Knihovnice01935 Knihovnice01935 komentáře u knih

(SPOILER) Harry Potter je moje moc oblíbená série knih, a pak přijde nějaký kašpar a úplně mi to zničí. Nechápu že to J.K. Rowlingová povolila. I když je třeba hezké, že se staří nepřátelé dají do hromady, ale u Draca a Harryho se mi to nelíbí. Taky mě štve, že když jsem se dívala na wikipedii na Astorii Malfoy, což má být údajně Dracova manželka, říkají že to byla žákyně Zmijozelu, a přitom se tam vůbec neobjevila. Nevím co se všem libí na Malfoyovu synovi, když je to naprostej hlupák. A Hermionina dcera je taky úplně pitomá. Voldemort že má dítě s Belatrix Lestengerovou, prostě nereálné. Tento názor je čistě můj osobní, a každý si může myslet co chce.

29.01.2021 odpad!

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl série Papírová princezna se mi líbil úplně stejně jako ten první. Žánr této knihy není pro ženy, ale ani pro děti a mládež. Nejvíce se to hodí pro dospívající, kteří chodí na vysokou školu, už jenom proto že jsou tam erotické scény. Knihu doporučuji od 15 let.

07.05.2021 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Příběh je velmi pěkně napsaný, jsou tam moc dobře popsané postavy, a je to téma, které ještě nikdo naplno nevyužil. Líbí se mi ,že se tam někdy vyskytují vtipné hlášky. Je to jedna z nejlepších knih kterou jsem četla.

01.02.2021 5 z 5

Krásný příběh, nádherná obálka a moc hezky napsaný text příběhu. Doporučuji.

23.02.2021 5 z 5

Amálie Zubatá a Příšerný ples Amálie Zubatá a Příšerný ples Laura Ellen Anderson

Celkový děj příběhu byl velmi pěkný, zajímavý, a spíše pro menší děti. I tak jsem se ale při čtení nesmírně bavila a autorka má můj velký obdiv za tak překrásné ilustrace, a že si dokázala vymyslet tak krásnou a vtipnou knížku.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

(SPOILER) Papírová princezna je pěkná kniha, ale něco mi tam vadí. Nechci aby to vypadalo že to tu kritizuju ale je to podle mě pro patnáctiletý holky. Opravdu se tam vyskytují erotické scény a sprostá slova a je to opravdu podobný knížce After. I tak tuhle knihu miluju a strašně se mi líbí, a doufám že bude dotisk, protože ji nemůžu nikde sehnat kromě bazaru kde stojí tisícovku. Půjčovala jsem si ji totiž v knihovně a chtěla bych ji mít doma.

25.04.2021 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Tato kniha byla doopravdy tak skvělá že se to slovy nedá ani popsat. Někomu by možná vadilo číst tak malá písmenka, a že tam nejsou žádné ilustrace, ale když se do ní začtete tak vám bude tohle všechno jedno. I když se mi moc nelíbí takové měnění klasických pohádek, autor to tak krásně napsal, že mi to ani nevadí. Rozhodně doporučuji.

29.01.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl Harryho Pottera byl skvělý, a hodně jsem se u toho napínala. Joan Rowlingovou mám ráda, a moc obdivuju její styl psaní.

22.02.2021 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Tahle kniha je za mě naprostá pecka. Líbí se mi že v příběhu se objevují kapitoly o Suttonině minulosti, která si po své smrti nic nepamatuje a společně s Emmou odhaluje vraha, který ji zabil. Zaujalo mě také, že celý příběh vypráví Sutton, která za Emmou chodí jako duch, a vidí jen to co vidí ona. Knihu doporučuji.

02.06.2021 5 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Ze začátku mě kniha zaujala tím, že příběh s takovým tématem jsem u nikoho ještě neviděla. Cítila jsem se u toho dost smutně, a po přečtení jsem tu knihu neměla moc v lásce. Mé pocity se ale změnily, když jsem se dozvěděla co bude v dalším díle.

23.02.2021 4 z 5

Princezná v utajení Princezná v utajení Connie Glynn

Pěkný příběh, napínala jsem se u něho a trochu mi připomíná pohádku Barbie a Škola pro princezny. I když všichni říkají, že by chtěly aby skončil Jammie s Lottie, já bych chtěla aby skončil s Ellie. Knihu doporučuji.

02.02.2021 4 z 5

Zrada rodu Trnhoffů Zrada rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Druhý díl Trnhoffů byl podle mě trochu víc šílený, ale líbilo se mi to, i když mě trochu překvapil konec.

01.02.2021 4 z 5

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

Když jsem četla Trnhoffovi, myslela jsem si ,že tohle bude něco skoro stejného, ale mýlila jsem se. Ze začátku mě hodně zajímalo jaké bude tajemství Bardulfů, když jsem se to ale dozvěděla, trochu mě to zklamalo. Nejhorší byl však konec, ten ale nebudu říkat, protože bych pak někomu mohla zničit zážitek z knihy.

01.02.2021 3 z 5

Báječná babičkovská soutěž v pečení Báječná babičkovská soutěž v pečení Tracey Corderoy

Kniha je velmi jednoduše napsaná i ilustrovaná, spíše pro mladší čtenáře.

29.01.2021 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Tato kniha byla velmi populární u nás ve třídě, a tak jsem se rozhodla si ji přečíst. Ilustrace nejsou nic moc, je to celkem vtipné, dobře a rychle se to čte. Hodí se pro lidi co nejsou moc velcí čtenáři.

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Kniha byla stejně dobrá jako první díl. Nemám k tomu co jiného dodat. Doporučuji.

09.06.2021 5 z 5

Můj anděl strážný: Poslední přání Můj anděl strážný: Poslední přání Victoria Schwab

Příběh byl celkem povedený, takový jemný a něžný. I když jsem nečetla ostatní díly, rozuměla jsem tomu dostatečně. Mezi mými oblíbenými knihami bohužel není, ale celkem se mi líbila.

09.04.2021 2 z 5

09.04.2021 2 z 5

Zmizelá čarodějka Zmizelá čarodějka Sibéal Pounder

Pokračování prvního dílu Války čarodějek, bylo stejně zajímavé a vtipné.

04.03.2021 5 z 5

Výměna Výměna Sienna Mercer

Hrozně se mi to líbilo a je pro mě škoda, že jsem si celou sérii půjčovala v knihovně, a nemohu ji mít ve své knihovničce.

04.03.2021 5 z 5