Musí to být happy end

Ella má ráda pohádky, ale ještě víc miluje šťastné konce. Na světě je přece dost zla a neštěstí, tak proč by ještě smyšlené příběhy měly končit špatně? A tak je přepisuje a dodává jim lepší, nebo přesněji správný konec. Oscar je smutný, dokud nenarazí na Ellu, která chce, aby se i v jeho životě vše obrátilo k lepšímu. Ale je to vůbec možné? Může věnovat happy end jinému člověku? A co s tím, když on o to nestojí? Kouzelný román o osudu, pohádkových setkáních a otázce, zda každý příběh musí skončit dobře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414938/big_musi-to-byt-happy-end-98v-414938.jpg 3.729

Vydáno: , Ikar (ČR)

Wir sehen uns beim Happy End, 2017

Kniha Musí to být happy end

Andy0892

Tvůj perfektni rok byla pěkná kniha, ani Musí to být happy end nemůžu řadit mezi propadáky, má krásnou obálku i nápad, jenže se cítím lehce ošizená. A to o romantickou linku hlavních hrdinů. (Není to úplně spoiler, protože každý víme jak to skončí ) Chápu, že kniha byla o něčem jiném, ale jako by se spisovatelka bála jejich vztah budovat, místo toho do knihy zakomponovala jen útržky jejich života. Nechala prostě postavy zamilovat se za našimi zády... :) a to mi na tom trochu vadilo. Stejně jako v komentářích níže, ani já nemůžu říct, že bych se s Ellou ztotožnila, nebo s jejími rozhodnutími. Přesto knihu nezahazuji a doporučuji k přečtení

Mondaika
21.03.2020

Jedna z dalších oddechovek.
S hezkým dvěma citaty opakujícími se skoro v každé lince. Ovšem hlavní hrdinka mi nesedla. Asi az moc zasnena a jeji rozhodnutí byly proti tem mým.... Ale oddechovka co nic nezkazí...

15.03.2020

Opět perfektní a originální kniha!

"Postarej se, aby přišlo to, co miluješ.
Jinak budeš muset milovat to, co přijde."

bookcase
24.10.2019

Ano, ano! I tahle autorčina knížka se mi moc líbila. Sice mi Ella lezla někdy svou horlivostí na nervy, ale na konci jsem pochopila, proč taková byla. Moc hezké čtení.

Sjuzz
29.05.2019

Dúfala som, že táto kniha bude aspoň tak dobrá, ako jej predošlá kniha a veru nezmýlila som sa.
Začiatok ma síce veľmi nechytil, ale nevzdala som sa a po pár stránkach sa to rozbehlo.
Znovu veľmi zaujímavá zápletka so šťastným koncom samozrejme. Trošku mi vadil prílišný optimizmus hlavnej hrdinky.