Lachtan714028 Lachtan714028 komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha nijak extra nenadchla ale ani neurazila, nedokončený konec mě docela zklamal...

07.10.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Takové pěkné odpočinkové čtení.

30.09.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Za mně zajímavá kniha i přes to, že téma knihy mi není nijak extra blízké.

15.08.2019 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha poměrně dobře ubíhala, obdivovala sem tu délku cesty, ale čekala sem víc popisu přírody než problémů Cheryl, takže proto mi asi kniha nijak více nepřirostla k srdci..

25.07.2019 4 z 5

Skála Skála Peter May

Napínavý děj i když to prolínání minulosti a současnosti mi někdy dělalo problém se zoreintovat..

24.06.2019 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Opět další skvělá kniha o autorky.. Její styl psaní je prostě něco co bych mohla číst dennodenně.

06.06.2019 5 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Ze začátku mi trvalo přijít knize na chuť ale nakonec se děj docela rozvinul a bylo snadné knihu dočíst. Určitě plánuji dočíst i zbývající knihy ze série.

29.05.2019 5 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

U knížek od Hannah Howell si vždycky příjemně odpočinu, po každé knize od autorky po které sáhnu vím dopředu, že nebudu zklamaná.

17.05.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Zase po delší době jedna z knížek, které kdybych mohla, přečtu jedním dechem.

17.05.2019 5 z 5

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

Na knihu jsem přišla díky čtenářské výzvě. Zajímavý děj, zápletka i se mi kniha dobře četla, ale z konce jsme byla smutná.

29.04.2019 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Kniha patří dle mě mezi méně povedené knihy od J.Lynn, ale jako odpočinková četba mi postačila.

29.04.2019 4 z 5

Svatba z Vysočiny Svatba z Vysočiny Hannah Howell

Autorka mě svými romány naprosto nadchla, vždy si u jejich knížek hezky odpočinu, zasměju a někdy i zamyslím..

04.04.2019 5 z 5

Wolf Hall Wolf Hall Hilary Mantel

Sice mi trvalo přečtení téhle knihy trochu déle, ale časem plánuji i přečtení dalšího dílu.

29.03.2019 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Dosud se mi všechny knihy od autorek četly velmi dobře, ale zrovna tahle mě teda moc nenadchla. Hlavní postavy se popichují jak malé děcka, nakonec dostanou rozum, skončí spolu v posteli a založí si společně firmu...

03.03.2019 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Dosud jsem viděla jen filmovou verzi, ale musím říct, že knížka se mi četla velmi dobře a opět se mi potvrdilo moje přesvědčení, že film málokdy dosáhne větší kvality než kniha.

03.03.2019 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Na můj vkus taková až moc slaďácky psaná knížka co neurazí ale ani extra nenadchne..

05.02.2019 3 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Jako všechny předchozí knihy, i tuhle jsem přečetla takřka jedním dechem. Nejprve sem se zdráhala začít číst sérii Králové Bourbonu, ale nakonec musím uznat, že autorčin styl psaní je prostě fantastický. Už teď se těším na každou další knihu, kterou J.R.Ward vydá

03.02.2019 5 z 5