Po přečtení nepalte

Po přečtení nepalte https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455542/bmid_po-precteni-nepalte-tL5-455542.jpg 5 15 7

Jen jednou za život se objeví kniha, která vám odpoví na vaše otázky a zavede vás do bezpečných vod, kde je vše křišťálově jasné. TATO KNIHA TO NENÍ.

ladna
09.10.2022 5 z 5

Životní moudra psa a jeho páníčka velice trefně stylizovaná, doporučuji číst jako jednohubky, výborné na zlepšení nálady.

andrea4155
24.03.2021 5 z 5

Když si vezmu knihu Erika a Chrise, je mě nejen hezky, je mě krásně, nádherně. Tato kniha je plná překrásných slov, která přidávají velký smysl životu. Jsou to slova plná nádherných chvil, okamžiků, jsou k zamyšlení a zároveň je to přesně ta KNIHA, která vám vykouzlí krásný úsměv na tváři a dodá jiskru vašim očím. Já to takto mám a proto jí mám :) a nedám ! Je to kniha, která je živá, je zároveň talismanem. V mé knihovně má své místo a vím,že se tam přátelí s dalšími, nejen od Erika, a tvoří tak skvělou partu v našem obývacím pokoji. Už jen ta myšlenka, že ji mám a mohu si ji kdykoli vzít, je k nezaplacení :) Moc za ni děkuji.

darina2379
18.12.2020 5 z 5

Kniha, kterou neuklidíte do knihovny , protože ji musíte mít po ruce na polici nebo nočním stolku , aby jste se mohli kdykoliv vracet , protože je vtipná , moudrá a neomrzí se .Pobaví a přitom vás donutí přemýšlet.

dagmar9646
12.12.2020

Erik Decimus je pro mě úplné zjevení. Umí promlouvat svými texty i obrazy tak, že nestačí přečíst si je jen jednou. V jeho textech je moudrost, laskavost, humor, vzdělanost, spousta věcí, co jste nevěděli, všestrannost, autentičnost, pokora, láska a soucit ke zvířatům, pochopení, realita světa, v němž žijeme a touha, aby byl lepší. A co víc? Erikovy texty vás neomrzí, naopak při dalším čtení objevujete nové myšlenky a zraje ve vás touha pomáhat a nic za to neočekavat. Erik si vytvořil vlastní vesnici, ideální místo, kterému vládne jeho pes v roli laskavého, patřičně sebevědomého starosty a ten glosuje chování nás lidí. Kouzelně, neodolatelně a pravdivě. Dávám 100%

sona1473
12.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Dobrý den, kniha je úplně neeej. Přečetla jsem ji jedním dechem a je fajná už tím že jí píše,,starosta,, a super se vyjadřuje k dvojnožcům a my pejskaři a a milující všechny druhy zvířat, tomu úplně rozumíme a souhlasíme. Jsem ráda, že se tato knížka dostala do mých rukou a totálně mě dostala. Děkují za ní ❤❤❤

petra4338
12.12.2020 5 z 5

Zdravím,kniha je naprosto skvělá.Nelze k ničemu přirovnat , protože je naprosto autentická.Příběhy psané jsou odrazem autorova života a jeho subjektivních pocitů.Jsou plné humoru,ale i myšlenek vhodných k zamyšlení.Vřele doporučuji!

Elena112
16.10.2020 5 z 5

Kdybych měla zachránit z hořícího bytu jednu jedinou knihu, byla by to tato. Je to poklad nejen obsahem, ale i provedenim. Nádherné ilustrace na krásném papíře vyprávějí dalsi příběh. Texty svižné a vtipné tak, ze se jim smeju ještě po přečtení. A po přečtení rozhodně nespálím! A nebudu ani recyklovat, protože tuhle knihu nikomu nepůjčím.

Erik Decimus
česká, 1980
2022  97%Bezceler
2020  100%Po přečtení nepalte
2022  100%Můžu. Ale nechci
2019  100%Štěstí na obzoru
2018  100%Decimoviny

Kniha Po přečtení nepalte je v