kittlerka kittlerka komentáře u knih

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Zpočátku se mi nedařilo do knihy vůbec začíst, líbilo se mi, že děj byl z pohledu hlavní hrdinky, nicméně některé její myšlenky by mohly být vynechány, občas jsem je musela přeskočit. Na druhou stranu v druhé polovině už jsem se neodtrhla, celkové propojení s vraždami Jacka Rozparovače bylo skvělé a konec stál za to:)

23.02.2017 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Chvíli mi trvalo, než jsem se do děje úplně začetla.. Zpočátku se mi postava Kim moc nezamlouvala, ale pak se to celé rozjelo, a čtení bylo chvílemi až dechberoucí, hlavně konec absolutně nepředvídatelný! a Kim už mi ke konci vlastně vůbec nevadila:)
Už se těším na další dílo autorky.

22.12.2016 5 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Líbilo se mi, že to bylo něco jiného než knihy ze série Rizzoli&Isles. Do knihy jsem se začetla téměř okamžitě. Příběh byl skvěle vymyšlen a konec opět nepředvídatelný. Jen děj byl místy trochu překombinován, ale celkově to bylo další báječné dílo od Tess.

10.12.2016 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Bylo to zase úžasné, o tom žádná..

V první třetině mi maličko vadilo, že u všech hlavních postav byla opakována jejich charakteristika z prvního dílu, ale je to je jen drobnůstka:)

29.11.2016

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Příběhy byly báječné! Pátou hvězdičku odebírám, protože Brumbálových komentářů na mě bylo zbytečně moc, upřednostila bych více příběhů:)

01.11.2016 4 z 5

Ze začátku mi trošku neseděly obrázky k textu, text byl spíše dobrodružný a obrázky až příliš hororové. Ale to nemění nic na tom, že knížka celkově byla opravdu skvělá! Líbil se mi nápad, postavy, a způsob jakým byla kniha napsána.
Už se těším na další díl!

31.10.2016 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Poprvé jsem sérii četla tak před 10ti lety, po dočetení Prokletého dítěte jsem se rozhodla celou kolekci přečíst znova. Je naprosto fantastické když si film rozšíříte o tolik detailů a tolik situací navíc. Miluju svět Harryho Pottera, a knížky jsou prostě úchvatné :)

19.10.2016

Upřímně, kdyby bylo v knížce cokoli, budu to milovat, protože prostě Harry.
Ale je pravdou, že Harry od Rowlingové to není - chtěla bych víc detailů, víc popisů, víc všeho!, ale bylo úžasný zase prožívat Harryho příběh:)

09.10.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Musím říct, že knihy tohoto žánru běžně nečtu, proto mi také doma ležela asi rok.

Ale jsem strašně ráda, že jsem si ji přečetla. Byl to neuvěřitelně silný příběh, nádherně napsaný. Bylo to nádherně dojemné. Za mě naprosto úžasná knížka.

06.10.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je médii hodně vychvalována, a já jsem ráda, že jsem se tomuto vyhla, tudíž jsem nemohla být nijak zklamaná, naopak kniha mě velmi mile překvapila! Četla se úžasně, nikde jsem se neztrácela. Líbilo se mi celkové rozvržení knihy - přesné časové údaje, kapitoly hlavních hrdinek.. Příběh samotný byl do první půlky trochu volnější, ale od druhé poloviny jsem se nemohla odtrhnout. Těším se na další dílo této autorky:)

27.09.2016 4 z 5

JÓGA - anatomie JÓGA - anatomie Leslie Kaminoff

Je to skvělá knížka pro ty, které zajímá, jak jejich tělo funguje během cvičení jógy:)

17.09.2016

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Za mě velké zklamání, na knihu jsem se po přečtení první trilogie opravdu těšila.. Děj byl od začátku dost zmatený, vůbec jsem se do knihy nemohla začíst a po první půlce jsem ani neměla chuť knihu dočíst. Ještě si pořádně rozmyslím, jestli si přečtu další knihu z této série.

15.09.2016 2 z 5

Sérioví vrazi Sérioví vrazi Stéphane Bourgoin

Pravděpodobně je to nejzajímavější knížka, kterou jsem zatím četla a upřímně nevím, co si myslet. Autentické výpovědi vrahů jsou někdy opravdu brutální a občas jsem si ani nemohla připustit, že by se něco takového opravdu dělo. I přesto jaké hrůzy se v knize dočítáte tu knihu neodložíte a čtete pořád dál..

03.09.2016 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

V duchu v jakém se kniha nesla, bylo uplně jiné než u ostatních knih série, ale bylo to zase parádní! Od počátku jsem měla vyhlídnutého vraha, ale konec byl zase překvapující. Skvělé čtení, ostatně jako u všech knih od Tess:)

27.08.2016 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Musím přiznat, že už na začátku jsem tak nějak věděla, jak to dopadne, proto mi čtení nepřišlo tak poutavé, jako u ostatních knih série. Nicméně nápad se mi líbil a četlo se to skvěle, ostatně jako vše od Tess:)

23.07.2016 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Kdybych to měla ke konci shrnout: První díl se mi četl nejhůř, nemohla jsem se začíst a celkově jsem z děje byla dost zmatená, druhý díl už by uplně o něčem jiném, začalo vše dávat smysl a nakonec, po celou dobu čtení třetího dílu jsem už nějak čekala, jak to asi dopadne, ale stejně tam zase bylo něco, co mě překvapilo:) Celkově ta trilogie byla moc zajímavá a moc se mi líbila:)

24.06.2016 4 z 5

Organická chemie Organická chemie John E. McMurry

Skvěle napsaná učebnice:)

10.06.2016 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Tenhle díl se mi četl mnohem lépe než díl první, konečně děj začal dávat smysl, je to skvěle zamotané a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Hned se jdu vrhnout na poslední díl:)

07.05.2016 5 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Toto je opravdu zajímavá a velice čtivá kniha. Oceňuji, že je napsaná i pro absolutní neznalce vědy všeobecně a oboru virologie, ale konec děje mě bohužel trochu zklamal..

03.04.2016 4 z 5

Harry Potter: Mudlovské omalovánky Harry Potter: Mudlovské omalovánky kolektiv autorů

Naprosto kouzelné! :)

17.01.2016