ladna ladna komentáře u knih

V nejlepším věku V nejlepším věku Martina Kemrová

Povedená, i když velmi krátká kniha o pozitivech toho nejlepšího věku. Autorka mi mluvila z duše.

05.09.2022 5 z 5

Inspektor Dover Inspektor Dover Joyce Porter

Zábavná detektivka, která není plná krve. Zasmála jsem se u ní ze srdce.

19.08.2022 5 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Knihu jsem začala číst na doporučení, že se jedná o obdobu Dana Browna. A to ani náhodou, na to je to moc jednoduché...a nebavilo mě to, asi i tim pro mě cizím tématem.

11.04.2019 1 z 5

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

Vypadalo to jako zajímavý námět, ale od 1/3 knihy nuda, nuda, nuda a já se teda přemáhat číst dál nebudu.

05.04.2019 1 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Alchymista je kniha k zamyšlení, a to vyšla už v roce 1993? Přímo k neuvěření. V podstatě vystihuje knihy o pozitivnim myšlení, kterých je dnes nepřeberné množství a to na jednoduchém pohádkovém příběhu....to je kniha, ke které se můžete vracet. Já tedy určitě.

19.03.2019 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Prostě úžasná kniha. První přiběhy jsem se pořádně nasmála. Chcete si zlepšit náladu? Přečtěte si tuto knihu. A je v ní i plno inspirací...italských????.

18.03.2019 5 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Kniha mě hned vtáhla do děje, protože má úžasný spád i se zasmějete. Ke konci už byla trochu uřvaná...samé slzy dojetí...na mě už přehnané. Proto nedám plný počet.

15.03.2019 4 z 5

Krajinou čertových kamenů Krajinou čertových kamenů Marie Holečková

Jestli hledáte průvodce, tato kniha není úplně ideální, ale zajímavosti o kamenech v ní najdete a je to jediná kniha o tomto místě.

27.10.2022 3 z 5

Po přečtení nepalte Po přečtení nepalte Erik Decimus

Životní moudra psa a jeho páníčka velice trefně stylizovaná, doporučuji číst jako jednohubky, výborné na zlepšení nálady.

09.10.2022 5 z 5

Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi Domov bez harampádí: Jde to i s dětmi Joshua Becker

Kniha spíše pro začátečníky v minimalizování, autor píše hlavně o pohnutkách proč, praktické návody zde nenajdete.

14.08.2022 2 z 5

Stíny Valbone Stíny Valbone Josef Habas Urban (p)

Kniha mě ihned vtáhla do děje a já si začala zjišťovat jaký je skutečný příběh. A i když jsem zjistila, že je to fikce nalepená na skutečné události neubralo to příběhu na napětí. Vůbec nevadilo, že jsem nečetla knihu první Návrat do Valbone, vše je zopakováno a pak ještě vícekrát, což byl nakonec důvod, proč jsem udělila 4 a ne 5 bodů.

25.03.2021 4 z 5

Jak rozdojit kozla Jak rozdojit kozla Laura Janáčková

Jako to měl být návod, jak získat od muže vše? Spíš to byl nějaký divný a pokroucený popis jednání žen a mužů, kdy z nás autorka dělá naprogramované opice a humorné to nebylo už vůbec...a co se určitě nedozvíte, jak vlastně získat vše.

21.07.2019 odpad!

Obejmi mě dočista, dočista Obejmi mě dočista, dočista Adam T. Blahosz

Kniha se dobře čte, ale je taková moc strohá. Vhled do budoucnosti mi přišel velmi zajímavý, ale chtělo by to více rozvést.

13.05.2019 3 z 5

Manželky s.r.o. Manželky s.r.o. Kathy Smith

Veselý i smutný pohled na manželské a mimomanželké vztahy. Příběhy mají spád, kniha se čte výborně.

12.05.2019 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Kniha plná vesnické a zvířecí legrace, ke konci už mi přišlo, že to autorka mooc zveličovala.

09.05.2019 4 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Smutné střípky ze života uvězněné Maty Hari.

22.04.2019 3 z 5

Ani ryba ani rak Ani ryba ani rak Jana Bryndová

Skvělá jednohubka, která přesně vystihuje dnešní vztahy v partnerství, a také to jak nás ovlivňují cizí lidé (kartářka), jinak by se hrdinky nepohnuly z místa.

19.04.2019 5 z 5

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Opět milé čtení, i když některé věci se již v povidkách opakují....takže to pro mě nebyla taková bomba jako Italské jednohubky.

11.04.2019 4 z 5

Hvězdy minulých životů Hvězdy minulých životů Boris Jaroš

Kniha oslovi hlavně ty, kteří se zajímají o minulé životy a pro mě byla úplně vyčerpávající a nabídla mi odpovědi na všechny mé otázky, týkající se tohoto tématu. Pro mě skvělá kniha.

10.04.2019 5 z 5

Kým jsme byli, jsme a budeme Kým jsme byli, jsme a budeme Pavel Krejčí

Kniha pro mě byla překvapením, protože název spíše napovídá pojednání o minulých životech, ale kniha je o knihovnách palmových listů o jejich čtení a o cestě autora do indie a naopak indických čtečů k nám. Nakonec autor hodnotí naplnění věštby s odstupem pár let. Opravdu zajímavé čtení, v některých částech se to tak trochu opakovalo. Putování po Indii bylo velmi poutavě popsáno.

02.04.2019 4 z 5