katushah katushah komentáře u knih

Slabikář magie Slabikář magie Liliana Fibigerová

Je to taková Cosmogirl magie, ale není vůbec špatná. Je v ní přehled znamení, symbolů, barev, čaker a mnoho dalšího. Pro začátek dobrá volba.

Talismany a amulety Talismany a amulety Markus Schirner

Takový průměr. Určitě jsou lepší knihy.

Čtení osudu z rukou Čtení osudu z rukou Jean des Vignes Rouges

Zajímavé informace, ale je jich dosti málo. Mohlo by to být podrobnější.

Satanská bible Satanská bible Howard Stanton Levey

Taky jsem čekala víc. Dneska by se to dalo zařadit do esoterické motivační četby. :-D

Kniha Nosferatu: vampýrská bible Kniha Nosferatu: vampýrská bible Petr Štěpán

Kniha je zajímavá a zábavná, ale samozřejmě jí nesmíme brát moc vážně.

13.02.2019 4 z 5

Okultismus: Poselství z neznáma Okultismus: Poselství z neznáma Hermann Schreiber

Hezká kniha, akorát mě moc nebavila.

Gotický svět Gotický svět Natasha Scharf

Kniha mně příjemně překvapila. Mnoho zajímavostí a informací na jednom místě. Vřele doporučuji.

Kosmický pár Kosmický pár Stella Starsky

Mně teda kniha hodně překvapila. Tolik kombinací a tolik informací! Je vtipné číst si kombinace mně a lidí z mého okolí, vždy se na tom najde něco pravdivého. :-)

Dr. Jekyll a pan Hyde Dr. Jekyll a pan Hyde Dirk Walbrecker

Legendární příběh. Bohužel napsán trochu stroze a nudně. I tak ale za přečtení stojí.

13.02.2019 3 z 5

Abeceda okultismu aneb Využití tajných věd v praxi Abeceda okultismu aneb Využití tajných věd v praxi Věra Kubištová-Škochová (p)

Hezká kniha, ale uvádí jen úplné základy, mohla by obsahovat více informací. :-)

Šaty Šaty Megan Hess

Nádherně zpracovaná knížka. Potěší každého zájemce o módu a styl. Vhodná jako dárek.

Ty Ty Caroline Kepnes

Naprosto úžasná a originální kniha. Líbí se mi, že hlavní postava je ta záporná, to často nebývá. A navíc je jeho povaha geniálně popsaná a vytvořená. Je to jedna z knih, kterou si budu pamatovat navždy. :-)

12.02.2019 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Po brilantním prvním dílu mně i tento díl velmi zaujal a pobavil. Mám ráda filmy a herectví, takže děj v LA se mi líbil. Kdyby byl třetí díl, tak do něj okamžitě jdu.

26.01.2019 5 z 5

Oheň Oheň Mats Strandberg

Po skvělém prvním dílu, mně tento trochu zklamal, zápletka mně moc nezaujala. Každopádně pořád je to příjemná a oddechová četba.

26.01.2019 3 z 5

Cestou fak it - Malá kniha, velká moudrost Cestou fak it - Malá kniha, velká moudrost John C. Parkin

Krásná a vtipná knížka, která nabízí i hodně rad a mouder. :-)

25.01.2019 5 z 5

Slezské písně Slezské písně Petr Bezruč (p)

Vynikající dílo. Ten ostravský dialekt je v poezii zajímavý a originální. Básně jsou o prostém, obyčejném životě u nás v ČR a s většinou věcí se tu setkáváme dodnes.

Upíři: Od Draculy po Stmívání Upíři: Od Draculy po Stmívání Charlotte Montague

Moc krásná kniha.

Tajemství čachtické bestie Tajemství čachtické bestie Vladimír Liška

Spousta užitečných informací o Čachtické paní. :)

06.11.2018 4 z 5

Záhadná místa Česka Záhadná místa Česka Jitka Lenková

Spoustu zajímavých typů a informací. :)

06.11.2018 4 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Klasika mezi pohádkami. :)

06.11.2018 5 z 5