koki.veru koki.veru komentáře u knih

Nebezpečná žena Nebezpečná žena Jackie Collins

Opět super kniha a zajímavé pokračování této úžasné série.

02.12.2022 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Začátek byl spíše nudnější a chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala v postavách, ale postupně se to pěkně rozjíždělo a závěr byl super. Sice jsem už potom tušila jak to dopadne, ale byla to pěkná zápletka.

19.11.2022 5 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Super thriller, zápletka velice zajímavá, prostředí taky zajímavý, i když mi umění moc neříká, tak mě to bavilo.

17.11.2022 5 z 5

Nebezpečný polibek Nebezpečný polibek Jackie Collins

Další díl z mé oblíbené série. Spisovatelku J.Collins mám moc ráda. Strašně mě baví nespočet postav v jejích knížkách a zvlášť v téhle sérii. Určitě budu pokračovat v dalších dílech.

12.11.2022 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Stejně jako u spousty dalších, se mi styl psaní nelíbil. Občas jsem se ztrácela v ději, protože kapitoly na sebe nenavazují. Knihy o holocaustu a Osvětimi mám velice ráda a vždycky žasnu, co vše museli ti lidé vytrpět, ale tahle kniha pro mě byla zklamáním.

30.10.2022 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tak za mě jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Líbilo se mi vyprávění z více pohledů a především vyprávění o koncentračním táboře. Mám knížky o tomto období velice ráda a obdivuju lidi, kteří ho přežili (já bych to asi nedala). Knížka opravdu nádherná, vůbec jsem se nemohla odtrhnout a těšila jsem se, kdy si najdu chvilku a aspoň chvíli si budu číst. Super.

29.10.2022 5 z 5

Pomsta Lucky Pomsta Lucky Jackie Collins

Mám strašně ráda knihy od Jackie Collins. Nenudila jsem se ani na jedné stránce. Chvíli mi tedy trvalo, než jsem si roztřídila všechny postavy a začala se v nich orientovat (protože předchozí díly jsem četla už před nějakou dobou), ale po chvíli jsem se zorientovala a nemohla se od knížky odtrhnout.

17.10.2022 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Opět další super díl z této úžasné série. Až do skoro poslední stránky jsem vůbec netušila, jak to tedy opravdu bylo. A že závěr byl opravdu překvapující.

16.10.2022 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Za mě super příběh. Přečteno během pár dní, nenudila jsem se ani chvilku. Ke konci jsem si myslela, že vím, jak to bylo a ono ejhle, bylo to úplně jinak. Fakt super knížka, jdu okamžitě na další z této série.

04.10.2022 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Super příběh. Od začátku jsem čekala, jak to vše vlastně bylo a na konci jsem byla hodně překvapená. Po dlouhé době zase povedená knížka.

27.09.2022 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Docela pěkná knížka, zajímavá zápletka a zajímavý příběh, ale jako horor se mi to moc nezdálo. Konec byl docela napínavý a trošku strašidelný, ale horor určitě ne. Nicméně se knížka četla moc pěkně.

26.09.2022 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Velice povedená série. Občas si rada odpočinu u tohoto romantického žánru

14.09.2022 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Druhý díl stejně krásný jako první. I když mezi mě nejoblíbenější žánry patří thrillery, občas si ráda přečtu pěknou knihu pro ženy, a tahle trilogie se mi moc líbí. Takže jdu pokračovat rovnou třetím dílem.

25.08.2022 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Pěkná, povedená oddychová romantická knížka. Docela jsem zvědavá, jak to bude dál s ostatními bratry, takže si určitě přečtu další knihy ze série.

10.08.2022 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Dle mého takový lehce vyšší průměr. Knížka nenadchne ani neurazí.

09.08.2022 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Tak zatím nejslabší kniha od této spisovatelky. První polovina knihy byla super, a byla jsem natěšená, jak to skončí. Konec byl ale dle mého velice přitažený za vlasy a byla jsem ráda, když jsem knihu dočetla.

27.07.2022 4 z 5

Nepokořená Nepokořená Janet Dailey

Klasická romanťárna, pohodové čtení, šťastný konec.

12.07.2022 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Super další díl z této série. Pěkně se to čte, zajímavé a sympatické postavy.

05.07.2022 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Tak oproti knize Božský bastard byla tahle kniha pro mě zklamání. Připadalo mi to velice odfláknuté, bez pořádného děje. Snad bude další díl lepší.

29.06.2022 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Pěkná knížka, pěkně a rychle se čte, obě postavy se mi líbily a těším se, až se vrhnu na pokračování.

26.06.2022 5 z 5