Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Těch stránek teda bylo :-) Ale musím říct, že se to opět četlo velmi dobře a závěr mě překvapil. Těším se na další díl s Cormoranem a Robin a určitě doporučuji ke čtení.

22.11.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Za mě super příběh. Takto ovlivnit lidi někteří asi v pohodě dokážou a dostat potom lidi z jejich vlivu opravdu nemusí být snadné. Rozhodně doporučuji.

21.09.2022 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že mě případy oddělení Q začaly bavit. Konec mě docela překvapil. Jdu na další díl a knížku určitě doporučuji.

15.12.2022 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Kniha mě hned od začátku chytla, byla čtivá a tak jak je uvedeno na přebalu, souhlasím, že autorka je český Jozef Karika :-) Rozhodně doporučuji k přečtení a určitě šáhnu po její další knížce :-)

14.06.2023 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět super čtení. A konec teda opravdu překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

21.12.2022 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Kdysi jsem to viděl jako film, v hlavní roli Denzel Washington. A musím říct, že knížka byla teda 100x lepší :-) Přečteno za 2 dny, nedalo se od toho odejít. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

26.01.2023 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že opět nezklamala. Bylo zajímavé se dozvědět konečně pravdu o Asadovi. Jsem zvědavý na pokračování. Rozhodně doporučuji.

11.01.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Dřív než jsem se dostal ke knížce, viděl jsem film Dívka ve vlaku a musím říct, že knížka ho dalece předčila. Za mě super thriller. Doporučuji

30.11.2021 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Moje první kniha od autorky a určitě se pustím do další. Poslechnuto jako audiokniha, příběh chytne a nepustí. Zajímavá zápletka i závěr. Určitě doporučuji k přečtení ;-)

10.01.2024 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak musím říct, že tento díl se mi líbil ještě víc než první :-) Vraždy a jejich motivy, propracování a postupné odhalování jednotlivých skutečností bylo perfektní. Navíc hlavní vyšetřovatel se svou svérázností je úplně super :-) Knížku rozhodně doporučiuji k přečtení (ne slabším povahám ;-) ) a jdu na Vražedné pohádky :-)

17.10.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Nevím proč má kniha tak nízké hodnocení. Mě bavila :-) Určitě to tedy není nejděsivější trhák roku ale některé pasáže by někomu mohli dělat zle. Za mě určitě doporučuji k přečtení.

17.04.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Knížka opět nezklamala, chvíli jsem si myslel, že autor chce sérii ukončit ale pak jsem si všiml zamknutého volantu a nepřítomných klíčů a bylo to hned jasné :-) Rozhodně doporučuji a těším se na pokračování.

19.01.2023 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Poslechnuto jako audiokniha. Vraždící řidič a zbytek kolem toho všeho? Mě případy Q hodně baví, rozhodně doporučuji :-)

12.01.2023 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Tak opět přečteno jedním dechem, případy oddělení Q mě vážně chytly a konec mě překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

29.12.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Tak za mě nejlepší díl, a konec hodně překvapil. Nedalo se od knížky odtrhnout. Rozhodně doporučuji.

04.05.2022 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Napřed jsem viděl filmovou trilogii a potom šáhl po knížce. Musím říct, že knížka film zdaleka předčila. Super, rozhodně doporučuji a jdu na další díly.

29.11.2021 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Tak tohle bylo super. Knihu jsem objevil náhodou a chytla a nepustila. Napínavá od začátku až do konce. Určitě doporučuji.

29.11.2021

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Řekl bych, že zatím nejlepší díl celé série. Super zápletka i rozuzlení. Určitě doporučuji.

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Myslím, že druhý díl ještě překonal ten první. Pěkně se to četlo, bylo to napínavé a mělo to spád. Rozhodně doporučuji.

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První knížka od této autorky a musím přiznat, že se mi líbila. Dobře se četla, je napínavá, už teď se těším na další díly Kim Stoneové :-)