Kletba rodu Bardulfů

Kletba rodu Bardulfů https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139425/kletba-rodu-bardulfu-139425.jpg 4 104 22

Seznamte se s tajuplnými a podivínskými Bardulfovími i jejich úplně obyčejnou sestřenkou Mariel a odhalte temné tajemství jejich rodu. Až donedávna neměla Mariel o existenci nějakých příbuzných ani tušení. Natož aby ji napadlo, že se už brzy setká s celou bandou nikdy nepoznaných bratránků a sestřenek. A možná to tak bylo lepší. Protože její nová rodina je opravdu hodně zvláštní...... celý text

Fantasy , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Mladá fronta

The Considine Curse , 2011

Roněnka
04.04.2024 5 z 5

Hezká kniha. Podle mě je lepší než Trnhoffovi.

Boku
06.03.2022 3 z 5

Mě se Bardulfovi líbili víc než Trnhoffovi, ale bohužel konec mě zklamal. Přišel mi nedokončený a tak trochu uspěchaný. Proto nemůžu dát více než tři hvězdy.

buffy5235
20.01.2022 3 z 5

Bardulfovi byli o hodně slabší než Trnhoffovi. Ze začátku se mi to moc líbilo, konec mě zklamal a to tajemství jsem uhádla. Škoda, ale i tak jsem se zabavila.

JAnD
11.10.2021

Poměrně čitelná kniha, ale ten závěr...

Knihovnice01935
01.02.2021 3 z 5

Když jsem četla Trnhoffovi, myslela jsem si ,že tohle bude něco skoro stejného, ale mýlila jsem se. Ze začátku mě hodně zajímalo jaké bude tajemství Bardulfů, když jsem se to ale dozvěděla, trochu mě to zklamalo. Nejhorší byl však konec, ten ale nebudu říkat, protože bych pak někomu mohla zničit zážitek z knihy.

Barabora
11.01.2021 2 z 5

V půli knihy jsem si říkala, jaká to není super knížka, ale teď si to nemyslím. Knihy mě na konci hodně zklamala. Víc ale prozrazovat nebudu, protože někdo to třeba ještě nečetl a chce si to přečíst.... Ale za mě je knížka, zvláštní a nedokončená. Od tohoto autora, bych čekala prostě víc. Proto 2 hvězdy.

Zezulinka
16.11.2020 4 z 5

knihy o Trnhoffech mi přišly lepší, ale tato knížka byla jak strašidelná, tak napínavá a hlavně s nečekaným koncem, předávám k četbě synovcům a neteřím - uvidím co oni na to

IvetKl
08.11.2020 4 z 5

Mně se tato kniha líbila více než sága o Trhnoffech. Byla strašidelnější a napínavější, spíš asi pro starší děti. Konec byl trochu zklamáním.

Pavlína197
30.06.2020 4 z 5

Knihu jsem četla synovi, sama bych po ní nesáhla, vlkodlaci nejsou zrovna moje téma, Trnhoffovi mě bavili víc. Synovi se hodně líbila, poslouchal se zatajeným dechem, nechtěl mě od čtení pustit. Místy se mi zdála pro děti dost drsná, takže slabším povahám doporučuji nečíst před spaním. Zajímavý konec.

Ajda300
23.06.2020 5 z 5

Tohle je kniha, kterou čtu od třetí třídy pravidelně několikrát do roka. A myslím, že mě nikdy neomrzí. Neskutečně miluji tu chmurnou britskou atmosféru (podobnou jako v Příšerných příbězích) a strašně mě baví stěhování se z domu do domu a tajemství které příbuzné obestřívá. Doporučuji

Orange8knihomol
18.04.2020 5 z 5

Po četbě Dědictví a Zrady rodu Trnhoffů od téhož autora, mi trvalo celkem dlouho, než jsem si zvykla na ich-formu, která se mi čte podstatně hůře. Ale v druhé třetině mě kniha vtáhla do děje tak, že jsem s hlavní hrdinkou Mariel prožívala její trápení i drobné radosti a byla zvědavá, jak to celé dopadne. No, musím teda říct, že jsem čekala všechno možné, ale stejně mě konec naprosto rozsekal a já se pak musela jít vydýchat ven, což mě vcelku překvapilo, neboť bych nikdy nevsadila na to, že mě dostane i knížka pro podstatně mladší čtenáře. :-D Ale opak byl pravdou... Zajisté DOPORUČUJI všem, sice bude možná chvíli trvat než čtení přijdete na chuť, ale konec určitě stojí za to! (Pozn. Závěr je trochu nereálný, což by se u dětské knížky dalo očekávat, ale i tak stojí za to.)

Spojenc
31.05.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla, je to taková ta kniha, která umí vtáhnout do děje a donutit Vás ji přečíst jedním dechem. Za mě dokonalost. Já ji četla ve 14ti, ale doporučila bych ji i starším (teď je mi 18).

blackhorse
31.01.2018

Bylo to... Zajímavý. Ten nápad s vlkodlaky a celovlky se mi líbil. Můžu doporučit. G. P. Jones rozhodně nezklamal.

IsobelleFarbs
08.07.2017 4 z 5

Moje oblíbená kniha z dětství... rozhodně ji doporučuji!

Faiglová
22.04.2016 5 z 5

Suprová tajemná oddechovka. :)

Nasko
24.10.2015 5 z 5

Povedená kniha, jedna z mých nejoblíbenějších v dětství.

kajčamach
30.07.2015 5 z 5

Tahle knížka mě pohltila. Byla taková strašidelná, moc se mi líbila.
Je od stejného autora jako Dědictví rodu Trnhoffů, a Gareth P. Jones mě opět nezklamal.

moninak
04.08.2014

Mě se kniha líbila. Konec byl zajímavý a pořád ě nutil nad tím uvažovat. Zajímavá kniha.

kuceju
12.06.2014 3 z 5

Není dobré odsuzovat knihu druhým, každý má jiný vkus. Rozhodně to ale nebylo to co Dědictví rodu Trnhoffů. To je úžasná kniha....doporučuju

termit
11.03.2014 odpad!

Já nevím,tam na konci to bylo docela dost... jak bych to nazvala...
Takové drsné, to jak se zakousli do Oberonova masa... Měla jsem z toho husí kůži, a rozhodně bych nechtěla být Mariel.

PS: A myslím, že má Scrat pravdu.

detektivní a krimi romány

Gareth P. Jones