Deník běžkyně v nejlepších letech

Nikdy jsem nevěřila, že dokážu doběhnout dál než na roh naší ulice. Je možné, aby ženská, která nedostala do vínku sportovní talent, začala před padesátkou, ve věku, kdy její vrstevnice končí, běhat? Dnes, několik let po padesátce, vím, že to dokážu. Na svém kontě mám nejen půlmaratony, maratony, 24hodinové běhy, ale i terénní triatlony a horské běhy. Dokazuji tím svému okolí, že všechno jde, když se chce. Věk je jenom číslo a všechno je to v hlavě. Po celý jeden rok jsem zapisovala formou deníku svá běžecká dobrodružství, své myšlenky, niterné pocity, vnitřní monology, pochybnosti o sobě i o svém konání. Radosti a strasti na trati běžecké i životní. V knize nehledejte tréninkové plány, ale určitě v ní najdete myšlenky, které zastihnou občas každého z nás, emoce, které nejsou nikomu cizí, možnost ztotožnit se. Doufám, že vás pobaví, rozesměje, přinese radost i motivaci. Podařilo se mi splnit cíl, který jsem na začátku roku vyslovila, a to uběhnout v jednom roce tisíc mil? Co jsem v onom roce prožila, co mě dostalo na kolena, co mě rozesmálo či rozplakalo? A naopak, co mi pomohlo překonat trable všedních dnů? To všechno, a ještě mnohem víc, se dozvíte v mé knize. Pro své čtenáře jsem do ní zapsala i recepty na jídla, která jsou nejen pro běžce více než vhodná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278914/big_denik-bezkyne-v-nejlepsich-letech-wzW-278914.jpg 448

Kniha Deník běžkyně v nejlepších letech

Sandalkar

Mila odpocinkova kniha. Rozpustila ve mně hned nekolik běžeckych předsudku. Treba, ze behat velké akce typu Pražský pulmaraton je jen móda a pozerstvi. Že usmívat se na fotografa je nepřípustné, musim prece makat, soustředit se a dělat, že tam není. A pokud bych měla přejít do chůze, radši se ani neprihlasim.

Díky Zuzko! Pohybu a běhu zvlášť zdar!

adelach
17.10.2020

Skvělá motivační kniha pro ženy běžkyně

arthera
19.05.2020

Pohodové a nenáročné čtení, hlavně pro hobby běžkyně. Do půlky jsem se nemohla chytnout, ale pak jsem si zvykla a odsýpalo to. Jak tu někteří píší, namotivovalo mě to, protože když může Zuzka, tak já taky :-D.

Kishidlo
24.09.2019

Mě kniha tolik nenadchla, ale to bude moje chyba. Kniha se jmenuje Deník běžkyně, překvapivě je to opravdu deník běžkyně. Čte se hezky, občas mě pobavila a musím uznat, že mě motivovala k větším výkonům.
Štve mě, že když si člověk chce přečíst nějaké povídání o běhání nebo jiném sportu, jsou všechno jenom příručky, návody, jídelníčky a plány. Podobných povídání je pomálu. Takže jsem za knihu tak či tak ráda.

LejcaS
20.09.2019

Bezva knížka, pobavila, nabudila, donutila mě se zase hýbnout (a ejhle je z toho osobáček na známé trati ) :-)
Hlášky a názory s kterými nelze nesouhlasit a s kterými se dokážu ztotožnit. A konečně mi někdo promluvil rovnou z duše : ,, každý má své tempo" , kterou jsem přečetla svému muži, pro jistotu hned dvakrát :-))

raraul
03.05.2019

Hezké a vtipně podané vyprávění Zuzky o běhání, mě velice mile naladilo a nejednou vykouzlilo úsměv na tváři. Děkuji a těším se na další Zuzky knížku.

iveta3689
30.12.2018

Mile a vtipne napsane. Pro me je knizka o to vic sympaticka, ze beham naprosto stejne jako autorka, uplne mi mluvila z duse.

weberda
29.12.2018

Knížku jsem dostala k Vánocům a přečetla za 4.dny. Všem vřele doporučuji je to oddechovka a ponavite se.