V nejlepším věku

V nejlepším věku https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423755/bmid_v-nejlepsim-veku-Zgr-423755.jpg 4 23 8

Je ti padesát, což není šestnáct, a máš pocit, že jsi stará, život skončil a čeká tě už jen cesta pouští všednosti do hrobu. Tělo bolí, kůže povoluje, nezdá se, že by svět byl ústřice, která se nechá jen tak vysrknout. Zkrátka, není lehké nacházet motivaci vyskočit ráno z postele a s úsměvem na rtech čelit realitě. Na druhé straně, je pořád dost věcí, které za to stojí. Jsou jiné, než když nám bylo dvacet, ale zato jsou prověřené časem. Říká se, že nový zvyk se ukotví, pokud ho budeš dodržovat 28 dní. A tak si autorka řekla, že hodí na papír 28 důvodů, proč je zrovna padesátka, když ne boží, tak fajn věk. Jeden na každý den plus úkol na konci. A schválně jestli i 29. den budeš stejně trudomyslná, jako na začátku. A já ti přísahám, že ne! Chytrý, ironický, a hlavně vtipný průvodce životem moderní ženy v nejlepším věku.... celý text

Humor , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , CPress

ladna
05.09.2022 5 z 5

Povedená, i když velmi krátká kniha o pozitivech toho nejlepšího věku. Autorka mi mluvila z duše.

pocketka
07.07.2021 3 z 5

Není mi ještě padesát, ale i tak jsem si z knihy něco málo vzala. Velice jednoduché čtení, kvalita proměnlivá, ne všude spisovná čeština. Nicméně příjemná hodinka vás s knihou čeká.

Terka1975
25.07.2020 3 z 5

Takové milé a vtipné pohlazeni po duši na jeden den.

alnahu
25.06.2020 4 z 5

28 kapitol ,28 důkazů ,že život po padesátce je skvělý. Knihu jsem přečetla jedním dechem a autorčin náhled na život mě bavil.Kniha k zamyšlení i zasmání.

lencin
31.01.2020 4 z 5

Vtipné a moudré. K tomuto stupni uvědomění si sebe sama je potřeba se prožít :-)

Stefi123
12.01.2020

Velice dobře napsaná kniha ,která mi připomněla můj život ,určitě stojí za přečtení a k zamyšlení

pinar
30.12.2019 5 z 5

Na první pohled lehké nezávazné dámské čtení, ale na několika místech mě názory nebo komentáře docela dostaly . Zahraly me hlavně pasáže, popisující podobne problémy jako jsem měla nebo mám já a je posilující vědět; ze totéž prožívají i jiné ženy (hlavně syndrom hodně holky mne potěšil, ze v to nejsem sama). Těším se na další díl - V nejlepším věku po sedesatce :-)

holkamodrookata
21.12.2019

Kdy knihu V nejlepším věku rozhodně číst
- prožíváte osobní krizi a potřebujete nějaký pozitivní impulz
- baví vás zralé dámy, které si umí užívat života
- potřebujete si vyčistit hlavu a od srdce se zasmát

Kdy knihu V nejlepším věku rozhodně nečíst
- nemáte absolutně žádný smysl pro humor
- jste pedant na češtinu
- dáma plazící se s kytkou v zubech po kanceláři vám nepřijde vtipná

padesátka (věk)

Autorovy knížky

2019  77%V nejlepším věku

Kniha V nejlepším věku je v