Laura99 Laura99 komentáře u knih

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Kniha se dobře četla, těšila jsem se na ní, ale ty věčné bitky...skoro trapné kolik jich tam je.

26.01.2021 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Super!!!!!

25.09.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

I když nečtu tento styl knížek, moc se mi líbila..dostala se mi do rukou náhodou a jsem ráda.

28.08.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tato kniha mě bavila nejvíc ...

13.08.2020 5 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Výborná kniha, moc mě bavila!!!

13.08.2020 5 z 5

Úkol pro spolehlivého kata Úkol pro spolehlivého kata Roman Cílek

Vůbec jsem to nedočetla, utahané, nudné. A to i přesto,že jsou nyní knihovny zavřené a nemohu si skočit pro jiné knihy.

26.03.2020 1 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Miluju knihy Dominika Dána, doma se vždy přetahujeme, kdo bude číst ...jenže tahle mě zklamala. Vleklé popisování členů mordparty, Chosé je najednou Fischer, nic se neděje, vtipné dění v kanceláři nikde. Nevím no, prostě jsem ji skoro s výčitkami odložila. Škoda, tešila jsem se, už mám všechny skoro přečtené,chybí mi asi dva kousky.

19.03.2020 5 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

Opět super. Baví mě rozhovory v kanceláři, to se vždy těším co z nich zas vypadne. Jen se obávám dne, kdy mi knihy od pana Dána dojdou a nebudu mít po čem sáhnout. Vždy se nemohu dočkat další. Pro mne báječný spisovatel!!

15.12.2019 5 z 5

Vězení Vězení Robert Muchamore

Moje třetí kniha o Cherub a už se moc těším na další.

27.08.2019 5 z 5

Nováček Nováček Robert Muchamore

Úplně super kniha. Šla jsem do ní váhavě, ale pak jsem se nemohla odtrhnout.

02.08.2019 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Skvělé...moc jsem si čtení užívala.

28.07.2019 5 z 5

Antarktida: Můj životní sen Antarktida: Můj životní sen Mike Horn

Moc se mi líbila.

21.07.2019 5 z 5

Chemie smrti Chemie smrti Simon Beckett

Zbytečně zdlouhavé, někde jsem to jen projížděla očima, abych se posunula a konečně věděla výsledek.

21.07.2019 4 z 5

Lovci ohně Lovci ohně Mons Kallentoft

Dřív se mi dostala do ruky knížka Vůně ďábla, dočetla jsem ji s vypětím sil, hrůza,nuda,nejhorší. A proto mě kniha Lovci ohně příjemně překvapila. Vůbec se mi o Malin už nechtělo číst, a to jsem se vždy těšila.

01.07.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Super čtení

06.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem jsem přečetla na 3x a ani v těch přestávkách mě neopustila, pořád jsem ji měla v hlavě. A stále budu mít. Je nádherná...i když téma strašlivé. Tolik bolesti. Hodně čtu o holokastu a tady,ty myšlenky Hany po návratu, to jak zničený člověk vyšel z těch útrap Terezina a Osvětimy...chvílemi jsem pro slzy nemohla číst, měla jsem potřebu jí obejmout, a vlastně celou její rodinu. Děkuji za krásnou knihu. Doporučuji všem.

23.04.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Výborná!! Jako všechny.

12.01.2019 5 z 5

Temný les Temný les S. J. I. Holliday

Vůbec jsem knihu nedočetla, od začátku zmatená, nutila jsem se do čtení a nakonec odložila. A to jsem se těšila...

12.01.2019