Pátračka Gilda a Jezerní panny přehled

Pátračka Gilda a Jezerní panny https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4043/bmid_patracka-gilda-a-jezerni-panny-TRl-4043.PNG 5 140 140

Pátračka Gilda Joyceová série

Talentovaná pátračka Gilda je zpět a i tentokrát nechá vyniknout své výjimečné detektivní schopnosti, přestože musí opustit své úžasné převleky (do katolické školy se jaksi nehodí...). Perspektiva nudných dní ve škole s ještě nudnějšími spolužačkami s růžovými stuhami ve vlasech se ale rázem změní, když Gilda zjistí, že na pozemcích školy údajně straší duch záhadně utonulé dívky. Podivné události se množí, a to je výzva pro každého detektiva s paranormálními schopnostmi, aby všemu přišel na kloub!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Gilda Joyce and the Ladies of the Lake , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pátračka Gilda a Jezerní panny. Přihlašte se a napište ho.

Any26
08.12.2023 5 z 5

Tahle knížka (série) mě v dětství hodně bavila. Gilda se mnou prakticky všude cestovala :DD

Macek71228
29.12.2021 5 z 5

Gilda nezklame nikdy, opět příjemné čtení.

Paris131
16.05.2021 5 z 5

Čtu od druhého dílu, protože ten první jsem zatím nesehnala. Ale u téhle série to není zase takový problém, protože mi přijde, že jsou to volná pokračování. Musím říct, že je to boží knížečka! Jako vážně, taková dětská dobrodružství se snad už ani nepíšou. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, to je pravda, ale pak už to bylo super. Gilda je skvělá postava. Je sebejistá, ale ne takovým tím arogantním způsobem, který vás naštve, ale takovým, který vás pobaví. :D
Místy je děj fakt až strašidelný a strašně se mi líbily i vedlejší postavy - jejich vtipné rozhovory. Nemyslím si, že knížka je jen pro malé holky, úplně s klidem jí může číst dospělák a dle komentářů to tak i je. :) Tahle kniha je tak dobře napsaná, že vůbec žádnou věkovou hranici řešit nemusíte. A troufám si říct, že kdyby kniha měla "dospělejší" obálky, tak opravdu osloví velkou škálu čtenářů. Za mě fakt paráda a hned se vrhám na další díl!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pátračka Gilda a Jezerní panny v seznamech

v Právě čtených1x