Rodinné album

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh Faye Thayerové začíná za II. světové války, kdy začíná v hollywoodských studiích nastupovat dráhu skvělé herečky. Přijíždí na Guadancanal. Jedním z vojáků je sympatický poručík Ward Thayer, který Faye po návratu vyhledá v Los Angeles. A Faye s úžasem zjišťuje, že je do ní zamilovaný. Sňatek se stane senzací sezóny, ale pro Faye to znamená i konec kariéry. Je ale šťastná, Ward jí miluje, svět jí leží u nohou a mohou se celé věnovat své rozrůstající se rodině. Pak ale přichází katastrofa – Ward svým nezodpovědným přístupem připraví rodinu o celý majetek a všichni se ocitnou na mizině. Faye začíná opět hrát, aby rodinu udržela nad vodou. Musí se vyrovnat nejen s nároky kariéry, ale i se změnou stylu a chudobou. Poté příjde dospívání dětí, krize i situace, kdy je nevýslovně šťastná. Stačí mít sílu a hlubokou víru v samu sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4297/rodinne-album-4297.jpg 3.849
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Family Album, 1985

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Rodinné album

Přidat komentář
georginaa
18. října

Překonat jakékoliv překážky v rodině je úkol velice nelehký. Jenže musí za vámi stát někdo, kdo vás bezmezně miluje a najít vhodné řešení, aby nikomu neublížilo. Tento román je toho důkazem a je to velice povedeně napsané. Co člověk musí obětovat pro svůj život a život rodiny.

Petrasim
04. května

Kniha mě příjemně překvapila. Sáhla jsem po ní jako nouzovce, co jsem měla doma, když byly zavřené knihovny a byla super.


Frupet
30.12.2018

V rámci žánru velmi povedená kniha. Hlavní hrdinka Faye, pohnuté osudy jejího muže Warda a jejích pěti dětí. Prostředí natáčení filmů, bohatství a slávy poloviny 20. stol.
Po přečtení si říkám, jestli jako matka mám vůbec nějakou moc nad osudem svých dětí. Ale nejvíce mě oslovil boj Faye za rodinu, za manželství.

110022
26.06.2016

Další skvělý román, který se na začátku knihy odehrává za 2.světové války na Guadalcanalu, kde se do sebe bezhlavě zamilují Faye a Ward. Zanedlouho se vezmou a mají spolu pět dětí. Přes veškeré překážky , které jim život nachystal zůstávají Faye a Ward spolu do té chvíle, než je Faye všechny navždy opustí.
Knížku jsem četla několikrát a stále se mi líbí.

koki.veru
10.08.2014

Ze začátku mi knížka připadala jako slabý průměr a ničím mě nezaujala, ale postupně když se začali jednotlivé postavy vykreslovat se mi knížka začínala líbit víc a víc :)

pajatp
12.10.2013

ač Steelová nepatří mezi mé oblíbené autory, tuto knihu jsem zhltala za pár hodin :-)

Doporučujeme

Had a hůl
Had a hůl
Zahrada stínů
Zahrada stínů
Remy
Remy
Archerův hlas
Archerův hlas