Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Příběh Nicka a Claire se prostě četl jedním dechem, nechyběl humor ani romantika. Vzhledem k tomu, že píše paní autorka vážně skvěle, doufám ve vydání dalších tří dílů :o)

13.09.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

(SPOILER) Tak tenhle příběh se vážně, vážně podařil. Musím říct, že mě neskutečně bavil Harry "tik tak"...až mi bylo Tristana líto...ale stejně jsem se u toho smála :o)
Tak třea... "Kdybych si mohl v zoufalství prohrábnout vlasy, udělal bych to. Jenže to nemůžu… protože by mi kurva zůstaly v ruce"

20.08.2021 5 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Hmmm, příběh se rozjíždí, vypadá to slibně a...bum! Kapitola 5...cžže? To jako vážně?! Oki, dám tomu ještě šanci, mám přeci ráda tento žánr. A voalá kapitola 9...to celé hází do "kopru". Je mi líto, ale ne, nedočtu to. Mám pocit, že autorkám jde jen o výdělek, a je jim jedno, jak k němu přijdou. Taková umělá slátanina...škoda papíru, času a především... škoda SLOV!!!!

20.08.2021 odpad!

Výměna Výměna Beth O’Leary

Nádherný příběh...vyprávění se střídá z pohledu babičky Eileen a její vnučky Leeny. Moc milé, čtivé, občas smutné, nechyběl však humor...tak jak to v životě prostě bývá :o) tleskám! Jo a zamilovala jsem se do Arnolda! A to tak, že mi je jedno, že se jmenuje Arnold :o)

13.08.2021 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Ztráta papíru, peněz i času!!!

31.07.2021 odpad!

Vesnický závod Vesnický závod Full.of

Zvědavost - po přečtení všech komentářů níže, mě zvědavost donutila knížku přečíst...a nelituji

Překvapení - čekala jsem totiž, že to bude hrůza, ale nee

Prvek nadpřirozena - celý příběh tím získal pointu

Spokojenost - knížka mě nezklamala :o)

27.07.2021 4 z 5

Ohlédnutí zpátky Ohlédnutí zpátky Nikola Vondráčková

Souhlasím s 4642...vážně povedený příběh

22.07.2021 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Skvělý příběh...škoda toho překombinovaného konce.

17.07.2021 3 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Tohle byl teda odfláknutý příběh...co se stalo s jeho přítelkyní, matkou, případně její matkou? Nakousnuto, ale není ukončeno. Navíc většina knihy duplicitní (jeho a její pohledy jsou naprosto totožné).
Chjo, autorka se buď zhoršuje, a nebo se vydávají její starší příběhy, co nejsou ani dobré, za účelem vyšších tržeb?! ...fuuj

15.07.2021 2 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Skvělej příběh, ale za ten zrychlený konec nedám plnej počet. Co bylo s Biancou a Jaxem dál?

11.07.2021 4 z 5

Jen o trochu víc Jen o trochu víc Simona Ahrnstedt

Je zajímavé, že číst první díl bylo pro mě utrpení, ale tohle? To se četlo samo, jedním dechem. Prostě nádhera! :o)

06.07.2021 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Ha! Wardka fakt umí :o)

20.06.2021 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

A kruciž...to byla pecka! Fakt super čtení. Ale vážně potřebuju pokračování...takhle příběh Simona a Jereda přeci nemůže skončit.

18.06.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Z průměru to posouvá kempování v "prdelákově"...fakt sem měla záchvat smíchu :o)

10.06.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

(SPOILER) Jakože cžže?...Takže hlavní hrdinka vystuduje vysokou a to jí zničí život díky studentské půjčce tak, že skončí jako stryptérka?! Její otec leží nemocný v nemocnici, ale neví se s čím?! Ona vypadá jako sestra svého manžela, díky čemuž může vybrat účet na Bahamách?! A on s ní spí? A pořídil si manželku, aby k sobě přilákal zpět nezvěstnou snoubenku?! Ten "vztah" s bodyguardem sem taky nepobrala. Tak moc je v tom příběhu všechno špatně... celý je to pokřivený....

08.06.2021 1 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Za ten sarkasmus a ironií v příběhu dávám plnej počet...tak skvěle jsem se dlouho nepobavila :o)
Mmch, proč se u nás nevydal druhý díl? Vážně nechápu.

29.05.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Žíši...celá série je jako přihlížet bouračce!
Ještě než k ní dojedete, víte, že to bude tragédie, kterou prostě nechcete vidět, ale stejně koukáte, protože nejde odtrhnout oči. Prostě potřebujete vědět, li to, co jste si představovali jako tragédii odpovídá tomu, co se tam skutečně stalo...a tragédie to teda rozhodně je!

28.05.2021 odpad!

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

První část byla super. Pak začala část druhá a...všecko špatně! Nechápu to. Najednou mi vadila ona a její myšlení, to jak nic neladí, vše je klišojidní, umělé a divné. Dokonce i konec byl divnej. Prostě ne,nevěřila jsem tomu a celé to bylo jedno velké zklamání.

26.05.2021 1 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Vážně, vážně NEE

23.05.2021 odpad!

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Není to žádná hitparáda, ale...část kdy jdou na první rande na curling a skončí na pohotovosti mě vážně dostala! Měla jsem z toho záchvat smíchu v tramvaji. Slzy smíchu, k tomu respirátor na xichtě a voala, paní vedle mě si odsedla...asi jsem vypadala podezřele "pozitivní" :o)

22.05.2021 3 z 5