Kristie-Sophi Kristie-Sophi komentáře u knih

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Popravdě mi první díl připadal lepší, měl v sobě více akce. Ale tady to zas nebylo až tak přeslazené, polibků tam padlo málo :D Historické vsuvky byly podle mě pěkným oživením a více jsme si přiblížili Isabeau.

01.07.2012 4 z 5

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Na knize se mi líbil "vývoj" Isabel jak se z takové té drzé a bezohledné holky stala skvělá postava, která pomáhala na 110%. Hlavně Cole a Isabel oživovali tu začáteční idylku Grace a Sama. Docela se mi líbil konec, sice jsem to tak nechtěla, ale vyřešili to dobře :)

01.07.2012 5 z 5

Bohatá dívka, chudá dívka Bohatá dívka, chudá dívka Lesley Lokko

Opravdu skvělá knížka!

20.06.2012 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka se četla dobře, líbí se mi barva písma :) Končila moc pěkně až jsem uronila slzu :D Grace mi připadá o dost mentálně silnější, než Sam - toho bych v některýh chvílích pleskla ať se vzpamatuje :D Ale měla jsem ho ráda. Dodával knize na romantice. Skvělá kniha

03.06.2012 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Tadle kniha byla moje první upířina (ano, stydím se za to :D). Děj byl super, lehké čtení, jak už předemnou psali hodně postav, ale orientace dobrá :) Nechtěla jsem se od čtení odtrhnou, jednak že každá kapitola končila napínavě a tak jsem začala číst další, ať se už konečně dostanu k té jiné, a tak to pokračovalo až do těch akčních kapitol, kdy jsem se nemohla už vůbec odtrhnout :) Sice jsem nad tím strávila skoro celou noc, ale knihu jsem hned dočetla :)

16.05.2012 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Lhářky nezklamaly, stejně jako první díl, který končil celkem napínavě a aji u tohoto dílu to bylo stejně. Kniha vás nutí si ihned jít koupit (nebo půjči) další díl :) Hodnotím velmi kladně zápletku se záhadným/ou A, která nedá holkám vydechnout ani na okamžik. Přečtená za den a půl :D

16.05.2012 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Nevím...všechno mi tam přišlo hrozně zdlouhavé, kapitoly vcelku o ničem, asi tak psaly autorky v minulosti. Kniha mě nezaujala, ani jsem ji nedočetla.

16.05.2012 2 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Tenhle díl mi připadal skvělý...líbil se mi Pošuk Moody - ten byl bombovej a ještě k tomu v něm bylo hodně tajemna.

08.04.2012 5 z 5

Musím se přiznat... někdy jsem se bála mozkomorů :D Ikdyž tomuto dílu dodávali šťávu. Ale jinak mě kniha (jako obvykle) NEZKLAMALA!!!!

08.04.2012 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Stejně skvělé jako první díl, famfrpál mě nepřestává ohromovat!!! Líbí se mi hlášky Rona, Harryho, Brumbála...

08.04.2012 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Začalo to tím , že jsem si koupila celý komplet a přísahala jsem, že všechny ty knihy přečtu! První díl mě uchvátil a líbil se mi, ikdyž jsem už viděla všechny díly Harryho na DVD. Četlo se to skvěle a Bradavice prostě tvoří skvělou atmosféru.

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kniha se četla dobře, líbilo se mi, že je psaná ze 4 pohledů. Na tajemnu tomu dodávala zahadná/ý A. Akorát mi vadilo, že tam někdy neskloňovali jméno Aria :)

07.04.2012 4 z 5

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

Tahle mě moc nebavila, protože mě špionáž moc nebere, ale je tam i kousek Americké historie a to bylo fajn :)

07.04.2012 4 z 5

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

Skvělý díl, opravdu napínavý od začátku do konce...

07.04.2012 5 z 5

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

Tahle knížka mi připadá nejlepší ze 4 dílů. Bavila mě nejvíc i proto, že se to odehrávalo na dívčí škole, a že Gilda řešila záhadu utonulé dívky :) Ale je to jen můj názor.

07.04.2012 5 z 5

Intriky Intriky Anna Godbersen

Opravdu kniha nezklamala! Stejně dobrá, jako první díl! Už se nemůžu dočkat pokračování.

05.04.2012 5 z 5

Luxus Luxus Anna Godbersen

Knížku jsem jako první viděla na interneru, ale řekla jsem si, že to bude zase další "slaďák" nebo něco echt historického, ale když jsem tak jednou bloumala knihkupectvím tak jsem ji tam viděla stát na poličce a zrovna tam měli slevy, řekla jsem si, že to teda risknu a knihu si koupím. Upřímně, mě ze začátku moc nebavila a říkala jsem si, škoda peněz! Ale pak mě chytla a už mě nepustila :) Dobře se četla, ale jako jediné mi vadilo, že je kniha psaná z 5 pohledů postav knihy a zrovna dva mě nebavily, ostatní tři byly fajn (ty pohledy). Jinak to bylo celkem pohodové čtení, podle mě čtyřhvězdičkové :)

05.04.2012 4 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

FAKT POVEDENÝ DÍL!!! Při čtení mi bušilo celou dobu srdce a měla jsem studené ruce, hodně věcí se tam objasňuje a vám to celou dobu "šrotuje" v hlavě, kdo je A, kdo zabil Alison?! A ke konci se to začne všechno pomaloučku rozmotávat a najednou BUM!a konec...poslední stránka, která končí jak asi??... Napínavě a otevřeně!!!!

03.04.2012 5 z 5

Láska zčistajasna Láska zčistajasna Hortense Ullrich

Srandovní, u čtení jsem se chechtala :DD Nevíte jestli autorka píše i další díly?

03.04.2012 5 z 5

Pusa je jen začátek Pusa je jen začátek Hortense Ullrich

Někdy v té Jojo vidím i samu sebe... Ale je pravda, že bych ty její starosti někdy chtěla zažít. Kniha jako obvykle nezklamala. Doporučuji k přečtení :)

03.04.2012 4 z 5