, že mám trochu pocit, že se děj jednotlivých dílů docela opakuje. Nicméně pro mě je Robert Bryndza autor, po jehož knihách sáhnu vždy, když si chci oddechnout a chci číst něco kvalitního.

04.10.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Mě prostě Samuel Bjørk baví, i přesto, že tenhle díl byl trochu slabší, ale to spíš přikláním tomu, že se děj jakoby "opakuje" a konec mi přišel uspěchaný, ale i přes toto všechno, se těším na další autorova díla.

23.08.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Od autorky jsem četla i předešlé knihy, takže už jsem věděla co čekat. Pro mě je to takový nadprůměr, knížka se čte skoro sama, svižně, do děje se vžijete rychle. Co mě mrzí je to, že poslední stránky knížky jsem dočetla spíš z nutnosti, protože už člověk ví, jak knížka skončí. Rozhodně je to jedna z těch knížek, u které si odpočinete, není nijak náročná na logiku, takže pro odpočinkový víkend ideální.

03.08.2019 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Příjemně čtivá, s velkým odhalením na konci, které jsem ani při nejmenším nečekala, a to hodnotím velmi kladně. Určitě se vrhnu i na další knihu autorky.

31.07.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Jedním slovem - Úžasné! S Eleanor i přesto, že je tak odlišná, tak se do ní velmi jednoduše vžiji. Knížka pro mě držela napětí celou dobu, ještě teď čekám odkud vyskočí "maminka". Knížka byla čtivá a to, jak knížka dopadne jsem netušila ani jednou. Snad najdu víc takových skvostů. A doufám, že Eleanor už se bude mít jen a jen skvěle.

25.07.2019 5 z 5

Čekání na prince Čekání na prince Nelly Sanders

Knížka přečtená raz dva, docela příjemná na oddych, ale rozhodně bych ji nemusela znova. Pro ukrácení dlouhé chvíle ale super, nad dějem se totiž nemusí nijak přemýšlet.

20.07.2019 3 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Velmi čtivý příběh, o člověku který žil v tak hnusné době a u kterého pravděpodobně stálo štěstí celou dobu. Trochu mě mrzí že nebylo třeba více rozepsané dění i po tom všem, ale určitě je třeba aby se lidé stále dozvídali o těchto hrůzách.

20.07.2019 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

Svižné čtení, pro mě slabší průměr. Děj mi přijde uspěchaný, ale to je asi tím, že jsem zvyklá na víc propracovaná díla. Knížka je dobrá na oddech, když nechcete nad dějem moc přemýšlet.

11.07.2019 3 z 5

Korektor Korektor Jana Kilianová

Narazila jsem na komiks náhodou a zaujal mě kvůli Janě. Komiks je velmi vtipný a dobře pojatý. Já jako špatný češtinář se v některých stripech poznávám.

11.07.2019 5 z 5