Keporkakyně Keporkakyně komentáře u knih

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Po přečtení knihy jsem si řekla, že si taky napíšu svůj vlastní thriller. Zdá se totiž, že k psaní už není potřeba žádný talent, natožpak originální a chytré nápady.

18.02.2024 2 z 5

Mé lži, tvé lži Mé lži, tvé lži Susan Lewis

Důkaz, že je lepší se románům pro ženy vyhnout.

12.06.2023 1 z 5

Dětská hra Dětská hra Clare Boyd

Rodičovství je fakt peklo...knihu doporučuji těm, kteří se rozhodují, zda si pořídit dítě, nebo se na to radši vybodnout.

18.01.2023 3 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Tak zbytečná kniha...

15.12.2022 2 z 5

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

V průběhu čtení mě několikrát napadlo, že ta paní, která je uvedena na obalu knihy (nedovolím si ji označit za spisovatelku), svěřila psaní knihy nějaké pubertální slepici. Neumím si jinak vysvětlit ty divné postavy, hloupoučké dialogy či chyby v ději.

22.10.2022 1 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

"...světlo mého života..." - WTF?

02.10.2022 1 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

V poslední době si člověk musí dávat pozor na knihy, kde je hlavní hrdinkou žena. Podle nich to totiž vypadá, že si něžná pokolení hrají na neskutečně silné a rozumné lvice, zatímco jsou jen hysterické a hloupé slepice.

02.10.2022 2 z 5

Purpurové řeky Purpurové řeky Jean Christophe Grangé

Lepší než film.

09.09.2022 5 z 5

Tretí hlas Tretí hlas Rolf Börjlind

Počet náhod tady bohužel už překonal své meze. A vytvořit si pozitivní vztah k někomu, jako je Olivie, je pro mě nadlidský úkol. Přesto ale třetímu dílu neodolám.

04.09.2022 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tempo, jakým se styl psaní Tudor zhoršuje, je vražedné. Další díla (a jistě jich bude ještě spousta s vidinou dalších miliónků) si asi nechám ujít.

25.08.2022 2 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Takové nechytlavé.

04.08.2022 3 z 5

Pornovláska Pornovláska R. R.

Člověk si chce přečíst něco pěkného o pornu a co dostane? Červenou knihovnu a k tomu dementně napsanou.

01.07.2022 odpad!

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Ani jako čtení na záchod.

16.06.2022 odpad!

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Mám seznam knih, které chci přečíst, a podle kterého si tituly vyhledávám v knihovně. "Úniková hra" v mém seznamu není, takže byla náhoda, že jsem na ni narazila. O to víc jsem nečekala, jak mě bude bavit - je fakt výborná. A to dokonce ani nemá "kolečko kvality", že se jedná o světový bestseller (což bývají popravdě kolikrát hrozný hovadiny).

25.05.2022 5 z 5

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Myslím, že na námět knihy by mohla vzniknout pěkná minisérie, která by perfektně zapadla třeba do programu TV Prima. Ženy středního věku by jistě fandily sympatické hlavní hrdince, užily by si zajímavé a uvěřitelné dialogy, u nejedné situace by si i možná okousaly několik nehtů, jak by to bylo nervydrásající, no a z toho překvapivého konce by dlouho měly otevřená ústa, protože toto tedy nikdo nečekal.

19.05.2022 1 z 5

Šest Šest Luca Veste

Jedna z prvních informací, na kterou v knize narazíte, je, že nejlepší popová píseň všech dob je Baby One More Time od Britney Spears - to je myslím všeříkající.

06.05.2022 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nějak narychlo spíchnuté.

30.03.2022 2 z 5

Chlad Chlad Scott Carson (p)

Rozhodně to nebylo "ohromné", v žádném případě "mrazivé" a už vůbec ne "děsivé". Za týden už si ani nevzpomenu, že jsem to četla.

31.01.2022 3 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Myslím, že je rozdíl, zda knihu čte rodič, nebo člověk bez dětí. Čím víc jsem se blížila konci, tím víc mi kniha nedala spát - a bylo mi to velmi nepříjemné. Znovu už ji číst nikdy nebudu.

13.01.2022 4 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Vzhledem k obsahu a kvalitě knihy bych ji přejmenovala na "Paranormálních padesát odstínů šedi".

02.01.2022 2 z 5