kyticka152 kyticka152 komentáře u knih

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Kniha se mi moc líbila. Originální nápad a ten příběh mě uchvátil. Dlouho jsem nad knihou váhala, ale teď už vím, že jsem neměla důvod. Pouze tloušťka dvou knih v jedné. Doporučuji k přečtení!!!

21.07.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila. Asi bych nemohla říct, že pro mě byla lepší než série Selekce, ale určitě jsem si ji užila. Nejvíc se mi líbil příběh Miláček. Přečtením knihy jsem více pochopila některé události a názory. A rozhodně mě bavilo vidět celou sérii s více pohledů. Úplně mě to navodilo, abych si příběh Americy a Maxona přečetla znovu. Doporučuji k přečtení!!!

09.07.2017 5 z 5

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Knihy jsem se ze začátku trochu bála. Děsila jsem se, že spisovatel nepoutavě naváže na konec šestého dílů. Ale obávám se, že Johna Flanagena nemá smysl podceňovat! Rozhodně se mi kniha moc líbila a byla jsem nadšená. Ráda si přečtu další díl. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

06.07.2017 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Kniha se mi líbila, ač mě malinko zklamala. Doufala jsem, že bude více příběhu z arény, ale i tak jsem si to užila. Doporučuji k přečtení!

22.06.2017 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Týjo!!! Ta kniha byla zároveň zvláštní, zároveň tak úžasná. Hrozně moc obdivuji fantazii spisovatelky, že dokázala vymyslet 4 příběhy tak odlišné a přitom tak stejné. Obálka je nádherná s krásným nápadem. Moc se mi kniha líbila a DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ.

03.01.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Tato knížka byla úplná bomba. Moc se mi líbila. Šokovalo mě, jak příběhy byly krásně propletené, obzvlášť na konci! Nejlepší povídka byla asi ta první, ale všechny tři mě dostaly a... Prostě žúžo! Nechápala jsem, jak někteří lidé psali v komentářích, že si tuto knihu budou číst každé Vánoce. Věřte nebo ne, já budu dělat to samé! Doporučuji k přečtení.

20.02.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Dlouho jsem nevěděla, jestli si mám knihu přečíst. Co mě, ale obzvlášť udivilo, když jsem se dozvěděla, že ji čte i moje babička. Hned jsem ji chytla do ruky a začala číst. První mi připadal zbytečně dlouhý začátek, ale potom to bylo... žužo. Postava Willa se mi hodně líbila. A Halt má humor, který já prostě miluji. Hltala jsem každou jeho větu. Zkrátka super knížka.

26.07.2015 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tato kniha se mi strašně líbila. Sice se mi nelíbil Mosfeus, na můj vkus byl trochu moc přísný. Ale musím říct, kdyby se Zach nedostal do Říše divů s Al, tak by tato kniha byla o ničem. Zkrátka, spisovatelka to napsala, jak nejlíp mohla. Kdyby šlo dát šest hvězdiček, tak za tu obálku bych to rozhodně dala.

17.07.2015 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Kniha mě ze začátku nebavila a od 5.kapitoly jsem ji nechala ležet na poličce. Když jsem ji, ale musela vrátit kamarádce řekla jsem si, že ji dočtu. Nakonec se mi začala líbit a já jsem si ji náramně užila.

13.06.2015 4 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Tato kniha se mi líbila, ale trochu bych změnila zápletku s Nikki a Brandonem.

01.06.2015 4 z 5

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Co na to říct. To byla úplně úžasná knížka od Wilsonové! Dlouho jsem nic tak úžasného nečetla.Sice mě trochu zaskočilo, že to skončilo v půlce. Doufala jsem, že tam bude jak točí ty Miláčky a jak se nakonec sžijí se Suzy. Jestli nakonec maminka od Destiny přestane úplně pracovat a jestli se vrátí bydlet zpátky anebo zůstane u Dannyho. Ale řekla bych, že jsem náročná čtenářka a tyto otázky si můžu klást tak akorát sobě. Ale i tak dávám 5 hvězdiček.

15.03.2015 5 z 5

Poklad hraběte Domanína Poklad hraběte Domanína Vojtěch Steklač

Kniha se mi líbila, ale zajímalo by mě jestli pan Růžička opravdu byl pachatel anebo to udělal jenom kvůli policii.

08.03.2015 3 z 5

Lola novinářkou Lola novinářkou Isabel Abedi

Kniha mě ze začátku nudila, ale potom se ukázala i ta zábavná stránka. Vzhledem k tomu, že mám radši jiné autory tak dávám 3 hvězdičky.

28.02.2015 3 z 5

Na Chlumku Na Chlumku Alois Jirásek

Tato kniha mě nebavila, ale jako povinná četba to docela ušlo.

08.02.2015

Carlo Acutis Carlo Acutis Camille W. de Prévaux

Velice hezky zpracovaný životopis Carla Acutise do komiksu. Přestože je tato knížka určena spíše dětem, i já jsem se dozvěděla nové věci o Carlu. Moc mě bavilo komiks číst. Carlo byl neuvěřitelný a velmi inspirativní člověk. Knihu rozhodně DOPORUČUJI k přečtení!!!

14.05.2023 5 z 5

Kvítky svatého Františka Kvítky svatého Františka neznámý - neuveden

Kniha je velice zdařile napsaná. Líbily se mi krátké příběhy o svatém Františkovi. Byl to opravdu člověk, který důvěřoval Bohu. Úplně mě nebavily některé příběhy o ostatních svatých, ale myslím si, že k dokreslení té doby a hlavně zdůraznění výjimečnosti Františkova řádu, byly důležité.

20.02.2023 4 z 5

Listopad Listopad Gabrielle Lord

Kniha se mi líbila. Konečně se začínají věci rozuzlovat a příběh se chýlí k dlouho očekávanému konci. Líbí se mi odkrytí minulosti Ryana Spencera. Doufám, že spisovatelka ještě dobře využije tuto postavu v závěru. Jdu na poslední díl. Doporučuji k přečtení!

30.06.2021 4 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Tento díl mě trochu zklamal. Prvních 50 stránek mě bavilo. V knize se objeví téměř každá z hlavních postav, která se proplétá celou sérií. Ale potom se pro mě naskytlo hluché místo. Každopádně je to kniha Johna Flanagana, takže jsem se přelouskala na 250 stránku a tam mě děj opět chytnul. Spisovatel měl moc dobrý nápad, jenom začátek uchopil špatným způsobem. Dle mého názoru, jde o slabší díl série. Jako vždy to ve výsledku bylo příjemné oddychové počteníčko, které člověka pohladí po duši, a já jsem nakonec moc ráda, že jsem si knihu přečetla. Doporučuji k přečtení!

29.06.2020 4 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Kniha se mi moc líbila. Nový svět mě vtáhl do sebe, skoro bych věřila, že v takovém světě můžu žít také. Autorka měla svět dobře vymyšlený, což dodávalo příběhu uvěřitelnost. Důvod, proč jsem dala 4 hvězdičky je, že mi občas styl psaní úplně nebyl po chuti. Nemám ráda dlouhé popisování budov, přírody, vzhledu... Hlavní hrdinku Hirku jsem si oblíbila a prožívala jsem s ní celý příběh. Bavilo mě, jak poznávala samu sebe a celý svět kolem. Velmi příjemná fantasy. DOPORUČUJI k přečtení!

31.05.2020 4 z 5

Pravda Pravda Robert Muchamore

Tento díl se mi opět moc líbil. Děj je jednodušší, ale stejně jsem byla zvědavá, jak se vše vlastně odhalí. Baví mě číst o Jamesových trablech a výhrách. Ráda si přečtu další díl. Doporučuji k přečtení!

06.03.2020 4 z 5