lalaserka lalaserka komentáře u knih

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Jsem ráda, že jsem se do čtení pustila, tato kniha je lepší než předchozí. Dostala mě láska, kterou matka dala své dceři. Byla ochotná zříct se svého života aby mohla žít její dcera, to je podle mě krásné.

20.03.2016 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Ze začátku, jsem se nemohla začíst a myslela jsem, že jí odložím, ale jsem ráda, že jsem
to neudělala. Napínavé až do konce. Takže dobrá kniha

28.02.2016 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Docela dobrá kniha ale zpočátku sem.se do ní mnemohla začíst.

08.02.2016 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Dobrá kniha, jen konec takový nejasný.

01.02.2016 4 z 5

Iva Janžurová - Včera, dnes a zítra Iva Janžurová - Včera, dnes a zítra Petr Macek

Tato knížka se mi líbila. Je velmi čtivá.

13.01.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Tento díl byl mnohem lepší než první.

02.01.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Dobrá a napínavá knížka. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v názvech, ale potom jsem se zorientova takže v pohodě. Až na ten konec ten byl moc rychle ukončený.

28.11.2015 4 z 5

Novicka Novicka Lisa Jackson

Tato knížka je z dalších skvěle napsaných knich od této autorky. Napínavý děj až do konce.

06.11.2015 5 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Super knížka. Tato autorka je jedna z mých neojblibenějších

19.10.2015 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Skvělá kniha. Vřele doporučuju. Napínaví děj až do konce.

16.09.2015 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Ahoj, tak do této knížky jsem se nejdříve nemohla začíst, ale nakonec povedená knížka

29.08.2015 4 z 5

Alžběta: Císařovna proti své vůli Alžběta: Císařovna proti své vůli Brigitte Hamann

Ahoj, četla jsem už hodně knížek o Alžbětě, ale tahle je jedna z nejlepších.

24.08.2015 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Ahoj, tato knížka mě zaujala. Vřele ji doporučuji

20.08.2015 5 z 5

Korunu snímám z unavené hlavy Korunu snímám z unavené hlavy Gabriele Praschl-Bichler

Ahoj, tahle knížka mě zaujala. Ukázala mi Sissi v jiném světle, né takovou jakou jsem jí znala z jiných knížek. Tuto knížku doporujuči

19.08.2015 5 z 5

Hlasy mrtvých Hlasy mrtvých Thomas Laird

Tak tuhle knihu jsem ani nedočetla, prostě mě nechytla, asi nejslabší ze 4 dílů.

17.08.2015 3 z 5

Černý pes Černý pes Thomas Laird

Ahoj, tato knížka mě o proti řezníkovi a bestii moc nezaujala, sice jsem jí dočetla do konce a přišla mi nudná. Vůbec se mi tam nelíbila ta životní krize strárnoucího detektiva.

16.07.2015 3 z 5

Řezník Řezník Thomas Laird

Dobrá knížka. Líbí se mi vyprávění vraha proložené normálním vyprávěním.

02.07.2015 5 z 5

Děti Koruny Děti Koruny Marieluise von Ingenheim

Ahoj, mám dotaz. Nevítě kde by se dalo koupit všech 14 dílu o Sissi od Marielouise von Ingenheim? Nikde jsem na to nenarazila.Moc mě všech 14 dílů zaujalo. Předem děkuju

24.06.2015 5 z 5

Malá divoška Malá divoška Marieluise von Ingenheim

Ahoj, všechny díly jsem přečetla ale asi nejmíň mě nadchnul díl o Straussovi. Jinak klidné a zajímavé čtění

22.06.2015 5 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Ahoj, takhle knížka mě ze začátku moc nenadchla a už jsem si říkala, že jí asi ani nedočtu ale od té pasáže,kdy se dostal do vězení jsem se začetla a bylo to tak napínavé že už jsem to prostě musela dočíst. Osobně se mi asi nejvíc líbí kniha Box 21 a Odplata. Už se těším jestli tahle dvojice napíše další knihu.

22.06.2015 4 z 5