KTera KTera komentáře u knih

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Uff. Ten konec mě naprosto dostal a nečekala jsem ho. Jinak celá kniha je skvělá.

19.02.2024 5 z 5

Dům na tekutých píscích Dům na tekutých píscích Carlton Mellick III

Souhlasím s mirek93. Takový příběh jsem opravdu nečekala, kniha byla super.

14.07.2023 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

úžasná oddechová kniha, zase jsem se krásně nasmála. Tato série je pro mě úžasná na relax. Sex, napětí, humor, blaznive akce, vše v jednom.

08.02.2023 5 z 5

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Čtivé povídky,které do sebe krásně zapadají až je z toho kniha s úžasným příběhem o zvláštní, podivné kříženkyni. Nádherná obálka.

05.01.2023 5 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Naprosto souhlasím s VeVe721. Neni to žádný akční příběh, přesto kniha dokáže okouzlit svým příběhem a popisy textilky i obchodního domu.

15.12.2022 5 z 5

Přežiješ? Přežiješ? Klára Kakáčková

Poutavý příběh podaný zajímavým a nevšedním způsobem. Děj me vtáhnul a nepustil dokud nebyl konec. Jednohubka, která stojí za přečtení. Škoda že knížečka není klasického formátu, ráda bych si toho přečetla víc .

03.10.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Vtipná oddechová kniha která pobavila. Jedná se o takovou jednohubku na odreagování. Lehce a svižně se to čte.

24.08.2022 5 z 5

Prokletý sníh Prokletý sníh Barbora Žampachová

Naprosto souhlasím s viola5163. Kniha se mi moc líbila.

19.08.2022 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Krásný příběh a závěr se mi líbil velice. Přečetla jsem jedním dechem.

08.07.2022 5 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

(SPOILER) Bezva příběh a konec jsem zhltla na posezení. Jak Nick postupně narážel na vzpomínky tak z toho mi běhal mráz po zádech a jen jsem čekala kdy mu to všechno docvakne.

02.07.2022 5 z 5

Zoo City Zoo City Lauren Beukes

Nápad se zvířetníky byl zajímavý, škoda že to nebylo více rozpracované a popsané. Jinak příběh byl fajn a konec jsem opravdu nečekala a překvapil. Krásná obálka.

25.06.2022 5 z 5

Čaroděj půlnoci Čaroděj půlnoci Dmitrij Jemec

Krásný fantasy příběh, je škoda že nejsou další díly, protože bych ráda věděla jak to nakonec dopadne.

15.06.2022 5 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je napínavá od začátku do konce. Úžasný, lehce mysteriózní thriller. Super kniha doporučuji.

04.04.2022 5 z 5

Musí to být happy end Musí to být happy end Charlotte Lucas

Ze začátku mě kniha nebavila a dost jsem ji odkládala, ale jakmile Ella potkala Oscara tak se konečně začalo něco dít a mě to začalo bavit. Vtipný a chvílemi praštěný příběh s happy endem.

07.02.2022 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Naprosto super oddychovka u které jsem se zasmála a zhltla ji skoro na posezení.

14.11.2021 5 z 5

Vodní apokalypsa Vodní apokalypsa Mikael Niemi

Katastrofických román který mě bavil a zároveň je to náhled na mezilidské vztahy a chování při vyhrocené situaci.

01.11.2021 5 z 5

Zřídla Zřídla Kristýna Sněgoňová

Super kniha. Vtáhlo mě to do děje, četlo se to skoro samo a takový konec jsem teda nečekala.

03.10.2021 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Stejně jako první díl super.

17.08.2021 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Úžasné dobrodružství, velmi čtivý a chytlavý příběh. Hunger Games miluju a toto mě nadchlo naprosto stejně.

12.08.2021 5 z 5

Milosrdné přízraky Milosrdné přízraky April Genevieve Tucholke

Knihu jsem zakoupila v akci a nic moc od ní neočekávala. Příběh mě pohltil, putovala jsem spolu s Milosrdnými přízraky všude kam je to zaválo. Pochmurný příběh plný smrti ale i naděje. Za mě doporučuji.

08.08.2021 5 z 5