Kovbojka33 Kovbojka33 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipná nenáročná oddechová knížka, dlouho jsem se u knihy takhle nezasmála.
Když jsem ji začala číst, měla jsem problém že je psaná formou deníku. Sice jem se zasmála, ale do dalších dílů se nepustím. Ke konci knihy už se humorné situace opakovali

24.09.2019 3 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Letní pohodové čtení na dovolenou nebo k vodě

01.09.2019 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Kniha lepší než film

03.03.2019 3 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Krásný příběh o přátelství, lásce mezi ženou a lvicí, v nádherné a Arické přírodě

27.05.2019 4 z 5

Pohřešovaná manželka Pohřešovaná manželka Sheila O'Flanagan

Kniha se čte velice dobře, je napínavá až do konce. Je zde popsané psychické týrání, vydírání a srážení sebevědomí mladé ženy, která si jednoho dne dokáže říci ,, dost" a odejde od manžela. Postaví se na vlatní nohy na jihu Francie v městečku Henday, kde najde práci, spoustu přátel i stracené sebevědomí.

15.02.2020 5 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Úžasná kniha. Nejednou jsem měla slzy v očích, buď smíchy nebo dojetím. Každý rodič najde v knize podobnost se svojí rodinou.
Děkuji za tak krásnou knihu.

04.10.2019 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Carrie je dospívající dívka, kterou vychovává přísná fanaticky věřící matka. Díky ní Carrie prožívá ve škole peklo, spolužáci se jí vysmívají a šikanují. Jednoho dne Carrie zjistí že má nadpřirozenou moc. Tato moc se stupňuje a vymyká její kontrole, vždy při psychickém vypětí. Na maturitním plese se
vymyká její schopnost kontrole a začíná peklo.
Hezká kniha, Carrie mě bylo líto, vlastně se jen bránila

23.06.2019

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Hodně jsem slyšela o knihách D. Browna, tak jsem se na ni těšila, ale moc mě nenadchla, kdybych knihu nedostala asi bych si ji nekoupila, vybrala bych si knihy, kde vystupuje profesor Langdon

07.03.2019

Ztracený symbol - Speciální obrazové vydání Ztracený symbol - Speciální obrazové vydání Dan Brown

Druhá kniha od tohoto autora.

29.06.2019

Sestra lovce čarodějnic Sestra lovce čarodějnic Beth Underdown

Čekala jsem od knihy více

07.04.2021

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse. Poutavý příběh, děj a napětí.

28.04.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Kniha mě vůbec nebavila

28.04.2019 odpad!

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

,,Vyděsilo mě to k smrti a to se jen tak něčeho neleknu ''Stephen King. Proto jsem od knihy očekávala více napětí, že se budu bát, ale bohužel se tomu tak nestalo.

13.04.2019 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Smutný příběh, silný děj. Příběh kdy se neubráníte slzám.
Ve filmovém zpacování skvělé obsazení.

11.04.2019 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Moje první kniha od Rollinse. Poutavý příběh, děj a napětí.

07.04.2019 4 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Pěkná romantická kniha. Reálný příběh dvou odlišných sester. Iris má spokojené manželství, dokud její manžel nepožádá o rozvod. Iris odjíždí na léto k rodičům na farmu, aby pomohla mladší sestře Lee s chystanou svatbou.
Iris zde potkává lásku z mládí pohledného Coopra......
Kniha nepostrádá, romantiku a trochu napětí

03.03.2019 5 z 5

Carmilla Carmilla Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Knihu jsem přečetla jedním
dechem ,jen škoda že je kniha tak krátká, čekala jsem trochu více napětí,ale i přesto se mě kniha líbila.

03.03.2019 3 z 5

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Knížku i film miluji, pokaždé mě pohltí příběh.

03.03.2019 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Oddechový příběh, lepší než první díl

03.03.2019