Žiadne tajomstvá přehled

Žiadne tajomstvá https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274487/mid_ziadne-tajomstva-cDl-274487.jpg 3 54 54

The Inside Out série

< 4. díl

Vo štvrtom vzrušujúcom pokračovaní erotickej série od autorky bestsellerov Lisy Renee Jonesovej sa vzťah Chrisa a Sary vyrieši a vtiahne nás hlbšie do Markovho príbehu. Obaja sa v Paríži snažili vyrovnať s démonmi minulosti, pričom si siahli až na dno svojej duše. Teraz, keď sa vrátili do svojho domova v San Franciscu, Sara verí, že ich už nič nedokáže rozdeliť - ani Avine obvinenia, ani Chrisove obavy, že ju zničí tak, ako vraj kedysi zničil Amber, ba ani Mark, ktorý bol v istom čase až priveľmi súčasťou ich životov. Verí, že spolu s Chrisom sú nepremožiteľní. Musia byť nepremožiteľní. Priveľmi potrebujú jeden druhého, aby sa to mohlo skončiť inak. Autorka bestsellerov Lisa Renee Jonesová v románe Žiadne tajomstvá odhalí všetko, čo sa skrýva na dne ľudskej duše.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

No in between

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Žiadne tajomstvá. Přihlašte se a napište ho.

patricia8137
14.01.2023 5 z 5

Kniha ŽIADNE TAJOMSTVÁ je štvrtým dielom zo série Inside out a bohužiaľ aj posledným preloženým dielom, ktorý som čítala v slovenskom jazyku. Tento diel sa čítal úplne sám. Prečítala som ho za jedno dopoludnie. V tomto dieli sa rieši hlavne vyšetrovanie, stretnutia s právnikmi a pokračuje pátranie po Sarinej kamarátke Elle. Zápletka sa začala pamaličky rozmotávať, ale hlavné otázky - čo sa stalo s Rebekou a Ellou, zostávajú nezodpovedané. Vzťah Chrisa a Sary sa prehĺbil, Sara sa viac Chrisovi otvorila. Veľmi som sa potešila, že sa v príbehu opäť stretávame s Markom - tie sarkastické dialógy so Sarou ma veľmi bavili, ale škoda, že ich bolo len zopár. Veľmi som sklamaná, že nie je preklad ďalšieho dielu. Budem musieť oprášiť angličtinu a ďalšie pokračovanie knihy si prečítať v originálnom vydaní. Bude to pre mňa zároveň aj výzva, lebo som ešte nečítala knihu v anglickom jazyku.

koki.veru
12.11.2020 4 z 5

Za mě tato kniha asi nejslabší. Stále jsem čekala nějaké rozuzlení a vysvětlení, a zase nic. Jsem zvědavá, zda bude i další díl, který by vše vyjasnil. Ale jelikož byl tento vydán v roce 2016, tak si nejsem moc jistá.

havrmoni
04.08.2019 3 z 5

Tak to snad ne. Přečetla jsem čtyři knihy, přičemž tato byla nejlepší a nic?? To kvůli čemu jsem pokračovala ve čtení, ta krimi zápletka je rozvláčná a zbytečně roztahaná do několik knih. Sára mě stále nebaví a to co by bylo zajímavé je pouze okrajově popsané a to samé s postavami. Autorka se stàle babrá v Sářiných myšlenkových pochodech a za mě nezdravou posedlostí Rebekou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Žiadne tajomstvá v seznamech

v dalších seznamech2x