Katka244 Katka244 komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla před mnoha lety. Díky čtenářské výzvě jsem ji četla znovu, ještě děsivější, vůbec, když mám vnoučata v podobném věku.
Určitě by bylo dobré se knize věnovat na základních školách místo některých, které už dnešní mladé generaci nic neříkají.

30.01.2022 4 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Nevím, tentokrát jsem byla ráda, že ji mám v podobě audio knihy a tak při hospitalizaci jsem si ji po nocích nechala předčítat, jinak bych ji asi snad odložila, no každý máme jiný vkus.

02.12.2021 2 z 5

Ještě to nebalím, vzkazuje babička Ještě to nebalím, vzkazuje babička Judy Leigh

Chvilku, než jsem začetla, pak docela pohodové čtení do dnešní doby.Nic nevzdávat, žít prostě tady a teď, tak to prostě je, nač pořád vzdychat.Bude zase líp ????

04.03.2021 5 z 5

Kritik Kritik Peter May

Zajímavé, co se kvůli kritice a hodnocení všechno udělá, no svátky si radši užiji s nějakou optimistickou knížkou, vůbec v dnešní divné době.

19.12.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Nevím, ale zjistila jsem, že tohle není můj šálek čaje.

06.11.2020 1 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Taková oddechovka, ale tentokrát jsem to nepřečetla jedním dechem, i když Saturnin mě občas i rozesmál.

06.11.2020 2 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Pěkné, pohodové čtení, jak takové zvíře dokáže změnit život .
Už mám zamluvený další díl ????

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Paráda, prima prázdninové čtení.
Pohled z obou stran zajímavý

Slunce na útěku Slunce na útěku František Niedl

Úplně jiné od pana Niedla, ale vynikají, mrazivé, snad se toho nedožiju a zůstane to jenom fikcí.
Ta hranice je tak tenoučká........brrr

Říkali mu Pirát Říkali mu Pirát Martin Záruba

Pěkné, zajímavé čtení o psech, které jsem vůbec neznala.

16.07.2020 3 z 5

Nejtemnější půlnoc Nejtemnější půlnoc Minette Walters

Docela pohodová knížka na letní deštivé dny ????
Jsem moc ráda, že žiju v dnešní době a ne ve středověku. Musely to být krušné časy.

09.07.2020 4 z 5

Poslední hodiny Poslední hodiny Minette Walters

Nejdříve jsem se nemohla začíst, ale pak už jsem četla každou volnou chvilku. Pro mě to bylo dpočinkové čtení, ale určitě bych v těch dobách nechtěla žít. Hygiena, cestování, otroctví....hrůza.
Už se těším na druhý díl.

11.06.2020 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Zajímavá knížka, která se dostala na pořadí ke čtení zrovna v této zajímavé době.
Autor na to, kdy knížku napsal, myslel opravdu nadčasově, jsem ráda, že jsem si ji v klidu vychutnala.

20.05.2020 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Jako vždy, nejdřív jsem přemýšlela, jestli číst od pana Niedla jiný žánr, ale nakonec mě knížka opět zaujala a práce stojí, jen čtu a čtu. Už mám půjčený i druhý díl. Děkuji za zajímavého "Prévita"

09.12.2019 5 z 5

Dotek zla Dotek zla František Niedl

Další knížka od pana Niedla, čtivé, pohodové, jen mám vždycky problém se odtrhnout :) Děkuji a těším se na další.........

13.11.2019 5 z 5

Světla na pobřeží Světla na pobřeží František Niedl

Pohodové, odpočinkové čtení, co si o deštivém víkendu víc přát.

04.11.2019 5 z 5

Pach krve Pach krve František Niedl

Další super pokračování historické série. Až PAN Niedl mě naučil číst historické knížky. Kam se hrabou thrillery. Tak reálné líčení té těžké doby, až jednoho mrazí. Jsem ráda, že můžu žít v současnosti.
Přeju panu Niedlovi hodně dalších knížek, které baví určitě nejenom mě. Děkuji :))

02.10.2019 5 z 5

Pohled šelmy Pohled šelmy František Niedl

Dobrá knížka, i když jiná, než ty ze středověku. Ale ráda si přečtu i další.????

16.09.2019 4 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Pan Macek mě překvapil, určitě dobře vybrali pro pokračování Saturnina, pohodová, odpočinková knížka, a styl hodně podobný. Skvělé odpočinkové čtení.

06.09.2019 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Čtivá knížka, kterou jsem si zopakovala jako audioknihu, taky příjemné ????

15.01.2019