kittlerka kittlerka komentáře u knih

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moc hezky napsaný poutavý příběh.. Pro mě maličko předvídatelný, ale i tak jsem si knihu užila:)

27.09.2020 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tuhle sérii s Hunterem mám ráda, čtu postupně, ale kniha už ve mně nevyvolala napětí jako ty předchozí, škoda, že se postavy už po tolikátém dílu nijak nevyvíjí..

26.09.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Není potřeba velkého komentáře, tahle kniha je další skvost od Morštajnové, dokonale umí vtáhnout do příběhu a do doby, ve které se odehrává, nelze hodnotit jinak..

24.09.2020 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Krásný, čtivý a moc smutný příběh..

24.09.2020 4 z 5

Výcvik štěněte Výcvik štěněte Jörg Ziemer

Skvělá knížka pro někoho, kdo si uplně poprvé pořizuje štěndo:)

25.09.2019 5 z 5

Německý ovčák Německý ovčák Helmut Antesberger

Chystáme si pořídit NO a tohle je první kniha, kterou jsem si zakoupila a je naprosto skvělá! Pro začátečníky jsou zde všechny užitečné rady, velmi dobře sepsané.

02.08.2019 5 z 5

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Všechno, co jsem podle této kuchařky vařila/pekla bylo výborný:)

02.08.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Taková opravdu oddychovka. Děj neměl žádný velký zvrat, hlavní zápletka se dala dost předpovídat, ale autorka píše čtivě a tenhle příběh se mi vlastně i líbil:)

20.07.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

To byl tak silný příběh.. Jak už někdo psal, v některých pasážích jsem musela přestat číst, bylo to opravdu kruté, ale úžasně napsané. Děkuji, že jsem si jeden z takových příběhů mohla přečíst.

25.04.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Maličko mi vadilo, že titulek na hlavní straně knihy prozrazuje až moc, ALE ten konec mě zase dostal. Myslela jsem, že po Zlobě už nemůže vymyslet nic tak dobrýho, ale spletla jsem se. Bomba!

14.03.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Už je do delší doba, co jsem četla první díl, až jsem zapomněla, jak mě tato autorka baví.

Kim je skvělá postava. Děj je opravdu dost zajímavý a případ k tomu velmi poutavý.

17.12.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle byla zatím nejlepší kniha od Cartera, hltám každé jeho dílo, tohle byla pecka.

06.12.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carterovky čtu popořadě, vždy čekám, že už to nebude tak dobrý jako předtím a zase nic. Opět - Carter umí vytvořit atmosféru, napnout. Nejvíc smutné na tom je, že tento scénář je až hrozivě reálný.

26.09.2018 5 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Líbilo se mi vyprávění z pohledu matky i Amélie a až do konce jsem neměla jasno, jak to doopravdy mohlo být, konec mě překvapil.

21.09.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Mě tedy příběh Hany naprosto pohltil, tak smutné a zdrcující..

17.08.2018 5 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Kniha je 28 let stará, a pořád je svět Jurského parku naprosto fascinující.

Děj je v knize oproti filmu za prvé jiný, za druhé mnohem více detailnější, vědečtější - zde musím ocenit, že autor píše o vědě i pro nevědce. Nejvíce jsem byla pohlcena pasážemi o raptorech. Dále musím vyzdvihnout charakter Johna Hammonda, tato postava mě štvala po celou dobu čtení..

15.08.2018 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Stejně jako první díl, bezvadné:) Nenáročné a velmi chutné recepty.

13.08.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pro mě tedy velké zklamání. Po celou dobu jsem se do knihy vůbec nezačetla, autor ve mně nevyvolal žádný pocit napětí. Velmi špatně popisuje různé situace a pořád vtipkuje tam, kde by neměl, tím ubíral příběhu na váze. Postavy nijak výrazné, ničím mě nezaujaly. Dočetla jsem jen proto, že neumím nechat knihy rozečtené.

04.07.2018 2 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další skvělá detektivka v pořadí. Tentokrát se mi zápletka opravdu líbila, musím přiznat, že jsem měla vždy nutkání nahlédnout na konec kapitol jak to bylo napínavé:)

30.06.2018 5 z 5

Astrologie pro život Astrologie pro život Sasha Fenton

Kniha je krásně zpracovaná.

30.04.2018 5 z 5