Kytiii Kytiii komentáře u knih

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Super. Zábava na dva dny. Shltnete jak ten půlnoční cupcake. A možná by originální název: "Nuts" - mohl být použit i pro českou produkci... Jednu hvězdu jsem ubrala za ten nemožný název... Oddechovka, sympatická hrdinka, která má své (nepříliš komplikované) kostlivce, se kterými zvládne zatočit raz-dva... Asi začnu manžela víc pozorovat při senoseči a zase se to mezi námi víc rozhoří :D

11.10.2019 3 z 5

Dubnová čarodějka Dubnová čarodějka Majgull Axelsson

Když čte fanoušek fantasy, čtete fantasy, když rád hledáte viníky a zkoumáte vodítka, čtete krimi, baví vás romantika a láska, čtete romány pro ženy, pro milovníky války je tu válečná literatura... můžeme pokračovat. Ale co když vás baví od všeho něco? Co když nejdete zaškatulkovat? Musíte číst na přeskáčku. Jednou severskou krimi, pak historický román, 50 odstínů bude následovat Stručná historie času... nebo vše All-in-one :D - Dubnová čarodějka...

11.10.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha, která vám rozbuší srdce, položí spoustu otázek, které vás dřív nenapadly... se kterou budete usínat i vstávat. Kniha, kterou budete rádi doporučovat dál. A na kterou nezapomenete.

27.09.2019 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Když už jednou podlehnete kouzlu světa Sil, nelze přestat...

11.09.2019 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Jsem ráda za Výzvu. Díky ní jsem objevila Sběratele sněhu. A mohla si naplno vychutnat lehce mrazivé kamarádství těch tří... prolnutí časových linií bylo skvěle vypointované a hrdinové byli sympatičtí... i když ne tradičním způsobem...

02.09.2019 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Chytlo mě od prvních stránek a už nepustilo... motivovalo ke koupi dalších dvou dílů... přesně tohle od dobré knihy chcete!

21.08.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Oddechovka. Skvělé čtení na léto...

09.08.2019 4 z 5

Dračí krev Dračí krev Jenny Nowak (p)

Napínavé, čtivé, tajemné. Uvěřitelné. Shltnuto během dvou dnů.

13.05.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super. Čtivé, vtipné. Mělo to spád. Uvěřitelné charaktery. Zajímavé postavy. Zasazeno přirozeně do skutečných událostí. Ne, že by to čtenáře něčím inspirovalo, ale rozhodně je to vysoký nadprůměr.

11.04.2019 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Prolnutý příběh dvou hlavních hrdinek mě vtáhl už od prvních stránek. Velmi poutavě popsaná mentalita lidí, zasazeno do kontextu skutečných historických i politických událostí v Afgánistánu. Mám ráda knihy, kde se mimo hlavní dějovou linii zase dozvím o okolním světě něco navíc.

03.04.2019 4 z 5

Ukradený syn Ukradený syn Markéta Šichtařová

Za poslední dobu kniha, od které jsem se nemohla dobrovolně odtrhnout. První den mi manžel zhasnul, neb já bych toho schopna nebyla a druhý den jsem ji dočetla. Nemám slov!

06.03.2019 5 z 5

Netradičně psaná kniha. Formou, které jsem nemohla zpočátku přijít na chuť. Po nějaké době mě však vtáhla a bez obalu můžu říct, že změnila můj pohled na některé "globální" otázky. A část na Islandu? Neuvěřitelná! Pro mě měla cenu minimálně jedné hvězdy navíc!

22.02.2019 4 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Silný a poutavě napsaný příběh. Jezero mě zcela pohltilo. Víc takových počinů v české literatuře!

22.02.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Velmi pěkně provázaný a svázaný román. Byl čtivý, napínavý a inspirace skutečnými událostmi jej posunula zase o příčku výš. Pro mě trošku zbytečná některá pro efekt použitá vysvětlení, stejně jako málo uvěřitelné chování některých postav (např. dětí). Komplexně ale 70%.

22.02.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Opravdu se mi líbí styl psaní autorky. Rozuzlení bylo pro mě překvapivé, ale některými happyendy se mohlo šetřit. Za mě horší 4*

31.01.2019 4 z 5

Ani 4.díl mě nezklamal. Uměl rozesmát, byť na první díl nemá. Odpočinkové čtení. Do metra nebo před usnutím ideální.

31.01.2019 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Ani nevím co napsat. Kniha, kterou si budu pamatovat už napořád. V kombinaci s Kdo zabil Snížka, kterou jsem četla dětem, jedinečná.

19.12.2018 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Bod dolů za velmi předvídatelný závěr...

11.10.2018 4 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Takový odpolední chlebíček s majonézou. Pobaví, v něčem se uvidíte, někdy hrdinku proklejete, a nakonec jdete spokojeně spát. Halinu nečtu, tato knížka se ke mně dostala náhodou, ale při nemoci byla skvělým společníkem.

10.04.2018 3 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Mě tam vlastně chyběl pořádný příběh. Ten, pro který byly tak pracně vystavěné kulisy. Jako stavět rok dálnici a ani se po ní neprojet. Jinak "Mojmír" to nepochopil. On od svatby nebyl postupně na 10.místě. Jen od narození dětí stále na 3. Po dětech na piedestalu se druhé místo neustále proměňovalo... A myslím, že většina matek to tak má. Jen ty reálie a rekvizity má každá jiné.

10.04.2018 3 z 5