Keporkakyně Keporkakyně komentáře u knih

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tak tohle nebavilo.

18.08.2020 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Od určité části jsem musela přeskakovat celé věty, jinak bych to snad ani nedočetla. Hloupý závěr tak zkazil celou knihu.

25.07.2020 3 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Tajemno, melancholie a úžasný styl psaní - to je standardní výbava Theorinových knih. Autora obdivuji, kniha je dokonalá.

07.07.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Co? Zvrat? A kde??? Vždyť bylo vše tak odhadnutelné... Podle mého pouze lepší průměr.

01.06.2020 3 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Co to sakra bylo???

26.05.2020 1 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

"Je to noční můra každé matky..." Spíš noční můra každého čtenáře... Absurdní zápletka, hloupé a nesympatické postavy, zejména Alice byla totální blbka. Takže celkem ztráta času.

25.05.2020 2 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Anna mi bohužel moc nesedla. Vadilo mi to její neustálé podlézání vlastní dceři. Nicméně příběh to byl zajímavý a napívaný. Přečteno velmi rychle.

06.04.2020 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Tak to bylo totální lidský bahno. Co postava, to hovado. Ale četlo se to skvěle.

01.03.2020 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Knihu jsem sice přečetla celkem rychle, ale leccos jsem nedokázala skousnout - např. postavy si protiřečí (hlavně Mia), nebo že Daniel uvažuje jako desetileté dítě (a to je mu 29 let). A proč tam proboha spisovatel strkal červené palčáky?? To jako mám uvěřit tomu, že lidé, kteří celý život pracovali rukama a i teď se živí tím, že pěstují zeleninu, nemají doma pracovní rukavice?? Podobné nesmysly bohužel knihu provází...škoda, protože jinak se to nečte úplně špatně.

10.02.2020 2 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Sama hlavní hrdinka o sobě prohlásí, že je pitomá a nezodpovědná. A "kupodivu" má pravdu. Jak má člověk fandit takové HUSE??? Navíc i ostatní postavy jsou hloupé a celkově je příběh nezajímavý a těžko uvěřitelný. Souhlasím s Martasek5 - nedalo se to číst.

29.12.2019 odpad!

Smršť Smršť Johan Theorin

Styl autorova vyprávění mi naprosto vyhovuje. Žádné zbytečnosti, šeď a nuda. Jen originální, tajemný, pro mě uvěřitelný příběh.

20.12.2019 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Knihu jsem nedokázala dočíst. Jednání hlavního hrdiny bylo hodně hloupé. Nad větami typu: "Ze zkušenosti věděl, že všude, kde žijí dobří lidé, žijí i lidé špatní." jsem si mohla ukroutit oči. Beru jako urážku, když někdo tvrdí, že toto je knížka pro fanoušky Městečka Twin Peaks. Spíš bych to viděla na fandy Věřte nevěřte.

12.12.2019