koki.veru koki.veru komentáře u knih

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Nádherná knížka. Postavu Fabiana Riska mám moc ráda, a knížka byla opravdu super. Hlavně se mi líbili dva děje knihy. Napínavé až do konce.

05.01.2021 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Nápad a zápletka docela dobré, ale jinak kniha slabší. Docela jsem se už těšila, až ji dočtu.

29.12.2020 3 z 5

Učebnicový případ Učebnicový případ Jeffery Deaver

Sice krátký příběh, ale mám moc ráda knížky s Lincolnem a tato byla poslední nepřečtená, tak jsem se do ní taky pustila. Klasický Deaver.

20.12.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Super knížka z nádherného prostředí drsné Aljašky. Moc se mi tenhle příběh líbil, až mi bylo skoro líto, že jsem knížku dočetla :) nádherné vyprávění.

15.12.2020 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Mně se knížka moc líbila. Mám ráda knížky od této autorky a tahle není výjimkou. Zajímavý příběh v podstatě ze života :)

09.12.2020 5 z 5

Pošta od Mary Pošta od Mary James Patterson

Opět další krásný díl z této série. Pěkný příběh, zajímavá zápletka.

05.12.2020 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Začátek byl na mě trošku pomalejší a chvilku mi trvalo, než jsem se začetla. Nakonec se to ale ukázalo jako krásná, romantická knížka s velice dojemným závěrem.

02.12.2020 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Pěkná odpočinková a romantická knížka. Mám moc ráda knížky od této spisovatelky - vždy se k nim ráda vracím, když už mám thrillerů až až. Tahle knížka se moc pěkně četla a prostředí hypnoterapie bylo velice zajímavé.

26.11.2020 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Ze začátku mě kniha hodně zklamala - dlouho jsem se nemohla začíst. Ale od cca poloviny byla kniha poměrně dobrá a byla jsem hodně zvědavá, jaké překvapení si Deaver připravil.

20.11.2020 4 z 5

Žiadne tajomstvá Žiadne tajomstvá Lisa Renee Jones

Za mě tato kniha asi nejslabší. Stále jsem čekala nějaké rozuzlení a vysvětlení, a zase nic. Jsem zvědavá, zda bude i další díl, který by vše vyjasnil. Ale jelikož byl tento vydán v roce 2016, tak si nejsem moc jistá.

12.11.2020 4 z 5

Ohnivý sloup Ohnivý sloup Ken Follett

Super knížka. Miluju knížky od Folletta a tato opět nezklamala.

10.11.2020

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Opět pěkná knížka, ale 1.díl se mi líbil asi nejvíc. Zde mě už trošku začínalo štvát, jak Chris neustále Sáru hlídá, nikam ji nepustí a po všem, co Sára udělá, tak se naštve. Ale jinak velice čtivý příběh.

08.11.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

1.díl se mi líbil o maličko víc, ale i tato kniha byla super -sex, erotika, romantika, ale i napětí. Velmi čtivá kniha. Jdu se pustit do třetího dílu.

06.11.2020 5 z 5

Žádost o přátelství Žádost o přátelství Laura Marshall

Kniha se četla dobře, ale na mě to bylo málo napínavé. Taková spíš pohodová knížka.

02.11.2020 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Mně se knížka moc líbila. Byla velice čtivá, napínavá i erotická. Trochu mi to připomnělo 50 odstínů. Určitě se postupím i do pokračování této série.

27.10.2020 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Originální thriller ale prostředek knížky byl trošku pomalejší. Ale začátek i konec knihy byl opravdu super, napínavý a překvapivý.

24.10.2020 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Wau, super psychologický thriller. Velice napínavý a překvapivý.

21.10.2020 5 z 5

Chlapec s kamínky Chlapec s kamínky Sophie Loubière

Knížka se četla dobře, ale chyběla mi tam nějaká pořádná akce - mám radši spíše knížky, které mají spád, napětí a nějakou akci. I přesto byla ale knížka pěkná, spíš takové vyprávění o životě staré paní, která se snaží ostatní přesvědčit o svojí pravdě.

15.10.2020 4 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Velice zajímavá knížka, neobvyklé téma. Nic podobného jsem ještě nečetla. Celá knížka se četla velice dobře, a byla jsem zvědavá, jak to celé skončí. Posledních ale 30 stránek knížky mě moc nebavilo, a připadalo mi to už překombinované. Ale celkově hodnotím velice kladně.

11.10.2020 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Velice zajímavý psychothriller. Čekala jsem, že za únosem stojí někdo jiný, ale spletla jsem se. Nečekaný závěr. Moc pěkná knížka.

07.10.2020 5 z 5