Záhadná místa Česka

Vydejte se po stopách tajemných staveb a míst v Čechách i na Moravě. Naše země se sice nepyšní tak proslulými záhadnými památkami, jako jsou britský Stonehenge nebo peruánské Machu Picchu, přesto lze u nás najít spoustu míst, která mají svá tajemství a vážou se k nim nejrůznější mýty a pověsti. Řada z nich je spojena už s pohanskou a ranou křesťanskou dobou. Zajímavosti a tipy na výlety za tajemnem naleznete v této publikaci s mnoha fotkami....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326041/big_zahadna-mista-ceska-RAN-326041.jpg 4.110
Záhady

Vydáno: , XYZ (ČR)

Kniha Záhadná místa Česka

VeruMalfoy

Zajímavá kniha, která je narvaná k prasknutí známějšími i méně známými záhadami a záhadnými místy Česka. Autorka nás, čtenáře, provede úplně celými Čechy, Moravou i Slezskem. Při čtení jsem uvažovala nad myšlenkou, že by nebylo špatné, si na cesty po těchto mnohdy turistických místech vzít knihu sebou jako takového průvodce. Bylo by pak krásné si ke každému místu přečíst nějaký zajímavý příběh.

katushah
06.11.2018

Spoustu zajímavých typů a informací. :)

alcan
16.03.2018

Pro milovníky záhad je to kniha, která by neměla chybět v žádné záhadologické knihovně. Jitka Lenková mě opět přesvědčila, že psát o záhadách umí.