koki.veru koki.veru komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Wau :) nádherná knížka. Úplně jiná detektivka, než na které jsem zvyklá. Je pravda, že v této knize nejsou žádné napínavé pasáže, ale kniha je plná záhad a zauzlovaných situací a velmi mě bavilo přemýšlet, kdo že je tedy vůbec vrah. A velmi mě to překvapilo, protože na začátku by mě vůbec nenapadlo, že vrahem je......... Takže jednoznačně úžasná knížka :)

16.11.2014 5 z 5

Srdcová dáma Srdcová dáma Nora Roberts

Kniha mě velmi překvapila, protože jsem zvyklá, že Nora píše spíše romantické knihy. Přesto se mi kniha velmi líbila. Velmi napínavá kniha do posledních stran :)

04.11.2014 5 z 5

Pokušení lásky Pokušení lásky Nora Roberts

Klasická harlequinka plná lásky a štěstí, se šťastným koncem....Pěkné oddechové čtení :)

30.10.2014 4 z 5

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

Nádherná knížka od Nory, stejně jako mnoho jejích ostatních. Už je to dýl, co jsem viděla film, takže jsem si podrobnosti nepamatovala, stejně tak kdo je vrah. Ale jednoznačně je kniha lepší než film. Prostě nádhera.

29.10.2014 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Kniha byla velmi dobrá, ale vzhledem k tomu, že jsem od tohoto autora četla už dost knih, připadá mi jako jedna z nejslabších......

21.10.2014 4 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Opět povedená kniha s Alexem Crossem, detektivka plná napětí a vyšetřování. Alex Cross opět bojuje o svůj život :)

19.10.2014 5 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

Opět zajímavá knížka od tohoto spisovatele, tentokrát z oblasti upírů, což mě opravdu zaujalo i překvapilo. Nakonec (samozřejmě pro Pattersona typické) spousta překvapivých scén (jak z oblasti upírů tak i co se týče Génia). Rozhodně se okamžitě pustím do dalšího dílu o Alexi Crossovi.

16.10.2014 5 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Zápletka byla v podstatě dobrá, ale asi mám radši klasické vraždy a ne případy, které tolik zasahují do politiky a této oblasti. Ale i přesto jsem knihu dočetla a byla na konci docela překvapená, jak vše dopadlo.

16.10.2014 4 z 5

Spirála zločinu Spirála zločinu James Patterson

Opět další z úžasných detektivek o Alexi Crossovi....Kniha plná napětí, hltala jsem jí od začátku až do konce. Velmi mě překvapilo, kdo je nakonec Génius (to jsem opravdu nečekala).

15.10.2014 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti James Patterson

Další z úžasných knížek od tohoto spisovatele....Stejně jako ostatní knížky je i tato plná napětí a měla jsem ji přečtenou během dvou dnů :)

10.10.2014 5 z 5

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Četla jsem od tohoto spisovatele zatím jen první čtyři knihy ze série Alex Cross, ale musím říct, že tahle je z nich zatím nejslabší. Začátek mě docela bavil, ale přibližně od půlky knihy mi to připadalo jako slátanina. Doufám, že další knihy ze série budou lepší.

08.10.2014 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nádherná knížka, do které jsem se okamžitě začetla a přečetla jí během dvou dnů. Velmi smutný příběh, který vás donutí, abyste si vážili toho co máte.

29.09.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak tahle kniha mě opravdu nadchla a vzala za srdce. Přečetla jsem jí jedním dechem během necelého dne a velmi mě dojala.

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Třetí kniha v sérii s Alexem Crossem, stejně úžasná jako první dva díly. Zajímavé je, že v této knize můžem sledovat dva děje a dva zabijáky, které se navzájem časově prolínají. Nádherná kniha :)

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson

Krásná knížka, krásná detektivka....Moje druhá knížka od tohoto spisovatele...nejdřív jsem (bohužel) četla druhý díl z této série a teprve potom tuto knížku, ale oba dva díly jsou úžasné a rozhodně budu v této sérii pokračovat :) kniha plná napětí :)

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Krásná knížka se zajímavým dějem :) Přečteno během několika dnů :) nádhera :)

18.09.2014 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Nádherná knížka, která mě opravdu vzala za srdce a dojala....Stejně tak i film je nádhernej :)

03.09.2014 5 z 5

Rodinné album Rodinné album Danielle Steel

Ze začátku mi knížka připadala jako slabý průměr a ničím mě nezaujala, ale postupně když se začali jednotlivé postavy vykreslovat se mi knížka začínala líbit víc a víc :)

10.08.2014 5 z 5

Sněhurka Sněhurka Ed McBain

Hezká knížka se zajímavou zápletkou, ale podle mě by toto téma mohlo být lépe a podrobněji zpracované....Ale jinak zajímavá knížka a určitě se chystám na další knížku od tohoto spisovatele.

04.08.2014 4 z 5

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Nádherná knížka plná napětí....do poslední chvíle jsem si nebyla jistá o Casanovovi, myslela jsem že to je někdo jinej....nádhera :)

26.07.2014 5 z 5