Kristy.Seb Online Kristy.Seb komentáře u knih

Z popela Z popela Aly Martinez

Po prvních kapitolách jsem si říkala, co to je za nány. Ale tahle autorka zase z toho vyzdinala maximum. V půlce knihy jsem lapala po dechu, jak by něco takového mohli udělat... A ten konec? Byla to jízda. Ale Eason měl srdce na pravém místě.

03.03.2024 4 z 5

Smrt nemá poslední slovo Smrt nemá poslední slovo Simone Troisi

Milovat znamená přijmout, že ho nikdy plně nepochopím, být ochotni se změnit, a tedy trpět, vzdát se něčeho pro něj.

Vezmi bez velkých otázek to, co se ti nabízí, a zjistíš, že máš právě to, co jsi chtěla.

Takhle tohle pro mě bylo hodně náročné. Na mě toho Bohu tam bylo až dost. Rozhodně mám o čem přemýšlet...

03.03.2024 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Láska není skleníkové květina, neochotně přinucená ke květu. Láska je plevel, který nečekaně vyraší na okraji silnice.

Tak, a já vůbec nechápu ty vztahy, úplně jsem se v tom ztratila... Což mě dost mrzí, protože to jinak byl moc hezký příběh.

02.03.2024 4 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Ptákofesty a Čurákofesty zbožňuju! Moje druhá kniha od této autorky a zase příště bomba!

01.03.2024 5 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Člověk schopný nalézat zálibu a dobrodružství ve všedních věcech života je mnohem šťastnější než ten, kdo věčně hledá novou zábavu.

Když ti něco připadá správné, tak to nemůže být slabošské.

Líbil s emi vztah mezi sourozenci, který se v příběhu příběhu ještě víc vylepšil. Jinak mi v příběhu něco chybělo. Ale záchrana Café byla krásná.

29.02.2024 4 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Hlavní je totiž, že není vždycky správné oplácet rány. Občas se to smí, když bráníš někoho slabšího.

Nikdy si nepleť slušnost se slabostí.

Člověk musí mít v životě něco, co se nikdy nemění.

Nechápu, proč má tahle kniha tak nízký hodnocení. Je naprosto boží!

28.02.2024 5 z 5

Naše vina Naše vina Mercedes Ron

Třetí a zároveň díl byl jednoznačně nejlepší.
Ta bolest, kterou si v sobě nesli oba dva, byla i při čtení nesnesitelná. Nick nevěděl co chce a Noah se na můj vkus až moc vtírala. Ale ještě že to dopadlo takhle krásně... :)

27.02.2024 4 z 5

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Šťasten být neumíš, protože po tom, co nemáš, se ženeš, a co máš, na to zapomínáš.

Zralost není o nějakým nesmyslným čísle, ale o zkušenostech, které jsme zažili, a o tom, co jsme se z nich naučili.

Tak to byl jeden problém za druhým. V tomhle díle mě štvalo všechno a všichni. Ale nejvíc obě matky.

27.02.2024 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Štěstí je něco, co se musí hledat a čeho se nedosahuje snadno.

Žádný cíl není nemožný, pokud se na něm tvrdě pracuje.

Dvě třetiny knihy to bylo furt nahoru a dolů, dost i občas dětinský. Ale to co měla Noah za sebou bylo drsný, byla to dost silná holka. A i Nicholas to neměl lehký.

26.02.2024 4 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

To byl tak krásný a emotivní příběh. Přečteno jedním dechem. Nádhera

25.02.2024 4 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Ale jo, hezké zakončení série. Nenáročné, oddechové, milé.

25.02.2024 4 z 5

Někdo jako já Někdo jako já Estelle Maskame

Jedno odhalení za druhým. Tohle byl zajímavý díl.

24.02.2024 4 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Rozhodně zajímavý příběh. Mila si dost pozdě uvědomila, jak vlastně celý život se snaží zavděčit někomu, kdo řeší jen sám sebe. A vztah mezi Blakem a matkou je mi záhadou.

24.02.2024 4 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Pokaždé, když se ti zachce něco kritizovat, uvědom si, že každý nemá takové výhody jako ty.

Film jsem viděla kdysi dávno a vlastně jsem ho moc nepobrala. Proto jsem si chtěla přečíst knihu. No, asi to není můj šálek kávy.

22.02.2024 4 z 5

Láska po řecku Láska po řecku Kat French

Věci jsou tak složité, jak si je uděláte.

Skvělý místo pro příběh! Sama jsem byla Skopelosu a jako bych se tam znovu přenesla.

20.02.2024 4 z 5

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

Život je moc kratkej na to, aby člověk v sobě držel zášť.

Vidět Richarda jak se změnil naprosto o 360° je neuvěřitelný. Naprosto milující rodina.

18.02.2024 4 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Vděk: Schopnost být vděčný, ochota projevit uznání a oplatit laskavost.

Neexistuje žádná snadná cesta, je potřeba překonat překážky, které před vás staví vaše vlastní myšlenky.

Být schopen ovládat svou mysl je jedna z nejmocnějších dovedností, které člověk může mít.

Příjemné dovyprávění příběhu.

16.02.2024 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Začátek knihy mě bavil, zdlouhavá Indie už tolik ne.

14.02.2024 4 z 5

Tvůj příběh Tvůj příběh Ruta Sepetys

Život je příběh v pohybu.

Každý den ke svému příběhu něco přidáš, přepíšeš ho a nahlédneš ho z odlišného úhlu. Něco vymažeš. Vytrhne stránky. A pak lituješ, že některé z nich nejdou vrátit zpátky.

Moc se mi líbily přidané příběhy.

11.02.2024 5 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Slaďárna. :) Ale krásná, něžná a čtivá.

06.02.2024 4 z 5