KatkaB77 KatkaB77 komentáře u knih

Jezevčíkova kocovina Jezevčíkova kocovina Frauke Scheunemann

Pro milovníky jezevčíků můžu jen doporučit. Milý příběh.

09.04.2018 5 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Pro milovníky jezevčíků včetně jejich nezaměnitelné povahy milé a pohodové čtení na dovolenou.

06.03.2018 3 z 5

Machiavelli pro mámy Machiavelli pro mámy Suzanne Evans

Je to kniha určená pro americké matky, né české, myslím si, že v Čechách je výchova jinde než u nich, ale v podstatě dospěla k té naší výchově dětí.

10.01.2018 2 z 5

Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Kdo má rád Itálii a rád vaří Italská jídla, je to kniha přesně pro něj.

08.12.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Po překousání prvních 100-200 stran (všechny dělaly dojem pipin). Moc hezký čtivý příběh.

11.09.2017 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Já si nemůžu pomoct, ale mě ty knížky prostě baví. Je to pohodové a veselé čtení. Český humor. Za mě super.

02.09.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Už hodně dlouho jsem se u knížky tolik nenasmála, jako u této. Je neuvěřitelné, co spisovatel vymyslel. Úžasná pohodová a odpočinková knížka. Až jsem v noci manžela rušila ze spaní, jak jsem se smála, nešlo to jinak. Díky za ní, jen škoda, že jsem jí za 4 dny měla přečtenou.

16.08.2017 5 z 5

Paní z Monsoreau Paní z Monsoreau Alexandre Dumas, st.

Červenou knihovnu nemusím, ale tahle ze 16. stolení se četla moc dobře. Příběh letěl a stále se něco dělo. Čtení na dovolenou, mohu doporučit.

11.07.2017 5 z 5

Škorpilova škola běhu Škorpilova škola běhu Miloš Škorpil

Pro příležitostné běžce, spousta zajímavých a užitečných rad. Měla jsem půjčeno z knihovny, ale vážně uvažuji o zakoupení do své knihovničky.

05.06.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Asi jsem také očekávala víc. První třetina knihy se vleče. Posledních sto stran je ale úžasně napsaných. Četla jsem až do pozdních nočních hodin. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla, ale vracet se k ní určitě nebudu.

05.06.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Dívčí románek pro šestnáctileté. Pohodové čtení na zimní prázdniny.

24.04.2017 3 z 5

Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě Když se dáma rozběhne... ani v padesáti není pozdě Zuzana Součková

Deník běžkyně v nejlepších letech jsem četla první a asi se mi líbila víc. Obě knížky jsou ale inspirativní. Autorka má můj obdiv. Moc milé a super čtení pro běžkyně ženy. Děkuji.

19.04.2017 4 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Neuvěřitelná kniha. Doporučuji k přečtení všem. Velmi silný životní příběh jedné ženy. Ke knize jsem se dostala přes jinou knihu "Příběhy starých píseckých domů a osudy jejich obyvatel", kde je i dům v Bernarticích s králíky a hlávkou zelí. Až budete mít pocit, že máte těžký život, vzpomeňte si na ní, co všechno dokázala a prožila a dokázala dál žít a ještě pomáhat ostatním prát se za lepší život.

12.04.2017 5 z 5

Deník běžkyně v nejlepších letech Deník běžkyně v nejlepších letech Zuzana Součková

Skvělá kniha. Také běhám, ale s autorkou se nemohu rovnat, sahám jí sotva po kotníky a to jsem o 14 let mladší. Má můj obrovský obdiv. Kniha se četla sama a moc mě bavila a často rozesmála. Bežkyním doporučuji. Ostatní gaučáci to nepochopí a ať raději nečtou.

17.03.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Těch 526 stran je napsáno a čte se tak lehce. Vypravěčka smrt? Ano, všechny nás čeká, protože máme rozum a umíráme a nejsme tu navěky. Tuhle knížku si chci určitě přečíst ještě jednou, i když mě dojala k pláči a posledních 26 bylo velice smutných, ale taková už byla válka. Opravdu skvělá kniha.

18.11.2016 5 z 5

Věrka, hvězda stadiónu Věrka, hvězda stadiónu Jaromíra Hüttlová

Hezké a milé čtení. Není to žádný hloupý románek, má to hlavu a patu. Doporučuji jako oddechovou četbu.

31.10.2016 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Přečetla jsem jí za 3 dny. Úžasně se četla. Úžasně propojené příběhy 12 žen, jen jsem z ní měla blbou náladu, ale život je asi takový - neveselý.

31.10.2016 3 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Další super recepty. Dýňová polévka od Lucie je přímo božská. Díky za tuhle super knížku, novomanželé. :-)

09.10.2016 5 z 5

Žoldáci Žoldáci Frederick Forsyth

Autor se vyžívá v detailních popisech. Kniha má zajímavý a pro mě překvapivý konec. Velmi dobře se mi četla. Doporučuji i ženám.

09.10.2016 4 z 5

Břicháč Tom Břicháč Tom Tomáš Kosačík

Velmi inspirativní kniha, zblbla jsem i sestru a dvě kamarádky, hned si jí všechny koupily. Jednoduché, rychlé a chutné. A co hlavně, zdravé. :-) Díky Břicháči.

23.08.2016 5 z 5